STSL 12/13 H:19 | Gaziantepspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 26 Ocak - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:19 | Gaziantepspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 26 Ocak

Cevap: STSL 12/13 H:19 | Gaziantepspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 26 Ocak

cok bos konusuyoruz burada, adama derler önce kendi takimina bak, bana Galatasaray bu sene bir tane iyi macini söyleyin ligde?

Biz bu kadroyla bu amatör oglu amatör ligde, hala liderligi acik ara yapmadiysak, bu bizim ayibimiz, ki yarin de öyle veya böyle bir derbi oynuyoruz ve yenilirsek liderligi de kaybediyoruz. Forumda en iyi 11 oyuncu secsek aramizda, su ligde küme de kaliriz, o kadar Rezalet bir ligimiz var...

Allah sizi nasil biliyorsa öyle yapsin Antep her mac fenere yatmak zorunda mi arkadas, ikinci yari 1 gram top oynamadilar. cenk tosunla bekir ozan resmen sikecileri 13 kisi oynatti. hikmet karaman rezilini ilk defa bukadar pasif gördüm. tek etkili oyuncusu, gol atan forvetini de oyundan aldi, cenk tosun sikecisi 90 dakika oynadi. sernas-medunjanin-karcemarskas oynadi digerleri seyretti, fener bile sasirdi bu macin nasil döndügüne. ilk gol bariz ofsayt, antep'in penaltisi da verilmedi ince ince yasemince operasyon basladi, gaziantep feneri sever zaten 3-0dan 4-3'leri bile gördük biz bu az bile, gecen sezonda antep öndeydi ikinci devre döndü mac henri bienvenu gibi bir kalastan gol yemislerdi.

Kötü takım Antep ama 2. golden sonra en ufak bir çaba harcamamalarına bir anlam veremedim.

Düşün birde ligin en kötü oynuyan 3 takımından birisi antep i fener bu kadar zorlukla yeniyor ve verilmeyen penaltı ve fenerbahçenin ilk golü ofsayt cenki ve bekir ozan has ı söylemiyorum bile.

cok bos konusuyoruz burada, adama derler önce kendi takimina bak, bana Galatasaray bu sene bir tane iyi macini söyleyin ligde?

Biz bu kadroyla bu amatör oglu amatör ligde, hala liderligi acik ara yapmadiysak, bu bizim ayibimiz, ki yarin de öyle veya böyle bir derbi oynuyoruz ve yenilirsek liderligi de kaybediyoruz. Forumda en iyi 11 oyuncu secsek aramizda, su ligde küme de kaliriz, o kadar Rezalet bir ligimiz var...

Boşver biz onurumuzla kaybediyoruz onlar şikeyle kazanıyor.

bu arada şeref aydınla benim içime doğan da oldu..benim içim hep fesattır zaten..rakiplerin alacağı skoru tahmin etmekte üstüme yok...şeref reis semih oyuna girerse iş yapar dediydi.ben de 2-1'i tahmin ettim..:D

az öncede söylediğim gibi burada açık açık fenerin şampiyon olabileceğine inanan var mı? yapmayın allahınızı seversiniz komik duruma düşmeyin bu fb olsa olsa şike şampiyonu olur.. tek dikkat etmemiz gereken beşiktaş.

bu arada şeref aydınla benim içime doğan da oldu..benim içim hep fesattır zaten..rakiplerin alacağı skoru tahmin etmekte üstüme yok...şeref reis semih oyuna girerse iş yapar dediydi.ben de 2-1'i tahmin ettim..:D

Sergen Reis Karaoğlanın yanında senin avatar da ki oğlanı da getirseler ne seviniriz dimi :) ?

Cevap: STSL 12/13 H:19 | Gaziantepspor 1-0 Fenerbahçe | 2.Y | 26 Ocak

Şu kadar rezil oynayan fenerle aramızdaki şu puan farkını görünce içim acıyo

dogruyu söylemek gerekirse bizde iyi oynamıyoruz. belki biraz daha iyiyiz ama bizde kötünün iyisiyiz. ama ben bunlardan korkmuyorum. bunlar artık evlerindede puan kaybeder.

Lavuklar durdukları yerde 3 puan alıyor.Gerçi ezikler her türlü almaya alışık.

Cevap: STSL 12/13 H:19 | Gaziantepspor 1-0 Fenerbahçe | 2.Y | 26 Ocak

attılar tek oynayan sow fenerde

Gol ofsayt, bu tek oynayan Sow muhabbetine katilmiyorum, isi gücü artistilik yapmak rövasata yapinca hep övüyorlar bu gereksizi.

Attigi golü herkes gördü, Bekir Ozan'dan sevgilerle ve üstüne net ofsayt.

Elazigspor macinda da gördük o klas oyuncuyu, Orhan Ak resmen alda at dedi bukadar belli edilmez arkadas.

Gecen hafta 5 dakika uzatip yetmeyince uyduruk bir faul verip gol attiran hakemden sonra bir hakem faciasida bugün yasandi. O penaltiyi nasil vermez arkadas!!

15 milyonluk adam yerine 150 bin euroluk oyuncuyu da koysan o iki golü atar, Fener'de kimse oynamiyor bunu göremiyorsaniz daha ne diyeyim.

az öncede söylediğim gibi burada açık açık fenerin şampiyon olabileceğine inanan var mı? yapmayın allahınızı seversiniz komik duruma düşmeyin bu o.. çocuğu fb olsa olsa şike şampiyonu olur.. tek dikkat etmemiz gereken beşiktaş.

sike yaparsa olur ki tarlarlar sürülmeye baslamıs

Yarın ilk defa konyadan maça gideceğim. Fener bu maçta puan kaybetseydi, yarın kaybetsek bile pek yıkım olmazdı benim adıma.

Şimdi gideceğim ilk maçta puan kaybedersek yıkılırım. Hemde bu şikecileri potaya sokmuş olacağız. Off ulan

taa sezon başında bjk ligi fenerin önünde bitirir dedim.hala da aynı kanıdayım.bjk bizim için ciddi bi rakip.

Üst Alt