STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 17 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:26 | MP Antalyaspor - Fenerbahçe | 20.00 | 17 Mart

Mehmet sikecilere yatmaya alisik.

Bu macta totem felan yapmayin

Antalya hücüm ağırlıklı bir kadroyla çıkıyor göllü bir maç bekliyorum. Antalya ilk yarım saatte atarsa fenerin işi çok zorlaşır.

size çok önemli günlerdir hatta iki senedir devamlı düşündüğüm birşey bu forumda şerefsiz çubuklu tosunun kafasını gözünü patlatmak isteyen bi tek ben miyim ne olur cevap verin durduk yere aklıma geldi sormak istedim

size çok önemli günlerdir hatta iki senedir devamlı düşündüğüm birşey bu forumda şerefsiz çubuklu tosunun kafasını gözünü patlatmak isteyen bi tek ben miyim ne olur cevap verin durduk yere aklıma geldi sormak istedim

Ben onunla Euro 2008'de milli takimin kampinda (Nyon-Cenevrede) feci tartistim.

Kardeş ben tüm Çin işkencelerini sırasıyla yapıp sonra ensesine bi tokat patlatıp olay yerinde sigaramla onu izlemek istiyorum..

bu saatten sonra kolay kolay ezikler puan kaybetmez hakemlerde yardımcı olur puan farkı eziklerin maçına kadar 4 olarak devam ederse şampiyon oluruz. bizde son 2 maça kadar puan kaybetmemeliyiz. bugün eziklerin puan kaybetme olasılığı sıfır hakemler artık bir şekilde yardım edip lig sonuna kadar şampiyonluğu kovalamasını sağlayacaklar.

Üst Alt