STSL 12/13 H:22 | Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Şubat - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe | 2.Y | 17 Şubat

kaleci dedigin gibi biraz sexy olacak:cool:

volkan-demirel_47725.jpg

:trollface:

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Şubat

klasık trabzon fıyaskosu bıze karsı cıktıkları konsantrasyonun yarısıyla cıkmıyorlar sıkecılere karsı neyse sıkıntı yok trabzon dusunsun

Maçtan önce beraberliğe hiç ihtimal vermemiştim. Fener Trabzon u deplasmanda güle oynaya yenmeyi mutad haline getirdi.

klasık trabzon fıyaskosu bıze karsı cıktıkları konsantrasyonun yarısıyla cıkmıyorlar sıkecılere karsı neyse sıkıntı yok trabzon dusunsun

Hamsiler ilk devre bizim maçta g.tlerini yırtmışlardı. O maçın değil yarısı, dörtte biri kadar motive olmamışlar bu maça. Zaten fener artık kocaları gibi oldu, bunlar da sürekli dır dır eden karıları. Akşamları da ne olduğu malum.

hakem top kendisine çarptığı için oyunu durdurup hakem atışı yapmış ben o ara izlemiyordum , saçma ama trabzonspor bunu zorlayabilir :D

Bir hata var da ona kural hatası demezler. Bence hakem hatası. Maç içinde top hakeme çarpıp rakip oyuncuda kaldı. Hakem de maçı durdurup hava atışıyla tekrar başlattı. Onu diyor.

Yok, tekrar ettirmezler bu yüzden bence. Hele Türkiye'de :D

FIFA'dan tarihi karar!

FIFA, 2014 Dünya Kupası'nda gol çizgisi teknolojisinin kullanılacağını açıkladı...

FIFA baktı fener maçlarında şikenin, şaibenin, taraflı hakemlerin önüne geçemiyor, nereden kurtarsak kardır diye futbol kurallarını değiştirmiş.

paşa akşam yine yendi. fener-paşa maçı bence trabzon maçından daha zorlu geçicek

paşanın zenci atak oyuncuları oldugunuda düşünürsek :asd: (uche-djalma)

Üst Alt