STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 3 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:24 | Beşiktaş - Fenerbahçe | 19.00 | 3 Mart

İddiacılar için de bir not düşeyim. Şikecilere sahte geri dönüş tecrübeleri yaşatıp gaza getirmek için ilk yarı BJK'yı önde kapatıp maçı 1-2 / 1-3 tamamlatabilirler.

havada karada heryerde bu maç banko 2 dir. şikecilerin iyi olduğundan falan değil, bu maç anlaşmalı maçtır arkadaşlar. uyumayın. saraçoğlunun diyetidir bu maç. biz kendi işimize bakmalı es-esi yenmeliyiz. bu maçtan medet ummayın.

tinerciler kazansa iyi olurdu , ama onlarda o kapasite yok bence

bir iki hafta daha kazanırsak çözülürler.

havada karada heryerde bu maç banko 2 dir. şikecilerin iyi olduğundan falan değil, bu maç anlaşmalı maçtır arkadaşlar. uyumayın, salağa da yatmayın. saraçoğlunun diyetidir bu maç. biz kendi işimize bakmalı es-esi yenmeliyiz. bu maçtan medet uman benim gözümde aptalın ta kendisidir.

Mükemmel yorum helal olsun olay budur :005:

eskişehiri yenelim bu maçı 2.lik mücadelesine çevirelim sonra kim kime veriyor kim kime yatıyor bizi ilgilendirmez

bjkde çok eksik var yalnız tam fenerin istediği ortam. fener alır gibi görünüyor

Bol gol olur.Ama maçın kimin kazanacağını tahmin etmek zor.Bjk maçı satar görüşüne katılmıyorum ama hakemin şikecilere yardım edeceği kesin.

mete kalkavan diye bi hakem varmış o yöneticekmiş cüneytte akhisar maçını yönetsin ibretlik :eek:

Fenerbahce böyle maclari aliyor genelde. Trabzonspor, Bursaspor, Besiktas deplasmanlarinda genelde kazaniyorlar.

Besiktas yenilirse Uefa siralamasina bile giremez diye düsünüyorum. Cöküs baslar. Zaten zor bela zirveye oynamaya calisiyorlar.

Biz kazanirsak, bu macin berabere bitmesini isterdim acikcasi. Puan kaybedersek, Besiktas´in kazanmasini isterdim.

Besiktas gazlansa da bizi gecemez.

1 sene stadyumda oynarlar bu "FEDA" ile.

handikap 2 olur, sezonun en banko maci

mete kalkavan diye bi hakem varmış o yöneticekmiş cüneytte akhisar maçını yönetsin ibretlik :eek:

Cüneyt Ş.L maçı var o hafta içi onu temposu düşük maça verip Ş.L maçına saklıyorlar

Bjk'nin maçı alması zor çok sakatları var. emre'nin bu maçta küfür etmesini çok istiyorum kafa göz kırsınlar akıllanır mı acaba ?:asd:

Ben biraz daha detaylı bir profil çizeyim isterseniz.

Beşiktaş'ın görüntüde çok mücadele ettiği heyhat fazla ezilmeden tek farkla kaybettiği bir maç olacaktır. (1-2, 2-3, 3-4 gibi ) Maç sonunda çok mücadele etmelerine rağmen! maçı kaybettikleri için kendilerini yerlere bırakan Beşiktaşlı futbolcular tribünlerin gazını alacaktır.

yine maç sonunda fair-play ayağına forma değiştirmeler, birbirlerine sarılarak soyunma odasına gidişler falan olacak,

medyada işte yeşil sahalarda görmek istediğimiz davranışlar gibi yorumlarla şikeci takım sempati kazanacak, arada bizim ne kadar sinirli ve kavgacı takım olduğumuzdan dem vurulacak fakat hiç kimse aynı BJK'lı oyuncuların neden bizim maçtaki gibi tekme tokat girmediğini, küfretmediğini, rakibin üzerine gidip tahrik etmediğini sormayacaktır.

Teknik direktörler, yöneticiler hakemlerle ilgili tek kelime etmeyeceklerdir. Nede olsa alan memnun veren memnun değil mi?

Samet ve fedaileri önümüzdeki maçlara bakacağız diyerek, çok uğraşıp yenilen taraf olmanın verdiği gururla evlerine gidecek biz de bütün gece bütün kanallarda şikeci takımın ne kadar muhteşem oynadığını, artık maç kaybetmesinin zor olduğunu, teknik direktörlerin hep böyle pozitif mesaj vermeleri gerektiğini v.s. dinleyeceğiz.

Aynen bu şekilde gerçekleşmezse gerçekten çok şaşırırım.

Üst Alt