STSL 12/13 H:3 | Sivasspor 0-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Eylül - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:3 | Sivasspor 0-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:3 | Sivasspor 0-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 2 Eylül

Sivasspor maçından sonra biz gazetenin başlığı: "Selçuk Şahin oğlum olsa cami avlusuna bırakırım" :lol:

Altına da yazmışlar twitter'da atılan bir tweet :asd:

kuyt ilk geldiğinde takıma alışamamıştı çok iyi oynuyordu şimdi oda uyum sağladı :D

ayrıca yarın transfer açıklıcaz dedi aykut acaba kimi alıyorlar orta sahaya merak ettim

Fener'in cok kötü oldugu ortaya cikti, sunlara bu sene de puan kaybedersek rezalet olacak. Kuyt denen sahtekarin da nekadar iyi bir oyuncu oldugu ortaya cikti, sürekli fauller, kendini yere atmalar falan. Kalite olarak da les bir oyuncu zaten. Alex'de bitmis artik, Stoch-Sow ortada kalmis öyle.

Bu sözlerin her birine katılıyorum :tiphat:

Bugun alex in yaptığı terbiyesizlik!

Oyundan alınırken aykut hoca "aleex" diye seslenip alkışladı, alex yüzüne bile bakmadan soyunma odasına gitti. Bir insanda asgari saygı olur, bence alexin gerçek yüzü ortaya çıktı, efende mefendi filan değil, adam zaten her maç kendini yere atıyor penaltı kazanmak için. Bu adamı çok şişirdiler. Hagi çirkef di, ama böyle saygısızlık ettiğini hatırlamıyorum hocasına.

---------

Gerek basının taraflı tavrı, gerek Lick Tv spikerlerinin taraflı anlatımı ve tavrı yeter artık dedirtiyor...

Örneğin;

Fenerli düşüp hakem vermezse; " Aslında fauldü ama hakem vermedi" havasında anlatıyorlar,

Ama Galatasaraylı ise aynı duruma düşen " Hakem kendini aldatmaya yönelik hareketini yemedi" havasında...

Fenerli faul yapıp hakem vermezse "zaten faul yoktu " havasında,

Galatasaraylı ise sözkonusu, "aslında fauldü, nasıl olurda hakem vermez havasında..."

Fenerin sözüm ona verilmeyen tartışmalı bir pozisyonunda " pozisyonu birkez daha izleyelim " derler illa...

Çünki körgöze parmak sokacaklar mutlaka.. "Bak gördünmü yemişler fenerin pozisyonunu" dedirtecekler...

Ama aynı durumda Galatasaray ise takımın adı; "salla gitsin, hem neme lazım belki Galatasaray haklıdır falan" endişesi hakim olur...Eh nazları erken biterse 1 dk sonra falan belki gösterirler. bazende pozisyonu net açıdan vermezler...

Yani kısacası belki yazdıklarıma " komplo teorisi " diyebilirsiniz ama bugüne kadar olanlar ,bugün böyle düşünmem için yeterli değilmi sizce...

2 deplasman 4 puan kaybı , Fenerbahçe'nin geçen seneki deplasman fobisi devam ediyor inşallahta devam eder.

Babamla maçı izlerken Selçuğun son dakkada, topuzun 15 metre yanından taca attığı pasta öyle bir güldükki bütün ev odama toplandı.:D:D:D.Aklıma geldikçe gülüyorum hala efsane bir pozizyondu.

Cevap: STSL 12/13 H:3 | Sivasspor 0-0 Fenerbahçe | 2.Y | 2 Eylül

Bitti, bu düdük bana fenerli diyenlere girsin

fenerin antep maçında attığı ilk golde bal var dedim beni de fenerli ilan ettiler.Bu ve bunun gibi dallamalarmı Galatasaray'lılığımıza karar verecek.Yazılan ileti hoşlarına gitmesin hemen yavşıyorlar.Hiç kimseye GALATASARAY'lı olduğumuzu ispat etmek zorunda değiliz.

Üst Alt