STSL 12/13 H:25 | Trabzonspor 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 9 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Trabzonspor 0-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 9 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:25 | Trabzonspor - Beşiktaş | 19.00 | 9 Mart

Her sonuç bizim işimize yarar.Trabzon yenilirse küme düşer fikstürü baya zor çünkü.

Trabzon'a umut baglanan her mac hüsranla sonuclaniyor. Besiktas akilli oynar puan vermez bunlara. Trabzon, Mersin'le birlikte ligin en kötü takimi. Haftanin en garanti maci.

Trabzon çok kötü olsa da adamların Bjk'ye yenilmeme konusunda son yıllarda bir istikrarı var..Sanki berabere bitecekmiş gibi gözüküyor, sonuçta Trabzon'un önünde çok zor maçlar var, ciddi anlamda düşme şansları var.

Fernandes'in performansı yine belirleyici olur, Trabzon'da şu adam maça etki eder diyemiyorum çünkü alayı çöplük..Olcan bulduğu şansları saçmasapan harcamazsa 1 puanı kurtarırlar.

Geçen sezon Avni Aker'de Beşiktaş kazanmıştı bu maçıda kazanırlar gibi geliyor bana

Trabzon kume dusse en cok kim sevinir , iste o yuzden dusmesinler

Yine baska maclari izlemek zorunda birakildik. BJK-Fener cok rahat kazanir.

İnşallah alır Bjk şampiyonlugu sezon başından beri hak eden tek takim!

bjk hakediyo şampiyonluğu,biz bu sezon haketmedik.

Trabzon kendi bilir vallah isterse almasin maci sonra görürüm ben onlari...

Beşiktaş neyi hakediyor ya arenada yarı sahayı geçemediler haftalardır hakemle makemle karambole puan kazanıyorlar yarın trabzonu falan yenemezler beşiktaşın çocuğu fırat imdada yetişmezse puan bile çıkaramazlar...

İnşallah alır Bjk şampiyonlugu sezon başından beri hak eden tek takim!

Nereye hak ediyor yahu, kaç tane hakem hatalarıyla maç kazanmışlıkları var, bırakın böyle saçma sapan yorumları lütfen, bu yoruma da kızmana gerek yok, sakin kafayla kendi yazdığını okuyunca hak verirsin. Galatasaray'lıysan, takımını destekle arkadaşım sanane kimin ne hak ettiğinden, şikeden ceza yememiş takımlar, şuan da 2. ligde olması gereken takımların şampiyonluk yarışında olması bile fiyaskoyken.

Beşiktaş'ı ben saymıyorum,benim derdim Fener.Şuan BJK 1 puan önde olsa bile çok stres yapmazdım.Pazar kazanırlarsa fark 4'e inecek.Ki kazanacaklardır da papaz her zaman pilav yemez.Evlerinde oynadıkları Elazığ,Sivas maçlarında zaten yeterince puan kaybettiler.Ne yapıp edip alırlar bu saatten sonra.

Fener Bursa'yı çok rahat geçer.Umudum Trabzon'da.İnşaallah en kötü berabere kalırlar.Elimizle avantajı verdik adamlara.Rahatlamışlardır artık.İlla ki sinir stres olacak son haftalarda.

Üst Alt