STSL 12/13 H:19 | Gaziantepspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 26 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:19 | Gaziantepspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 26 Ocak

Cevap: STSL 12/13 H:19 | Gaziantepspor - Fenerbahçe | 19.00 | 26 Ocak

Eski Gaziantepspor´dan eser yok. Sanmiyorum puan alabileceklerini ama görecegiz

Açıkçası bundan sonra Fener kazanmış kaybetmiş umrumda değil. Lig için mükemmel bir kadro var, lideriz, biz kazanalım, diğerleri de kazansın mühim değil...

selcukyoksa fener yener :D saka bi yana gaziantepin hali hic ic acici degil... hikmet karaman takimi iyi gazlarsa belki beraberlik cikar..yoksa fener alir bu maci

Fener'in yenme ihtimalini gözümde arttiran sey, Aziz Yildirim'in Antep'e gitmesi. Operasyona start verdi mi acaba ?

Fener bu ligde Akhisar hariç hiç bir deplasmandan (şans , bal ) olmadığı takdirde puan çıkaramaz.Sow da olmasa berabere bile kalamazlar.Kuyt+Sow bazen 40 yılda atılacak golleri atıyorlar.

İki takımın da ilk 11'i açıklandı...

GAZİANTEPSPOR: Karcemarkas, Taşkın, Kecojevic, Kemal, Şenol, Bekir, Medunjanin, Sernas, Serdar, Turgut, Cenk,

FENERBAHÇE: Volkan, Orhan, Egemen, Bekir, Hasan Ali, Meireles, Mehmet Topal, Mehmet Topuz, Kuyt, Cristian, Sow

Volkan

Orhan Bekir Egemen Hasan

Topuz Topal Meireles Kuyt

Cristian

Sow

fenerbahçe küme düşmeme mücadelesi veriyor sanırım , kadroya bak :asd:

Cristian,Meireles,Mehmet,Kuyt..

Adama 2 forvet çık diyorlar.Adam utanmasa Sow'uda çıkarmıcak.Onuda sağ kanada atıyorya bazen kopuyorum :D

Sow dinlemiyor ama bazen forvete gidiyor.Komedi gibi adam ya Aykut :D

Volkan

Orhan Bekir Egemen Hasan

Cristian

Sow

Şu kadro deplasmanda ilk 20 dakika gol atamasın daha gol atamaz :D

Cristian,Meireles,Mehmet,Kuyt..

Adama 2 forvet çık diyorlar.Adam utanmasa Sow'uda çıkarmıcak.Onuda sağ kanada atıyorya bazen kopuyorum :D

Sow dinlemiyor ama bazen forvete gidiyor.Komedi gibi adam ya Aykut :D

Volkan

Orhan Bekir Egemen Hasan

Cristian

Sow

Şu kadro deplasmanda ilk 20 dakika gol atamasın daha gol atamaz :D

İlk onbirlerinin belli olduğu haberini okudum direk buraya geldim :D

Defans bir defa felaket Orhan Şam - Bekir - Egemen - Hasan Ali savunma anlamında çok kötüler ve facialar.

Gelelim orta sahaya Topal çok etkisiz ha var ha yok , Meireles maç eksikliği yüzünden ve Feneve gelenlerin kondisyonunu performansını aşağı çektiğinden dolayı ilk geldiği gibi değil çok kötü durumda , Kuyt gibi Mr.Duracell lakaplı çok koşan bitmeyen bir oyuncuyu bile 70'ten sonra dili dışarda dolanır hale getirdiler :D

Topuzda bu sene tam iyi bir grafik çizemedi 17 maçta 8-9 maç yani yarısında ya oynadı oynamadı oda hep 90 dakika değil yani kendini bulmuş değil , bulmuş olsa bile verecekleri kısıtlı.

Cristian desen bir garip takmıyor zaten takımı falan , kendini Alex'in yerine falan koymaya çalışıyor o triplerde o yüzden tam olarak oynayamadığı topunu bile oynamıyor.

Tek koşan uğraşan Sow arkaya kadar geliyor topu kendi alıyor götürüyor elinden geldiği kadar ama her oyuncunun bir sınırı var 2 adam geçtin 3 adam geçtin 4 adam geçtin hepsini geçip iyi bir şut atıp takımı tek başına taşıyacak değilsin ya.

O yüzden Antepspor biraz dirençli olursa puan alacaktır İnşallah dirençli olurlar ve puan alırlar.

İlk onbirlerinin belli olduğu haberini okudum direk buraya geldim :D

Defans bir defa felaket Orhan Şam - Bekir - Egemen - Hasan Ali savunma anlamında çok kötüler ve facialar.

Gelelim orta sahaya Topal çok etkisiz ha var ha yok , Meireles maç eksikliği yüzünden ve Feneve gelenlerin kondisyonunu performansını aşağı çektiğinden dolayı ilk geldiği gibi değil çok kötü durumda , Kuyt gibi Mr.Duracell lakaplı çok koşan bitmeyen bir oyuncuyu bile 70'ten sonra dili dışarda dolanır hale getirdiler :D

Topuzda bu sene tam iyi bir grafik çizemedi 17 maçta 8-9 maç yani yarısında ya oynadı oynamadı oda hep 90 dakika değil yani kendini bulmuş değil , bulmuş olsa bile verecekleri kısıtlı.

Cristian desen bir garip takmıyor zaten takımı falan , kendini Alex'in yerine falan koymaya çalışıyor o triplerde o yüzden tam olarak oynayamadığı topunu bile oynamıyor.

Tek koşan uğraşan Sow arkaya kadar geliyor topu kendi alıyor götürüyor elinden geldiği kadar ama her oyuncunun bir sınırı var 2 adam geçtin 3 adam geçtin 4 adam geçtin hepsini geçip iyi bir şut atıp takımı tek başına taşıyacak değilsin ya.

O yüzden Antepspor biraz dirençli olursa puan alacaktır İnşallah dirençli olurlar ve puan alırlar.

Bu sene her takım istikrarsız.

Antalya iyi deniyor kötü gidiyor.

Biz,Fb,Bjk,Ts.Her takım yeniliyor.3 maç üst üste kazandıklarını görmedim ben :D

Şu ligde 5 maç seri yapsak.5 galibiyet serisi yapsak ligi koparırız :) Çok aşırıda zor değil aslında kadromuza baktığımız zaman.

Bjk maçı 6 puanlık maç.Yenerse diğer 4 maçıda kazanırsak.Bjk-Fb illaki puan kaybı yaşıyorlar zaten deplasmanda.

Salih ataklara iyi çıkartıyor takımı.

Meirelesin yaptığı tek şey kart görmek başka birşeyi yok :D

Hauhahuhahaa su zavallilarin kadrolarina bakin felaket :D orhan bekir egemen hasan ahahhahaha lan biri beni durdursun :D

Fener alıcak bu maçı öyle ya da böyle bırakmazlar.

Kadroları çok kötü ama bu maçı alacaklarını düşünüyorum. Antep leş.

merereş toparlar feneri bu maçı alırlar.Aslında adamın sezonu kapaması lazımdı ama şikeyi bile oldu bittiye getirebilen bir camia için bu işler çocuk oyuncağı

Üst Alt