STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe - Bursaspor | 19.00 | 10 Mart

abovv basser , ferhat , serdar aziz ve pinto yok bursada, tuncay falan fener kalesine gidemez, heralde böyle çıkarlar

--------------Carson--------------

Şener-İbrahim-Ferdinand-Wederson

Murat---Edu----Belluschi---Tuncay

--------------Batalla--------------

--------------Sestak--------------

abovv basser , ferhat , serdar aziz ve pinto yok bursada, tuncay falan fener kalesine gidemez, heralde böyle çıkarlar

--------------Carson--------------

Şener-İbrahim-Ferdinand-Wederson

Murat---Edu----Belluschi---Tuncay

--------------Batalla--------------

--------------Sestak--------------

Şener ve Murat bize karsı oynadıkları gibi oynarlarsa FB'ye solda büyük zorluk cıkarırlar. İkiside cok cabuk ve yetenekli oyuncular. Diğer kanattada Gökhan'ın olmayısı(cok formdaydı) FB için dezavantaj. Bursa kanatları iyi kullanırsa FB'den %80 puan alır. Sadece Pinto'nun olmayısı kötü oldu onlar adına.

Valla bencede fener bu maçda büyük baskıyla başlar ilk 15-20dkda bir gol atarlarsa maç fark olur ama atamazlarsa herşey olabilir. Ve bursanın yenerse 3. olacağını bilmiyodum ben, yatacaklarını falan zannetmiyorum adam gibi oynarlarsa herşey olabilir ama çok zor. İnşallah güzel bir sonuç çıkar bizim için.

antalyada yarin yenerse 5. olurlar gör sonra sen eziklerin halini :D

STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe - Bursaspor | 19.00 | 10 Mart

Bursa fener'e ya- ta - cak ayrı ayrı yazdım ki, yatacağı belli olsun diye. :D

bursa yap bi kiyak yarin yenersen 3. oluyorsun bjk ile puan farkida 3 oluyor 3 hafta sonrada evinde bjke karsi oynuyorsun bunlari düsünerek yarin maca cik... ama sunuda belirteyim benim pek umudum yok malesef...

Bencede artık karıköye iki puan geride gidelim yeter artık tüm medya yayıncı kuruluş hakemler ve boğazın karşı tarafını susturma zamanı geldi bi koyarsak ne 12 yıl kalır ne aziz kalıt ne aykut kalır bu CL de yapacağımızı da yaptık bence şunlara koyup şampiyon olalım ben başka bişey istemiyorum...

Bursaspor yenerse 3.oluyor çok önemli bir maç . Biz puan kaybettik bakalım fener gene puan kaybedecek mi (İnşallah)

Ah ulan ah şu Gençler maçını kazansaydık yarın büyük keyifle izleyecektim bu maçı. Şimdi sinir stres içinde izleyeceğim. Bizim topçulara ne desek az valla...

Yense de yenilse de değişen bir şey yok.

Biz zorla vermezsek eğer güle oynaya şampiyonuz.

Tabi Bursa yenerse ayrı bir keyif olur orası ayrı :)

Yense de yenilse de değişen bir şey yok.

Biz zorla vermezsek eğer güle oynaya şampiyonuz.

Tabi Bursa yenerse ayrı bir keyif olur orası ayrı :)

bursa, antalya yenerse bu ezikler 5. siraya dusuyolarmis :asd::asd::asd: bu sene bizimle ne zaman dalka gecseler obursugun bunlara daha kotusu oldu... allahim lutfen bikere daha yuzumuzu guldur bizim :ayatollah: onumuzdeki hafta zaten besiktas-kasimpasa ve fener-antalya maclari var hahah bi bakmissin bu ezikler 6-7 siraya dusmusler.. :asd::asd::asd:

bursa, antalya yenerse bu ezikler 5. siraya dusuyolarmis :asd::asd::asd: bu sene bizimle ne zaman dalka gecseler obursugun bunlara daha kotusu oldu... allahim lutfen bikere daha yuzumuzu guldur bizim :ayatollah: onumuzdeki hafta zaten besiktas-kasimpasa ve fener-antalya maclari var hahah bi bakmissin bu ezikler 6-7 siraya dusmusler.. :asd::asd::asd:

Çekirge bu sefer zıplamaz diyordum da,Bjk berabere kaldı dün,hadi yine iyiyiz sadece 1 puan kapandı fark.Fener de berabere kalsın,yeter şimdilik.Yenilseler süper olur da,öyle bir ihtimal yok malesef.

Plzen maçında alınan galibiyet feneri havaya sokmuştur evinde oynasa da maça stresli başlayabilirler bursa baskılı ve sağlı sollu ataklar yapıp gol atıp saldırmaya devam ederse puan alabilirler beraberlik yüksek ihtimal bence.:happynew:

Plzen maçında alınan galibiyet feneri havaya sokmuştur evinde oynasa da maça stresli başlayabilirler bursa baskılı ve sağlı sollu ataklar yapıp gol atıp saldırmaya devam ederse puan alabilirler beraberlik yüksek ihtimal bence.:happynew:

Bursa'nın öyle bir durumu yok ki o şampiyon oldukları sezondan sonra doğru düzgün oynamıyorlar , o sezonun çeyreği kadar oynasalar Fenere 3-4 tane atarlar.

Farklı bir galibiyet bekliyorum Fener'den. Bursa'nın puan alma şansı yok.

fener butun maçlarını kazanır artık bizde kazanırsak sampiyon oluruz kazanabilirmiyiz hayır hkmet fenerden puan alabilir mi hayır mac 4-1 biter

Üst Alt