STSL 12/13 H:17 | Beşiktaş 3-1 Kayserispor | Maç Sonucu | 21 Aralık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:17 | Beşiktaş 3-1 Kayserispor | Maç Sonucu | 21 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:17 | Beşiktaş 2-0 Kayserispor | Devre Arası | 21 Aralık

adamlar top oynamadan 2 gol attı ya la.

Tam ben yazacaktım. Bjk den Rezil bir futbol var ama 2-0 skor da var. Kayseri iyi pas yapıyor oynamaya çalışıyor en azından.

hakemin kafa dağınık yanlız bu çok bariz. Medyanın yaptığı baskı adamı etkilemiş.

Bu Beşiktaş hangi futbolu oynuyor çözemedim arkadaş , onu çözmeyi bırak Beşiktaş'la maç yapanda Beşiktaş'a uyuyor.Salak saçma bir maç oluyor her seferinde. :eek:

Gol yedikten sonra takım olarak düşüyorlar abdullah söylemişti gecen haftalarda röpörtajda zor :(

abdullah iyi oynuyor begendim. ama sefa denen kalastan bir halt olmaz. sadece güçlü. ben olsam onu çıkarırım. gol atma olasılıgımı arttırırım. kim var başka bunlarda.

o iyimi. gerçi bu sefadan daha kötü oynayamaz kimse. gol atsa dahi diyorum bunu. herif pas akışını bozuyor.

İyi iyi messivari bi oyuncu cok sut cekiyor kaleye ama bilekleri süper alman alt yapısından genc milli takımda 10 numara oynuyordu :lol:

Allah'ım şu LigTV'nin spikeri kovulsa keşke.Sürekli bir espri yapma çabası , maçta biri sakatlanıyor hemen yorum yapıyor yok çapraz bağları yok adelesi resmen soğutuyor maçtan. :eek:

Bak halis bak 2. yarı kimi atacan kayseriden :mad:

Üst Alt