STSL 12/13 H:18 | Fenerbahçe 2-2 S.B Elazığspor | MS | 20 Ocak - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:18 | Fenerbahçe 2-2 S.B Elazığspor | MS | 20 Ocak

Cevap: STSL 12/13 H:18 | Fenerbahçe 2-2 S.B Elazığspor | MS | 20 Ocak

Elazığ öyle saçma sapan geri çekildi ki, o yedikleri gole hiç üzülmedim işin açıkçası. Hakettiler yemeyi.

resmen hediye ettiler Meral, Murat, Serdar, Sarp,

Ivesya, ORHAN AK ben sizi hgfjhvihvfhvhv

hakem falan değil, elazığ ligin en kötü 2.takımı. 90 dakika sadece defans yaptılar 2 güzel gol attılar ama başka atak yok. fener 100 tane orta attı içeriye 8 net gol kaçırdı. o yüzden üzülmeyin renkdaşlar. bunu yenemeyen fener kimseyi kolay kolay yenemez. 2 puan kaybettiler bizim için yeterli :asd:

Bu maçın böyle bitmesiyle bizim için kötünün iyisi bir hafta oldu. Beşiktaş ve Fener birer puan daha yaklaştılar.

Bütün rakipler kazansaydı rezalet bir hafta olacatı. Ama şimdilik direkten döndük. :D

renkdaşlar neye üzülüyorsunuz anlamadım? elazığ ligin en kötü takımlarından biri ve onlarla berabera kaldılar. bana kalırsa berabere olmuş ya da mağlup olmuşlar önemli değil. önemli olan puan kaybı.

yok beyler, Elazig buldugunu atamadi iste, bir cok pozisyonda dogru pas yapilsa mac farka da giderdi iste ondan sonra 1 gol ye sonra iyce geriye yaslan ve bir türlü ataga cikmakta zorlan olacagi bu iste..

Marvinin ve GG 'nin kirmizi görmesi tam aksine kuslara yaradi, marvin cok iyi baslamisti... Bizim acimizdan karimiz hem bu kuslarin puan kayib etmesi hem iki tane sag kanat oyunculari cezali duruma düsmesi (GG ve Topuz) bunun yaninda yine piskolojik bir dayak yedi hem takim hem taraftar hem azize hem Aykut...

Biz Derbiyi kazandigimizde ve Fb'nin beraberliginde Aykut yine ben istifa ediyorum der...

Bizim burda 2-3 maclik bir galibiyet serisi lazim Aykut 1'inde bile puan kayibi yasasa istifa eder (umarim bi 3-4 hafta sonra olurki bir daha toparliyamasinlar)

ya şu fener harbi kaçırdıklarını atsa hiç sesim çıkmıcak ama şu attığı golleri görünce çıldırmamak elde değil bu nasıl bi bal bu nasıl bi pekmez arkadaş yıllar yılı bi bitmedi gitti yaw

Neyse puan kaybi beklenmedik yerden geldi ... Uzulmeye gerek yok bence ... P.S Ivesa Allah sana boy vermis gerisini koyvermis gerizekali ...

hakem sowun yaptıgı faullere bişey çalmıyor şaka gibi

yalnız bu salih ısrarı feneri katleder. umarım aykut devam eder bravo yürü salih :D

maçtan sonra biri aykuta sorsa " hocam istifa edecekmisiniz" diye ne madara olur ama:D

Üst Alt