STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor - Fenerbahçe | 20.00 | 17 Mart

Antalya sakin pas yapabilrse orta sahada rahat yener fenere karşı pas yapan takım tecavüz eder ayrıca antalya en az 3 5 pozisyon bulur şanslı olursa galibiyet alır.

Re: STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor - Fenerbahçe | 20.00 | 17 Mart

Birakin fenerin almasını Galatasaray önündeki maçların hepsini yensin şampiyon kasmaya gerek var mi ?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Ayrıca fener 2 gün dinlenerek oynayacak plzen maçında olası kayıpla ortalık yine şenlenir :D

Biz Galibiyetimizi alalım gerisi problem değil yesinler birbirlerini.

Bu maç puan kaybetti kaybettiler yoksa bizle yapacakları maça kadar ama hakemle ama kendileri puan kaybetmez bunu da yazın olur da kayseri yenip antalyada bunlara çakarsa o zaman kaybedebilirler ama bu maç kritik.

Şike ve pislik sarmış 4-1 yanınızı fenevbahçe. Ne şike ne de teşvik. Değişmeyecek LİDERLİK..!

antalyada süpriz bi sonuç çıkacak demedi demeyin...

sen firsatlari tep, ondan sonra fener yenilsin..

yemisim fener'i ya.. hala 4 puan onde olan biziz.. 9 da 9 yapalim.. alayina koyalim..

Bu lig den beliktaş bile şampiyon çıkar ama bu maçtan beraberlik çıkmaz en az 5 gol olur bu maçta..

bence fb dışarda daha iyi

Ligin 2.yarısı ve oynadığı rakipler baz alınırsa belki ama genel gidişat 0-0 oluyor, oyun kalitesi falan hak getire. Korner organizasyonundan, hücum varyasyonlarına varana kadar 2004 Yunanistan'ına benziyorlar.

Tottenham ayarında bir takım içeride eleğe çevirir. Bizim taraftarımız, kendi değerlerini yerip, başkasının yaptıklarını göklere çıkardığı için adamlar kendini fasulyeden nimet sanmaya başladılar.

Kayseri deplasmanından puan çıkarırsak, Fener'in bu maçta puan kaybedip, şampiyonluk için umudunu yitireceğini düşünüyorum. Kayseri'de puan kaybedersek de biz havlu atarız. (CL'de ön eleme oynarız.)

Benim şaşırdığım nokta bunlar yaklaşık 2 aydr haftada 2 maç yapıyorlar ve iyi bir kondisyonları var. Puan kaybını çok çok fazla bekliyordum ama şaşırttılar beni. Aksine biz daha çok puan kaybettik..

Antalya'nin defansi kötü olsada Fener kadar yapiyorlar. 3 yese 5 atacak kapasiteye sahip bir ekip ama gel gör ki operasyon baslasmis artik. Bunlara puan kaybettirmezler artik.

Ev-Araba-Altin neyiniz varsa Fener'e yüklenin..

4-5 olur en az

Bir gaz aldilar yuruyorlar, iyi kotu fark etmez..normalde her hafta kritik, lakin bunlarin macindan bizim mac cok cok daha onemli.

Bizim mutlak galibiyet almamiz sart. macimiz onlardan once. Galibiyet alip keyifle onlarin stresli macina bakariz insallah.

Antalya'nin defansi kötü olsada Fener kadar yapiyorlar. 3 yese 5 atacak kapasiteye sahip bir ekip ama gel gör ki operasyon baslasmis artik. Bunlara puan kaybettirmezler artik.

Ev-Araba-Altin neyiniz varsa Fener'e yüklenin..

4-5 olur en az
oh be rahatladim. murhan bunu dediyse fener bu maçi kazanamaz arkadaş:asd:

Üst Alt