STSL 12/13 H:28 | Galatasaray 3-1 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 6 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Galatasaray 3-1 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 6 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Galatasaray - Mersin İ.Y | 19.00 | 6 Nisan

Her lig maçında büyük bir heyecan sarıyor içimi, abi şakası yok bu işin 2 sene üst üste şampiyon olacağız resmen bu fırsatı kaçırmamak lazım şu kadroyla çok rahat şampiyon olup, 33. hafta Fener'i yenmemiz lazım, 19. şampiyonluktan sonra kimse tutamaz bizi.

Artık tek hedef lig gümbür gümbür gelip canını yakmalıyız herkesin.

Avrupada ki o hakem facialarından UEFA'nın şerefsizliğinin ardından tüpçü şerefsizi fıs gelir.

urfa nın oynama ihtimali hiç mi yok acaba son maçlar o kadar güzel olur ki bu hafta ikinci yarı filan girse yavaştan

STSL 12/13 H:28 | Galatasaray - Mersin İ.Y | 19.00 | 6 Nisan

Aman aman, cok dikkat etmek lazim. Kesin 3 puan.

Lig maçlarında duyduğum heyecanı ve stresi dün Real maçında bile yaşamadım.Maç saatine kadar neredeyse hiç heyecan yoktu içimde.Maçıda gayet sakin seyrettim.Ama bu lig maçları inanılmaz stres yapıyor bende.Çünkü şampiyonluk çok çok çok önemli bu sene.Şampiyonlar liginde bu sene yeterince tatmin oldum.Özellikle 2-3'lük Schalke maçından sonra.

Fener maçına kadar 5 maç kaldı.Bu 5 maçı alırsak şampiyonuz.Haydi aslanlar,güzel oyun ve rahat bir galibiyet bekliyorum sizden.Fener'in bu hafta maçı çok zor.Puan kaybı olası.Ordu'nun son şansları artık.

680060_Galatasaray_SK.jpg

Burak sneijder artık bu maçta kendilerini parçalamaları lazım yoksa özgüvenleri gidecek iyice

mersin-karabük-elazığ-antep-sivas vitesi beşlemeliyiz ve lige odaklanmalıyız artık.inşaallah sarı kuşlar yarı finale kalırsa 2 avrupa maçıdaha oynarlarsa bizim şampiyonluk şansımız artar.

Realin acısını bunlardan çıkartırız diyorum ben.:lol:

Muslera

Eboue Gökhan Dany Hakan

Hamit Melo Yekta Amrabat

Burak Drogba

100% konsantre olmali oyuncular bu maca.. 3-4 atariz havasiyla girerlerse maca ,berabere biter bu mac..

İnanılması gereken şeylerin ütopik hayallerin değil de makul şeylerin olması gerektiğini düşünüyorum.Bu maçı kazanmak ve lig şampiyonluğu yolundaki engellerden birini geçmeye inanmak gibi mesela. :yenieek:

:msg:zavallı mersin, hırsımızı çıkaracağımız ana denk geldi, mazlumum benim:D

Üst Alt