STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Galatasaray - Karabükspor | 20.00 | 16 Kasım

Engin Baytar gibi bir oyuncu umarim mac eksigi var bahanesi ile yine yedek oturmaz. Emre rezilinden her türlü iyidir. En kötü mücadele eder, birseyler yapmaya calisir. Kondisyonu 90 dakikaya yetmese bile 55-60 dakika oynayabilir.

milli maç çarsamba ve cuma lig maçı bence sıkıntı olabilir 1 gün var arada nasıl olucak bu iş

defansta Semih ve Danny oynasin , Cris bu macta nal toplar yoksa

kulüp bu maçın cuma günü oynanmasına ses çıkarmıyorsa, milli maçta bizim adamları max 30-45dk oynatacaklar demektir.

ama herhangi bi futbolcumuz 45 dk'dan fazla sahada kalırsa sıkıntı olur.

fatih hoca göz ardı etmez böyle bi durumu. kesin konuşulmuştur milli takım yetkilisi şahısla.

enginin baslamasi icin daha iyi bi mac olamaz oynatmasi lazim bu macta

aklıma enginin geçen seneki karabüke yaptıgı gol aklıma geliyor

ibretlik goldu be :sad007:

-------------------------------Muslera-------------------------------

Eboue-------------Semih----------------Dany--------------Riera

-------------------------------Melo------------------------------------

Hamit----------------Selçuk-------------Yekta---------------Engin

----------------------------Burak---------------------------------------

yahu bu milli maç tamemen skandal ne amaçla oynanıyor anlamıyom

puan kaybı beni hiç mi hiç şaşırtmaz. yine saçma sapan bir gol yer, 90 dakika umutla burakla bunu çıkarmaya çalışırız. mersin maçını düşünün. burda foruma giren herkes üç aşağı 5 yukarı aynı şeyi söylüyordu, neydi o? duran topta nobreye dikkat et, yeter.... e bunu önlemeyi bile beceremiyorsan ben bu takımdan korkarım arkadaş kimse kusura bakmasın. sanki nobre messi oldu, başımıza. ciddiyet ve konsantrasyon eksikliği üzerine transfer başarısızlığı eklenince hiç çekilmiyor hakikatten. takımımız geçen seneye göre geriye gitmiştir, hemde o kadar harcanan paraya rağmen. afedersiniz ama kıçı kırık fener 2 tane eli ayağı düzgün adamla bizi geçerse bu sene hiç şaşırmayacağım.

Abdullah Avcı inadına 90 dakika oynatır bizimkileri şimdi. :)

ben hayatimda bir mac yüzünden bu kadar cok fikrini degistiren bir toplum görmedim bu forumda gördügüm kadar

rahat aliriz!!!

2pzl98k.jpg

puan kaybı beni hiç mi hiç şaşırtmaz. yine saçma sapan bir gol yer, 90 dakika umutla burakla bunu çıkarmaya çalışırız. mersin maçını düşünün. burda foruma giren herkes üç aşağı 5 yukarı aynı şeyi söylüyordu, neydi o? duran topta nobreye dikkat et, yeter.... e bunu önlemeyi bile beceremiyorsan ben bu takımdan korkarım arkadaş kimse kusura bakmasın. sanki nobre messi oldu, başımıza. ciddiyet ve konsantrasyon eksikliği üzerine transfer başarısızlığı eklenince hiç çekilmiyor hakikatten. takımımız geçen seneye göre geriye gitmiştir, hemde o kadar harcanan paraya rağmen. afedersiniz ama kıçı kırık fener 2 tane eli ayağı düzgün adamla bizi geçerse bu sene hiç şaşırmayacağım.

Nedense 1-0 öne de geçiyoruz,sonra maçı ellerimizle veriyoruz.

Fatih hoca maça alternatif bir kadroyla çıkmalı bence.

Orta saha Melo Yekta olabilir. Kanatta Engin olabilir. Sercan'a bu maçta sanş verilebilir. Lig maçının telafisi olur. Ama Ş.ligi bu saatten sonra çok zor.

fatih hoca neden bu maçın ısrarla cuma günü oynanmasını istiyor anlamıyorum. tamam manu maçı var ama en mantıklı olan cumartesi oynanması. iki maçın tam ortası.

hayır sadece bizim milli takıma giden adamlar için değil. bunun muslerası var eboue'si var, çağırıldıysa dany'si var. muslera'nın ülkesinden Türkiyeye dönmesi 30-40 saat sürüyormuş aktarma vs derken. adam cuma günü ancak gelmiş olur Türkiyeye

Üst Alt