STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor - Galatasaray | 20.00 | 15 Şubat

Sneijder Drogba gibi oyuncularin oynamaya ihtiyaci var zaten. Riera'nin yerine Balta oynar.

Bu haftalarda fazla rotasyon yapip maci riske etmeye gelmez.

At 2-3 tane, sonra dinlendirirsin. Drogba'nin maci olur :) Net

drogba oynarsa cok rahat kazaniriz. oynamasa zorlaniriz gibime geliyor. drogba takima ayri motvasyon verir ve ilk macinda kesinlikle kaybetmek gibi bir düsünceye sahip olmak istemez. takim arkadaslarida hos geldin drogba abi diye baya asilirlar maca.

Neymis bu Gekas ya? Kac sayfadir yazilanlari okuyorum; Gekas'i durdurursak skor bilmem kac olurmus, durduramazsak bilmem kac olurmus:haha:

Ronaldo zannetim bir an :rolleyes:

STSL 12/13 H:22 | Akhisar Bld.Spor - Galatasaray | 20.00 | 15 Şubat

Herkes coşmuş madem, ben de 600-700 gol atarız diyorum te allahım ya.. Neyse, maç 19 mayıs mı yoksa buca arena'da mı oynanacak? Herkesten bi ses çıkıyor. Bilen biri şettirirse sevinirim.

akhisarın biraz kafası çalışıyorsa izmir stadına alır maçı. parayı götürür.:trollface:

Cevap için teşekkürler. İzmir olsaydı daha iyi olacaktı ama neyse.. Bu arada bilet olayını nasıl hallederiz? Bunun için manisa'ya gitmek şart mı yoksa izmir'den temin edebilir miyiz?

Rica ederim. Açıkçası bilet hakkında çok net bilgi sahibi değilim. Herhalde Manisa'ya gitmek lazımdır.. :) :p

Yüksek konsantrasyonla oynamalıyız, sonlara yaklaşıyoruz artık küçümsemek büyük hata olur rakibi. Camiada,taraftar ve futbolcularda şampiyonluk havası var bozmalayalım.

Böyle maçlarda sürprizler olabiliyor. O yüzden takım olarak hiç havaya girmemek lazım.

Maça nasılsa alırız havasında başlarsın. Rakip kapanır ve 0-0 ilerler maç. Böyle olunca da gol gelmeyen her dakika senin üzerindeki stres artar.

Bu tip şeyler çok yaşandı. O yüzden çok ciddi olmalıyız ve Schalke maçına üst üste gelen 2 galibiyetin morali ile çıkmalıyız.

artık öyle kapalı savunmaları geçemiyecek hücum hattımız yok bence sneijder uzaktan atar drogba defansı yıkar geçer atar herşey olabilir :cool:

37 yaşındaki gekas ligin en kötü takımında bunları yapabiliyorsa 35lik drogba ligin en iyi takımında napar düşünemiyorum :rolleyes: :trollface:

Hafife alırsak S04 maçı öncesi sıkıntı olur aynı motive ile devam edelim birde stadı taraftarımız doldurması lazım.

eboue oynatacaksa hoca.. benim aklıma şu geliyorr... aksihar sonuçta.

----------------muslera----

--sabri----danny---semih---riera----

----eboue----hamit----selçuk-----

--------------snejder------

-------burak--------drogba-----

tek forvetse ilk başlangıç. sola amrabat...

eboue ve drogba yine yedek bekler gibi...

hoca bu performanslarindan sonra sabri ve burak dan kolay vazgecmez...

ama önümüzde cl maci var... drogba'nin da hazir olmasi lazim..

özet: hocanin isi zor ! :D

Üst Alt