STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Kasım - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:10 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Kasım

Cris mükemmel oynadı

ama cluj maçında oynaması biraz kumar olabilir .. hamlelerde müthiş ama ağır bir oyuncu

cluj maçında hangi ikili oynamalı ?

semih-dany

semih-cris

ofansif oynayacaksak dany olsun isterim çok hata yapsada semih cris ağır kalabilir

Cris mükemmel oynadı

ama cluj maçında oynaması biraz kumar olabilir .. hamlelerde müthiş ama ağır bir oyuncu

cluj maçında hangi ikili oynamalı ?

semih-dany

semih-cris

dany kırmızı kart yemediğine dua etsin 2-3 maç otursun düşünsün hatasını

Ben böyle bir hakem eyyamı az gördüm arkadaş

Neden böle her pozisyonda galatasaray alehi karar veriyor diyordum maçın ortalarından itibaren

Demekki 5. dakikadaki pozisyon yüzünden

Maçın daha farklı bitmesinin önüne geçti göçek

Çok tehlikeli pozisyonlarında hepsinde,üstüne bize faul yapılmışken tam aksine takdir haklarını belediye lehine kullandı

602391_10151095723201604_870724723_n.jpg

:D

emre dogruyu soyluyor, Arda ile Emre arasinda daglar kadar fark var, Emre hayatta bu takimda banko 11 olamaz bu gidisle.

Emre'den ben çok şey bekliyorum.. Kendini geçen yıl ki ilk maça göre çok geliştirdiğini de düşünüyorum.. 1 sezondur oynayan bir isim sonuçta bunuda unutmamak lazım geçen sezon bu zamanlar adam gibi oynamıyordu bile.. Ve 1 sezonda adamı yaşlandıranlar genç değil diyenler bile var yorum yapmak istemiyorum daha fazla

ben o yuhalayanlardan değilim :lol: her zaman savunmuşumdur

Herkes öyle olur zaten bilen bilir hatırlayan hatırlar hatırlamayan açar eski konulara bakar Arda buradan giderken herkes saydırırken ben yine destek çıkıyordum.. Alt yapıdan bir oyuncu çıkarmak öyle kolay olmuyor ama harcaması sayenizde çok kolay oluyor

Hamit ortaya geçince iyi oynamaya başladı ki gerçek mevkiside burası zaten ;)

Maç özetinin linkini verebilecek var mı arkadaslar?

Kötü oyuna rağmen 3 gollü galibiyet çok güzel. Hafta sonu keyifle diğer maçları izleriz.

Maç tamamen İBB nin hakimiyetiyle sürdü. % 48 oran bizim için alışılmış değil. Tek kornerimizi maç biterken attık. Orduspor maçından sonra her takım bize defans yapıyordu. Ve bu taktik rakip takımlar için işe yarıyordu. Peki neden İBB bu kadar açık, hücum futbolu oynadı ? Yoksa bizmi oyunun böyle olmasını istedik. Hiç sanmıyorum ama bunu kontrol futbolu anlayışıyla yaptıysak ne mutlu bize. Hiç olmazsa bir taktiğimiz var demektir.

Üst Alt