STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B - Galatasaray | 20.00 | 2 Kasım

şimdi oncelıkle sunu tartısalım takımımız cok ıı oynuyo ve her an pozısyona gırıyoruz ama atamıyoruz ve garıp bı sekılde cok acayıp kolay gol yıyoruz son 5 maçta o gollerı yemeseydık suan lıgde tek basına sampıyon adayı olarak kalacaktık ve en azından grupta 4 puanımız olurdu ama onumuze bakıcaz...

Şimdi kaç galibiyet alıyoruz ki? :)

Ee düşünün işte halimizi :)

Takımda gol atacak adam yok. Kanatlar bitik, orta alanda sadece Selçuk'un yapabileceklerine bağlı bir takımız.

Santraforumuz yok, en komik yani trajikomik olan da bu.

Başkanı CL kupası hedefi koyan takımın santraforu yok. :eek::eek::eek:

Ee düşünün işte halimizi :)

Takımda gol atacak adam yok. Kanatlar bitik, orta alanda sadece Selçuk'un yapabileceklerine bağlı bir takımız.

Santraforumuz yok, en komik yani trajikomik olan da bu.

Başkanı CL kupası hedefi koyan takımın santraforu yok. :eek::eek::eek:

Başka konuya yazmıştım buraya da yazayım.

Hocam böyle forvet alırız tutar mantığı ile,3 milyon euro bonservisle 5 milyon euro bonservisle bu işler yürümez.Büyük takımsan basacaksın parayı 10 milyon euro,15 milyon euro,alacaksın.Para yok da demeyin Amrabat gibi bir oyuncuya 8.5 milyon Euro verilmedi mi?Başarı için paraya kıyman şart.Böyle Burak'la Dany'le falan olacak iş değil.

Başka konuya yazmıştım buraya da yazayım.

Hocam böyle forvet alırız tutar mantığı ile,3 milyon euro bonservisle 5 milyon euro bonservisle bu işler yürümez.Büyük takımsan basacaksın parayı 10 milyon euro,15 milyon euro,alacaksın.Para yok da demeyin Amrabat gibi bir oyuncuya 8.5 milyon Euro verilmedi mi?Başarı için paraya kıyman şart.Böyle Burak'la Dany'le falan olacak iş değil.

Bunu bende diyorum ama bir şampiyonluğa gözüne siyah bant çekmiş taraftar beni ve böyle düşünenleri, ''skor taraftarı'' ilan ediyor.

Şike sürecinde boğulan, şampiyon olamayan ve bir yerden kâr edemeyen Fenerbahçe bile 2 adama net 10+10M € parayı bastırdı ve aldı. Biz ise nerede ucuz, nerede yaşlı, nerede bonservissiz adam varsa peşinde koştuk.

Ama bunları söyleyince ''şampiyonluk taraftarı'' kızıyor, o yüzden sus duymasınlar. :)

10 Maç Melo'yu oynatıysa bunuda yapar. Cluj maçı var 1-0 olsun bizim olsun hesabı.

Bence de 1-0 kazanmayı öğrenmeliyiz.Paso gol yiyoruz her maç.İlla kazanmamız için her maç 3-4 tane atmamız mı lazım?Ama Fatih Hoca'nın felsefesini biliyoruz işte.Geçen seneki gibi play-off finali olmadıkça öyle bir şey yapmaz.

Bence de 1-0 kazanmayı öğrenmeliyiz.Paso gol yiyoruz her maç.İlla kazanmamız için her maç 3-4 tane atmamız mı lazım?Ama Fatih Hoca'nın felsefesini biliyoruz işte.Geçen seneki gibi play-off finali olmadıkça öyle bir şey yapmaz.

Takımda boşluk var. Forvet Defans arası oynanıyor maçlar. Orta Saha bazen olmuyor takımda.

Kayserispor maçında olduğu gibi oyunu başından itibaren domine edip net birr skorla kazanırız inşAllah. :f

Bunu bende diyorum ama bir şampiyonluğa gözüne siyah bant çekmiş taraftar beni ve böyle düşünenleri, ''skor taraftarı'' ilan ediyor.

Şike sürecinde boğulan, şampiyon olamayan ve bir yerden kâr edemeyen Fenerbahçe bile 2 adama net 10+10M € parayı bastırdı ve aldı. Biz ise nerede ucuz, nerede yaşlı, nerede bonservissiz adam varsa peşinde koştuk.

Ama bunları söyleyince ''şampiyonluk taraftarı'' kızıyor, o yüzden sus duymasınlar. :)

Adnan Polat döneminin kalıntıları sürüyor halen,her takımın kötü dönemi olabilir.Biz Galatasaray'ız.Geçmişte Hagi'leri,Popescu'ları görmedik mi?Unutun gitsin şu Adnan Polat dönemini.

Eleştiri mevzusuna gelince Ronaldo bile eleştiriliyor.Taraftar 'sen Madrid oyuncususun,ayağını denk al' diyor.Hiç kimse Tanrı değil.

Günün koşullarında bir oyuncunun bonservisi için 15 milyon vermek hayal gibi bir şey.

Öncelikle mahalli ligimizin seviyesi ortada, kaliteli oyuncuların burayı tercih etmesi için sebep yok, Rus liginde yapıldığı gibi değeri 5 olan oyuncuya 15 vermen gerekiyor ki bunu yapınca yönetim yine al aşağı edilir..

Büyük para vermek büyük risk demektir. Alınacak oyuncunun her türlü cartını curtunu bilmek lazım, bu ülkeye, takıma ve bu ligdeki futbola uyabilir mi sorularına verilebilecek cevaplar olmalı.. fb para harcar şeref göstergesi olur Guiza, Meireleş, Sow..Hangisinden tam verim alındı? Düşünsenize Sow'un bizde oluşunu..

Oruç tutması, Ramazan dönemi bir sıkıntı, yaşayacağı sakatlık problemleri ayrı bir sıkıntı, hurra hücum eden takımda Elmander-Umut ikilisi yerine geçip takım savunmasını daha da azaltması vs..Top-class futbolcu getirsen bile eleştiriler hep olacak, üstelik yapacağın iş kumardan başka bir şey değil..

Sorunumuz verilecek para değil, o paraya değecek oyuncuları bulabilmek, ne yazık ki ülke olarak bu konuda 0 çekiyoruz..Topal, Amrabat, Tabata gibi azıcık sivrilen oyunculara kendi ligimizde basıyoruz 8-10 milyonu..

Ibb tam bir kontraatak takimi. Büyük maclarda bunu daha iyi sergiliyorlar. Eger kontrolsüz hücum edersek, illaki gol atarlar bize. Kontrollü oyundan yanayim

İnşallah hoca yektayı oynatmaya devam eder 2-0 gibi bir skorla kazanacağımızı düşünüyorum

Eğer belediyenin başında abdullah avcı olsaydı bu maçtan tırsardım ama carvalhal takımın içine etti , bence 3-1 kazanıcaz

Re: STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B - Galatasaray | 20.00 | 2 Kasım

Cuma ve pz.tesi maçlarından nefret ediyorum. Maç dediğin c.tesi ve pazar oynanmalı. Cicitürk ayarlıyor tabikii bunları. Ha bide biz mevsimin uygun olduğu haftalarda büyük takımlar neden tr de gündüz maçı oynamaz. :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Düşünsenize Sow'un bizde oluşunu..

Oruç tutması, Ramazan dönemi bir sıkıntı, yaşayacağı sakatlık problemleri ayrı bir sıkıntı, hurra hücum eden takımda Elmander-Umut ikilisi yerine geçip takım savunmasını daha da azaltması vs..Top-class futbolcu getirsen bile eleştiriler hep olacak, üstelik yapacağın iş kumardan başka bir şey değil...

sow şu an ligimizin en güçlü santforudur.uzaktan,yakından,kafadan,rövaşatadan,çalımdan her yönden golü var.bire birde çok iyi. bizde olsa rıdvan dilmen'in dediği gibi 25 gol atardı

ramazanda oruç tutmuş da ne olmuş,iyi bir sporcu onu da ayarlar,tutabilen tutar.

Üst Alt