STSL 12/13 H:28 | Galatasaray 3-1 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 6 Nisan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:28 | Galatasaray 3-1 Mersin İ.Y | Maç Sonucu | 6 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:28 | Galatasaray - Mersin İ.Y | 19.00 | 6 Nisan

fener niye tedirgin olsun... muhteşem silahları var hakem ve bal gibi.bizim de talihsiz olduğumuz ortada.

Hangi muhteşem silah; bir Sow var adam akıllı, geri kalanı hiçte öyle abartı değil..Bal konusunda dünyada fenerle yarışacak takım pek yok bence, o konuda yapacak bişey yok zaten..

Ayrıca sadece fener olarak algılamamak lazım, haftaya Karabük'e gidicez sonrasında Elazığ vs. vs...Bu tarz takımlara da cesaret vermemiş olursun..Yarın bizim Mersin maçında biraz bile zorlandığımızı görse, Karabük'ler, Elazığ'lar cesaret bulup aç gibi oynamaya kalkacaklar..Yani sahaya çıktığımızda adımızdan çekinmeli rakip takım..Bence bu büyük bir takım için önemli bir özellik..Mesela Bayern Münih'e bak, karşısına çıkan takımlar bırak puan almayı, fark yememeye çıkıyorlar resmen..Çünkü adamlar o izlenimi, o korkuyu verdi bir kere..

Hangi muhteşem silah; bir Sow var adam akıllı, geri kalanı hiçte öyle abartı değil..Bal konusunda dünyada fenerle yarışacak takım pek yok bence, o konuda yapacak bişey yok zaten..

Ayrıca sadece fener olarak algılamamak lazım, haftaya Karabük'e gidicez sonrasında Elazığ vs. vs...Bu tarz takımlara da cesaret vermemiş olursun..Yarın bizim Mersin maçında biraz bile zorlandığımızı görse, Karabük'ler, Elazığ'lar cesaret bulup aç gibi oynamaya kalkacaklar..Yani sahaya çıktığımızda adımızdan çekinmeli rakip takım..Bence bu büyük bir takım için önemli bir özellik..Mesela Bayern Münih'e bak, karşısına çıkan takımlar bırak puan almayı, fark yememeye çıkıyorlar resmen..Çünkü adamlar o izlenimi, o korkuyu verdi bir kere..

şu an forumda son anlarımı yaşıyorum.büyük ihtimal fenere küfür edip 2 ay yok olucam.ben umudumu kestim futboldan.geçen sene playoff finalinde ameliyat masasındaydım,bu sezon yeterince diri diri mezara girdim bunca adaletsizlik karşısında.

işi son haftaya bıraktırırlar büyük ihtimal.kalpten ölenlerden biri olmak istemiyorum.

Sv: STSL 12/13 H:28 | Galatasaray - Mersin İ.Y | 19.00 | 6 Nisan

şu an forumda son anlarımı yaşıyorum.büyük ihtimal fenere küfür edip 2 ay yok olucam.ben umudumu kestim futboldan.geçen sene playoff finalinde ameliyat masasındaydım,bu sezon yeterince diri diri mezara girdim bunca adaletsizlik karşısında.

işi son haftaya bıraktırırlar büyük ihtimal.kalpten ölenlerden biri olmak istemiyorum.

Hani şikeden ceza yiyorlardi loo

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

Farklı galibiyet bize haram hakkaten ya..Hani şu da var yeter ki 3 puanı alalım gerisi önemli değil diyoruz ama en azından bu tür maçlarda rakibini böyle zayıf yakalamışsan at atabildiğin kadar, hem oynayanlar hem seyredenler keyif alsın bu işten.. Geçen seneyi hatırlıyorum mesela bir ara gelene geçene 4-5 atıyorduk, takımda gol atmayan adam kalmamıştı..Bu bile bir özgüven kaynağıdır yani, ayrıca rakipleri de tedirgin edersin.

Cok sikmaya basladi bu durum ,gecen Belediye 1 tane atsa umutlancak belki 2'yi ariyacak ki pozisyon geldi onlerine degerlendiremediler.Biz ise hicbisey yapmadik saga ver sola ver kaleciye don selcuga ver boyle oyun mu olur:eek:.

Psikolojik olarak fark atmak Anadolu takimlari icin korkutucu bisey.Misal Belediyeye 5 atsaydik bugun Mersin fark yemeyelim bari diye gelecekti ,bu yuzden iyice korkak cekingen oynayacakti,simdi ise rahatlardir bence.Yine yeneriz sorun degil ama gozdagi vermek cok onemli Mersin macinda yapilacak fark diger maclari kolaylastiracak artik farkina varsak sunun lig bitiyor:rolleyes:

Allah korusun renktaş, aman diyim sakin ol, bir şekilde halledicez inşallah, yine alıcaz şampiyonluğu..Tabii ki isteğimiz dileğimiz son maça falan kalmaması, cidden kolay birşey değil geçen sene yaşadığım stresi bi ben bilirim yani, o yüzden inşallah Kadıköy'e şampiyon çıkacaz..Yeter ki şu önümüzde ki 5 maç saçma sapan işlere girmeyelim, bir şekilde açılır bu puan farkı..

muhteşem bi küfür hazırladım fenere.inşallah sadece 2 ay ceza yerim.:D

aynen. bayerni sevmem ama bayern gibi acimayacaksin. biz 2-3 atip duruyoruz. diyelim fener bizi 1 farkla yendi. iş averaja kaldi. sonra çok arariz neden atmadik diye. belki böyle bişey olmaz ama olabilecek bişey.

Cok sikmaya basladi bu durum ,gecen Belediye 1 tane atsa umutlancak belki 2'yi ariyacak ki pozisyon geldi onlerine degerlendiremediler.Biz ise hicbisey yapmadik saga ver sola ver kaleciye don selcuga ver boyle oyun mu olur:eek:.

Psikolojik olarak fark atmak Anadolu takimlari icin korkutucu bisey.Misal Belediyeye 5 atsaydik bugun Mersin fark yemeyelim bari diye gelecekti ,bu yuzden iyice korkak cekingen oynayacakti,simdi ise rahatlardir bence.Yine yeneriz sorun degil ama gozdagi vermek cok onemli Mersin macinda yapilacak fark diger maclari kolaylastiracak artik farkina varsak sunun lig bitiyor:rolleyes:

Valla sorma hocam ben anlamıyorum şu huyumuzu, elalem buldu mu 5'lik 6'lık yapıyor, biz 2 tane attık mı yelkenleri indiriyoruz suya..Sonra gelsin kulübeden Sabri'ler, Hakan Balta'lar...İçimizi sıkmaya müsait herşey cereyan etmeye başlıyor bir anda..Ayrıca mesela ben geçen sene 3-1 yendiğimiz Fener maçında da istedim ki 5'e, 6'ya gidelim, çünkü cidden eziyorduk ve atabilirdik, yıllar süren hesabı kapatmak adına müthiş bir şans geçmişti elimize ama maç sonunda LigTv'de maçın öyküsünde Hasan Şaş'ı gösteriyordu, adam 70 küsürüncü dakika da taraftara dönüp "3 tane attık işte yetmez mi" falan diyip gülüyordu..Ben onu görünce anladım ki, takımın farka gitmesine kenardan direk müdahele ediliyor..Halbuki oyunculara pranga vurmak yerine rahat bıraksalar, hem herkes keyif alacak, hemde rakipleri ciddi anlamda tedirgin etmiş olucaz.

aynen. bayerni sevmem ama bayern gibi acimayacaksin. biz 2-3 atip duruyoruz. diyelim fener bizi 1 farkla yendi. iş averaja kaldi. sonra çok arariz neden atmadik diye. belki böyle bişey olmaz ama olabilecek bişey.

Zaten her ihtimali düşünmek zorundasın ya hani umarım olmaz ama yinede nolur nolmaz diye sen yapabileceğin en yüksek averajı yapacaksın ki, sonradan sürpriz bir durumla karşılaşmayasın.

Muslera

Sabri Gökhan Dany Hakan

Emre Yekta Melo Engin

Sneijder

Drogba

Semih - Eboue - Riera - Hamit - Selcuk (zaten cezali) - Burak bunlar dinlensin son haftalara giriyoruz cok önemli artik her mac mersini bu kadroda yener daha dogrusu yenmesi lazim hafta ici real daha sonra zorlu karabük deplasmani var ama benim bildigim fatih terim bunu yapmaz orasi ayri...

Real Madrid takimi senelerdir ayni oyuncular ile oynuyor asagi yukari. Biz bu sezon 6 yeni oyuncu ile oynadigimizi ve bunlarin 2 tanesinin devre arasinda aramiza katildigini unutmayalim. Basarili olabilmek icin takimin oturmasi lazim ve bu da zaman ister. Biz gelecek sezon defansa saglam takviye ile bu kadroyu korumaya calisirsak ileride daha basarili oluruz. Anamizin liginde idare ediyoruz bir sekilde ama CL gibi bir platformda basari istiyorsak. Birak saglam defansa sahip olmayi, oturmus bir kadroya sahip olmamiz lazim. 2000'lerde yasadigimiz basariyi yillarca asagi yukari ayni oyunculari kadromuzda barindirarak basardik.

Drogba'dan en fazla iki sezon daha faydalaniriz, umarim daha uzun süre bu seviyede oynamayi basarabilir. Selcuk-Sneijder-Melo-Burak-Muslera-(kendini gelistirmis bir Semih)-Eboue bunlardan en az bir 3 sene daha faydalanmamiz lazim.

Real Madrid takimi senelerdir ayni oyuncular ile oynuyor asagi yukari. Biz bu sezon 6 yeni oyuncu ile oynadigimizi ve bunlarin 2 tanesinin devre arasinda aramiza katildigini unutmayalim. Basarili olabilmek icin takimin oturmasi lazim ve bu da zaman ister. Biz gelecek sezon defansa saglam takviye ile bu kadroyu korumaya calisirsak ileride daha basarili oluruz. Anamizin liginde idare ediyoruz bir sekilde ama CL gibi bir platformda basari istiyorsak. Birak saglam defansa sahip olmayi, oturmus bir kadroya sahip olmamiz lazim. 2000'lerde yasadigimiz basariyi yillarca asagi yukari ayni oyunculari kadromuzda barindirarak basardik.

Drogba'dan en fazla iki sezon daha faydalaniriz, umarim daha uzun süre bu seviyede oynamayi basarabilir. Selcuk-Sneijder-Melo-Burak-Muslera-(kendini gelistirmis bir Semih)-Eboue bunlardan en az bir 3 sene daha faydalanmamiz lazim.

Kesinlikle katılıyorum.

İstikrar ile ilgili Fatih Terim başlığına yazdığım yorumum.

kim nederse desin takım son 4 haftadır kendini buldu şahane futbol oynuyoruz. madrid deplasmanında da iyi oynadık hakemin yönetişi tam bir rezaletti.

evet sene başında da biliyorduk defansta eksikler var fakat süperlig için bu takım FAZLA.

önümüzde ki sezon stopere ve sol beke takviye yapılınca siz görün bu takımı.

hocam seneye bizi yanlız bırakmaz umarım 3. sezonunda işler daha da iyiye gidecek. td'ler için istikrar çok önemlidir kafasın da ki oyunu oturtması için 3-4 sene sonunda müthiş bir kadro ortaya çıkacaıtır.

STSL 12/13 H:28 | Galatasaray - Mersin İ.Y | 19.00 | 6 Nisan

Son dakika'da şikecilere verildiği gibi bir penaltıyla kazanalım bakim o zaman ne derler, utanmadan hakemler bizi koluyormuş derler

Haydi artık unutun Real'i . Türkiye 'ye korku salma zamanı geldi .

Üst Alt