STSL 12/13 H:22 | Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Şubat - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:22 | Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:22 | Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Şubat

Ya bırakıverin. İyi oldu aslında millet yine göklere çıkaracak feneri 1-2 hafta yine hüsran yaşayacaklar yine karışacaklar taraftarları isyana girecek. 2 senedir hep aynı senaryolar

Ya bırakıverin. İyi oldu aslında millet yine göklere çıkaracak feneri 1-2 hafta yine hüsran yaşayacaklar yine karışacaklar taraftarları isyana girecek. 2 senedir hep aynı senaryolar

ben bunu 2 ay once yazmistim.. bunlar 2-3 mac kazanirlar, havaya girerler, sonra 2-3 mac puan kayiplari baslar.... sene sonuna kadar boyle olucak...birakin havaya girsinler, onlarinda biraz umutu olsun, yaziktir. :asd:

Bu ts düşerse kimse şaşırmasın rezalet takım.Elazığın oyunu bunlardan kat kat iyi.

Bamba neler yapmış öyle? Rakip şikeci olunca Bamba'ya suçsuz gözüyle bakamıyor insan.

Trabzon muhabirleri bazı oyuncuların geçimini sadece kulüpten sağlamadığını düşünüyor. Colman, Olcan, Serkan ve Yumlu'nun adı geçiyor.

Ayrıca dün Bamba'nın kendi kalesine attığı golden sonraki mimiklerine dikkat eden oldu mu? Ben halı sahada kendi kaleme gol atsam daha çok üzülürüm.

Cristian'ın şutunda Onur'un üzerine giden topun önünden atlaması da ayrı konu. İnsan kendisine çarptırıp kendi kalesine gol atamaz ancak kalecisinin görüş alanını kapatabilir. Dikkat edin Bamba şutun önüne geçmiyor, topun önünden atlıyor. Bu seviyede profesyonel bir oyuncu böyle bir hata yapmaz.

Maç sattı diyemem ama oynadığı takımı ciddiye almadığı kesin.

Fener'in tamamen şans, hakem yardımı ve rakibin bir oyuncusunun garip hataları sebebiyle maçı kazandığını söyleyen bir yorumcu yok. Herkes Fener uçtu, kaçtı, mükemmel oynadı diyor. Aslında durum böyle değil:

1) Hakemler Trabzon'un golünü vermedi.

2) Fener golünden önce ofsayt vardı.

3) Ortada hiç pozisyon yokken Bamba kendi kalesine gol attı.

4) Ortada hiç pozisyon yokken Bamba'ya çarpan top gol oldu.

Bunlar olana kadar kötü oynamayan ve pozisyonlar yakalayan Trabzon bir anda maçtan koptu. Meşhur 2010-2011 sezonundaki Fener'in kazandığı tuhaf maçları hatırlattı bana bu maç.... Dikkatli olmak lazım.

Fener'in tamamen şans, hakem yardımı ve rakibin bir oyuncusunun garip hataları sebebiyle maçı kazandığını söyleyen bir yorumcu yok. Herkes Fener uçtu, kaçtı, mükemmel oynadı diyor. Aslında durum böyle değil:

Bunlar olana kadar kötü oynamayan ve pozisyonlar yakalayan Trabzon bir anda maçtan koptu. Meşhur 2010-2011 sezonundaki Fener'in kazandığı tuhaf maçları hatırlattı bana bu maç.... Dikkatli olmak lazım.

2010-2011'de ben dusunmustum lan bøyle is nasil olur diye, ve sivas macinda yemin ettim kendi kendi bu iste bir is var diye, ardindan 3 temmuz cikti zaten.

dunden sonra ayni seyi dusunmemiz tamamen tff'ye ait, $ikeyi cezasiz birakirsan bøyle seylerin ønune nasil gececeksin?

Ayrıca Bülent Yıldırım elnden gelini yaptı maçı şikecilere kazandırmak için , ama hiç bir gazete yazmaz

KAPA PARANTEZ- Güneş'in yetmediği yerde dolunay ne yapabilir ki....

149951_347836875322805_1093639049_n.jpg

Bu Bamba denen herifi golü engellesin diye değil kendi kalesine gol atsın diye almışlar herhalde ne rezil bir herif ya.

2 golü yedirdikten sonra artık arkadaşlarla Fener ataklarında Bamba çık oradan demeye başladık.

Ayrıca Trabzon'un golünü de yediler sizin hakemliğinize tüküreyim.:yenieek:

dün akşam da dahil olmak üzere, bundan sonraki fenerin tüm maçlarında hakemler, karar verilmesi zor pozisyonlarda hep fener tarafında yeralacaktır. onlar lehine hata yapılacak ama aleyhine hata %1 dahi yapılmayacaktır. yukarıdan verilen emir budur. hatta fenerin sıkıştığı anlarda kritik fauller ve ofsayttan atılan gollere de göz yumulacaktır.çünkü federasyon ve lig tv ligin erken kopmasına dayanamaz

Üst Alt