STSL 12/13 H:16 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Aralık - Sayfa 182 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:16 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:16 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Aralık

Arkadaşlar burada her maç bas bas bağırıyoruz LİGTV GÖRÜNTÜLERİNİ/GÖRSELLERİNİ PAYLAŞMAK YASAK diye, hiç umursamıyorsunuz. Biraz dikkatli ve duyarlı olun lütfen.

Cok yuksek konsantrasyonla ve sabirla oynamaliyiz.

Topu kaptirdigimiz anda hemen pres ve takimin donmesi icin zaman kazandirmaliyiz.

Top rakipteyken 10 kisi topun arkasinda olmali ve kaptigimiz anda cok hizli cikmaliyiz.

Set hucumunda ise kanatlar kadar gobekten de zorlamali, yardimlasma en ust seviyede olmali. Ozellikle ceza sahasi onunden sut imkanlarini zorlamaliyiz. Bu bize oralardan frikik ve yerini terkedecek stoperin bosalttigi alana arapasi imkani verecektir.

Duran toplari yerine gore Selcuk ve Riera kullanmali.

Kuyta cok dikkat, sowa cok dikkat, sow alan bosalttiginda dolduracak baroni ve meirelese, hatta topala sut sansi tanimamali.

Duran toplarda yine kuyta cok dikkat, arka direkte kendini unutturarak gol arayacaktir.

Taraftarimiz da orayi fbye ve hakeme dar etmeli, en kucuk faulde orayi yikacak gibi tepki gostermeli, bizde hatali pas vs kotu sut olsa bile moral vermeli.

Insallah Allah'in izniyle bizi cok mutlu edecek bir skor alacak takimimiz.

Bisey biliyoz da konusuyoz.

Icime dogmus mubarek :)

Ulan Mac boyu 15 senelik küfürü 90 dakikada saydim :D beni o kahve'ye daha sokmazlar galiba, bide isin kötü tarafi Mac'a bakan en genc kisi bendim :lol::lol::lol:

227106_383240538429105_155642466_n.jpg

lol

[video=youtube;P-KNUE0Joao]https://www.youtube.com/watch?v=P-KNUE0Joao&list=UUY9J3fnRwxruiPnqa6Cqbyg&index=4[/video]

[video=youtube;dyu2iGma86Y]https://www.youtube.com/watch?v=dyu2iGma86Y&list=UUY9J3fnRwxruiPnqa6Cqbyg& index=3[/video]

Şikeciler için Meireles'in armayı öpmesi veya kırmızı görmesi maçı kurtaran olay oldu diyebiliriz. Çünkü maç boyunca konuşulacak, arkasına sığınılacak hiçbirşeyleri olmadı. GS balı diyemessin çünkü kaç senedir bu takıma karşı inanılmaz şanslı galibiyetler alıyorsun, maç bizim hakkımızdı da diyemessin, girdiğin poziyon da yok, Aykut'luk birşey de yok, hakemlik birşey de yok pek. Ee geriye ne kaldı? Meireles 52 bin GS'linin önünde armasını öpmüş hadi bunun arkasına sığınalım, yaşa kral Meireles, büyüksün Meireles. Ne kadar aptalca yahu, böyle saçma birşeyin arkasına sığınılır mı? Şikeci kafası bu olsa gerek. Ne bekliyordunuz sizin öküz, seviyesi yerlerde gezen taraftarlarınız gibi sahaya dalıp Meireles'ı dövmemizi mi? Aman ne büyük hareket yapmış Meireles bir alkış da benden, helal olsun lan, ne büyük cesaret, kırmızı kart görüp 52 bin kişi önünde 3 saat arayıp bulduğu armasını öpmüş, koçum Meireles, aslan Meireles. Beyin özürlü herifler.

Mactan once iki resim cekip bi tarafa koymustum. Attigimiz her golden sonra face'deki fenerlileri uyuz etmek icin koydum. Iste "O AN" :asd:

2s0jvkk.jpg

azhtat.jpg

bizim taraftar aglama sarkisin'da tam olarak nediyolar birisi bana ozelden mesaj ata bilirmi lutfen.. :asd::asd:

Üst Alt