STSL 12/13 H:26 | Beşiktaş 1-3 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 16 Mart - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | Beşiktaş 1-3 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 16 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | Beşiktaş 1-3 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 16 Mart

Arkadaslar,bilardoda 8 numarali topun siyah beyaz olmasi tesadüfmü?

Ben ilk yarının sonunda bir iddaa da bulunmuştum.beşiktaş ilk 3'e giremez diye.Artık son 8 maç kaldı.Hala bu iddamın arkasındayım.Ayrıca Beşiktaş'ın gelecek hafta Mersin maçı hariç kalan diğer müsabakalarının zorluk seviyeleri bizim Real Madrid ile oynayacağımız maçlardan daha fazla:b5:

Bu bjkliler kadar ezik görmedim bugün bjk de arkadaşımda Galatasaray şapkası vardı sataştılar tek olsalar yemezdi ama kalaabalık olunca laf atabildiler görende real taraftarı falan zanneder eskişehirden hallice bir takım :D

Ayrıca açtıkları real bayrağından sonra kasımpaşanın bunlara hunharca koymasına çok sevindim.Bundan sonra ŞAMPİYONLUK gibi kendilerine 10 beden büyük gelecek şeylere inanmazlar umarım bu ezikler :D

Bjk taraftarının Real bayrağı açma olayı ile alakalı konuyu bence büyütmeye gerek yok renkdaşlar... o bayrağı açan arkadaş Türkiye'de Beşiktaşı Avrupa'da Real Madrid'i tutuyordur :eek: mesela bizde Türkiye'de Galatasaray'ı Avrupa'da da Galatasaray'ı tutuyoruz :asd: garip bir durum yok yani relax :trollface:

Üst Alt