STSL 12/13 H:11 | Trabzonspor 3-1 Akhisar Bld.Spor | Maç Sonucu | 10 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:11 | Trabzonspor 3-1 Akhisar Bld.Spor | Maç Sonucu | 10 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:11 | Trabzonspor 2-0 Akhisar Bld.Spor | 19.00 | 10 Kasım

Akhisar bu lige yakışmıyor.

Öyle bir söyledinki marka değeri aklıma geldi. :asd:Akhisar en azından temizce mücadale ediyor, bazıları ise şikeleri mahkeme tarafından tescil edilmesine rağmen halen daha bu ligte. Onlar varken Akhisar'a laf edilemez bence.

hey en sağlam defans oyuncusunun ben ulan ligtv her maç şu saçmalığı yapmak zorundamısın

Öyle bir söyledinki marka değeri aklıma geldi. :asd:Akhisar en azından temizce mücadale ediyor, bazıları ise şikeleri mahkeme tarafından tescil edilmesine rağmen halen daha bu ligte. Onlar varken Akhisar'a laf edilemez bence.

Kadro kalitelerinin Bank Asya seviyesinde olmadığını söyleyebilir misin? Her şey mücadeleyle olmuyor.

Celustka-Olcan-Volkan-Henrique-Soner-Yasin-Bamba

Kadroda olmayan ama 11 oynasa kimsenin bişey demeyeceği adamlar. Geniş kadroları var ama stoper ve forvetleri bence yetersiz.

Halil süper ligin en yeteneksiz forvetidir.

TS 8jk terk 1 maç kazanır 2 maç kaybeder 1 maç berabere kalır sezonu böyle yayarlar

Celustka-Olcan-Volkan-Henrique-Soner-Yasin-Bamba

Kadroda olmayan ama 11 oynasa kimsenin bişey demeyeceği adamlar. Geniş kadroları var ama stoper ve forvetleri bence yetersiz.

Kadrosunu bir temizlese süper olacak, 12 yabanci oyuncusu var TS'nin. B8, Aykut, Mustafa gibi gereksiz yerliler de var. Stoper ve Forvet bence de yetersiz. Kanatlara da bir tane iyi oyuncu yakisir.

Kadrosunu bir temizlese süper olacak, 12 yabanci oyuncusu var TS'nin. B8, Aykut, Mustafa gibi gereksiz yerliler de var. Stoper ve Forvet bence de yetersiz. Kanatlara da bir tane iyi oyuncu yakisir.

Haklısın.

Bence Aykut,Cech,Henrique hemen satılmalı.

Webo, Batalla, Hasan Kabze, Emrah Başsan, Diarra, Aissati gibi adamları alsalar çok başarılı olurlar bence.

Trabzonspor'un gerçekten kaliteli kadrosu var biraz temizlik ve takviye ile harika olabilirler ;

1-Onur çok iyi bir kaleci , yedeği ise Tolga ikisi de en iyi yerli kalecilerden fakat bana sorarsanız Onur en iyi yerli kaleci.

2-Soner Aydoğdu gerçekten gelecek vadeden ve harika bir çocuk 2.Selçuk İnan geleceği parlak.

3-Olcan iyi bir kanat oyuncusu ligi rahatlıkla götürebilecek bir sol açık , geçen sezon devre arası Yiğit Gökoğlan'ın yerine alsaydık çok güzel olurdu mesela.

4-Emre Güral gelecek vadeden iyi bir forvet , ayakları harika özellikleri şutları müthiş.

Bunlar sadece benim beğendiğim yerli oyunculardan bazıları bunun dışında daha ; Zokora , Colman , Adrian , Alanzinho , Volkan Şen , Halil Altıntop , Janko , Yasin Öztekin , Sapara , Emerson , Giray , Bamba gibi kaliteli oyuncularda var.

Cevap: STSL 12/13 H:11 | Trabzonspor 2-0 Akhisar Bld.Spor | Devre | 10 Kasım

Adrian gole niye
fft16_mf650705.Jpeg
böyle sevinmiş :asd:

Cevap: STSL 12/13 H:11 | Trabzonspor 2-0 Akhisar Bld.Spor | Devre | 10 Kasım

Maçı izlemiyorum, ama Henrique'yi çok beğeniyorum. Trabzonspor hiç kullanamadı onu.

Cevap: STSL 12/13 H:11 | Trabzonspor 2-1 Akhisar Bld.Spor | 2.Y | 10 Kasım

Akhisar tek kale oynuyor bu dakikalarda. Beraberlik golü sürpriz olmaz.

Üst Alt