STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:12 | Galatasaray 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 16 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:12 | Galatasaray - Karabükspor | 20.00 | 16 Kasım

Rahat alırız dedigimiz her maç zorlanıyoruz. İnşallah cluj maçı öncesindeki ibb maçı gibi rahat bir maç geçer. Hem moral hem güven hemde rakipler oynamadan önce büyük bir avantaj yakalarız. Zira fenerin bu hafta yenilme olasılığı oldukça yüksek.

muslera

eboua - semih - dany - riera

hamidt - inan - melo - engin

elmander/umudt

burak

engin ilk 11 baslasin ki united macina hazir olsun.

size tuhaf gelebilir ama ben zorlanacağımızı hatta beraberliği yüksek ihtimal olarak görüyorum bu maç. oynadığımız futbol bu lig için bile yeterli değil kanımca. geçen senenin çok ama çok gerisindeyiz. bu kadar çok trasnfer yapıp , para harcayarak geriye gitmek de bize özgü bişey heralde.

muslera

eboue semih dan balta

aydin selcuk melo engin

amrabat

burak

STSL 12/13 H:12 | Galatasaray - Karabükspor | 20.00 | 16 Kasım

mus

ebu semih dany riera

hamit yekta melo amrabat

burak umut

size tuhaf gelebilir ama ben zorlanacağımızı hatta beraberliği yüksek ihtimal olarak görüyorum bu maç. oynadığımız futbol bu lig için bile yeterli değil kanımca. geçen senenin çok ama çok gerisindeyiz. bu kadar çok trasnfer yapıp , para harcayarak geriye gitmek de bize özgü bişey heralde.

Hücum anlamında ileriye gittik ancak defansif anlamda bayaa bi gerideyiz problem bu. Riera'dan sol bek yaratmaya calışmak, Semih'i kesmek, Melo'nun formsuzluğu falan

6 eksikli karabükü yenemeyeceksek kapayalım kapıları gidelim

Kolay maç olmayacak. United maçının gölgesinde kalacak. Terim in motivasyon çabası işe yaramayacak. Çünkü herkesin aklı Salı gününde olacak...

Umarım erken bir gol buluruz. Hatta iki gol...İş uzadıkça maç angarya haline gelecektir.

Beyler GSTV'deki sessiz sinema programini mutlaka internetten izleyin...cok komik.

Ü.Davala Yekta'ya "Yek" diye sesleniyor, H.Sas Engin'e "deli deli küpeli" diyor :asd:

bu maçtada zorlanıcamızı hatta puan kaybedicemizii düşünuyorsan m.united maçına hiç çıkmayalım.

Bu maçtan tırsmıyor değilim tamamen konsantrasyona bağlı birde milli takım oyuncuları bayağı uzaklardan geldiler hayırlısı inş kazanırız.

Bir maçı da arkamıza yaslanarak izleyelim 3 fark olmadan rahat izleyemiyoruz.

Üst Alt