STSL 12/13 H:20 | Fenerbahçe 1-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 3 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:20 | Fenerbahçe 1-2 Sivasspor | Maç Sonucu | 3 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:20 | Fenerbahçe - Sivasspor | 19.00 | 3 Şubat

iyi güzel diyorsun da o geçen seneydi işte, fener de bi .. oynamıyor ama biz de geçen seneden fersah fersah uzaktayız, etkili transferler yaptık ama takım kimyamız oturmadı , febe şimdi futbol f...nin gazıyla kazanabilir üst üste

futbolcular 17 de 17 yapacaz aykut gerı don dıye yalvardılar cıktıkları ılk macta elazıg ıle 2 2 berabre kaldılar :) bız gecen senekı gıbı oynasak zaten 10 puan fark vardı suan zaten..ama takıma drogba eboue melo sneijder hamit katılınca farklı bı havada oynarız dıye dusunuyorum karamsarlık ıcın cok erken...

aykut sağolsun ziegleri oynatacak sanırım ilk 11de :asd: umarım sivasın sağ açığı kariyerinin maçını çıkarır , o isim de sercan yıldırım olur :b5:

Aykut'un ipi cekilmis, en sevdigi adamlar M.Topal ve H.Ali 18'de yok. Yarin Emre-Ziegler ikisi de oynar. Webo-Sow cift forvet oynarsa teknik direktör Aziz'dir.

Hiç boşuna heveslenmeyin bu maç masa başında halledilmiştir

Hasan Ali niye yok la kadroda.Adam süper sol bekti hani:lol:

sen git emre'yi 90 dk oynat, drogba ve sneijder transferlerine ragmen nankorluk yap ve yonetime inceden laf sok, sonra taraftar bu mac ayarlanmis diye burada yorum yazsin..

Ben Sivas'ın puan alacağına inanıyorum Fener'den. Biz puan kaybediyoruz diye FB cok iyi durumda sanmayın. Sivas'ta o kadar zayıf bir ekip değil.

Ligtv de eski yıllarda oynanan Fener-Sivas maçlarını izledim abi her maç Sivas öne geçmiş Fener maçı geriden gelip almış

sen git emre'yi 90 dk oynat, drogba ve sneijder transferlerine ragmen nankorluk yap ve yonetime inceden laf sok, sonra taraftar bu mac ayarlanmis diye burada yorum yazsin..

Emre'ye laf ediyorsunuz da Aydın'a gelince kimsenin gıkı çıkmıyor,hoca Aydını alacağına Burak'ı alsaydı belki de sonuç çok daha farklı olcaktı.Ayrıca Umut kim ya tek bir artısı var o da koşmak.Boş kaleye bile atamıyordu.Attığı gollere rağmen Umut'u beğenmiyorum,hele ki kenarda Burak varsa..

Sivas'ın önemli eksikleri var.Aralarındaki şike kardeşliğini de düşünürsek fener maçı alır bence...

Ben Sivas'ın puan alacağına inanıyorum Fener'den. Biz puan kaybediyoruz diye FB cok iyi durumda sanmayın. Sivas'ta o kadar zayıf bir ekip değil.

Senin düşüncen, "Titanic'i 20.kez izleyecem bu kez finalde batmayacak gemi" diye düşünmeye benziyor bence.

Klasik FB-Sivas maçı olur işte, Sivas öne geçer sonra Fener beraberliği bulur ve öne geçer... Atılan karşılıklı gollerle şikenin sahaya yansımaması iyice pekiştirilir ve görev başarıyla tamamlanmış olur.

[video=youtube;aNHjeqj45XA]https://www.youtube.com/watch?v=aNHjeqj45XA[/video]

[video=youtube;zWysUI7V4rI]https://www.youtube.com/watch?v=zWysUI7V4rI[/video]

Üst Alt