STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 4-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Nisan - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 4-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 4-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Nisan

Jimnastik bu sezon AL'de oynasa şu an düşme hattındaydı, kadrodaki oyuncularının düzenli oynama alışkanlığı çok az. (yeterliliklerinden bahsetmiyorum bile)

beter olsunlar fb bile daha sempatik bunlardan bu gidişle bursa geçer bunları :asd:

Ne halleri varsa görsünler, hiç bir rakibe beddua etmem.Tek fark bu sefer Samet aybaba yla kaybettikleri bir sezon yaşadılar, alışkınlardır.

Seneye vizyonsuz bir yabancı getirirlerse yine kaybedecekler.

Yap planlamanı, iki sene üç sene neyse ona göre yavaş yavaş ekonomini düzelt, bu sürede kadro kalitenin üstüne koyarak git.Ama sen ilk seneden şampiyon olacağız barcayız dersen taraftar inanır, sonuç hüsran olur örnekte görüldüğü gibi.

Ne halleri varsa görsünler, hiç bir rakibe beddua etmem.Tek fark bu sefer Samet aybaba yla kaybettikleri bir sezon yaşadılar, alışkınlardır.

Seneye vizyonsuz bir yabancı getirirlerse yine kaybedecekler.

Yap planlamanı, iki sene üç sene neyse ona göre yavaş yavaş ekonomini düzelt, bu sürede kadro kalitenin üstüne koyarak git.Ama sen ilk seneden şampiyon olacağız barcayız dersen taraftar inanır, sonuç hüsran olur örnekte görüldüğü gibi.

Beşiktaş battı renktaş. Seneye ilk 5e zor girerler.

Sv: STSL 12/13 H:30 | Akhisar Bld. Spor 4-1 Beşiktaş | Maç Sonucu | 20 Nisan

fener de puan kaybetse süper olur ama yarın mal gençlere karşı kesin kazanırlar

Sendt fra min GT-I9300 med Tapatalk2

Bence bjk olması gerekenden iyi durumda o kadar ağlıyorlar falan ama bence dua etsinler samet aybabaya uefaya katılma ihtimalleri var küçüldükleri bir yılda. Gerçekçi olmak gerekirse seneye olimpiyatta oynarlarsa ve yabancı hoca getirip küçülmeye devam ederlerse düşme potasıyla orta sıralar arası gidip geleceklerini düşünüyorum tabi normal şartlarda böyle olması gerekir ama hakemleri tff ve çeşitli insanları unutmamak gerekir.

BJK, Niang yerine Gekas'ı alsa Fener'le 2.lik için kapışırlardı son ana kadar.

bunlar beklentiyi yukseltti bi kac galibiyet alinca abarttilar bu sene durumumuz belli yapabildigimiz kadar deselerdi taraftarda sikayet etmezdi simdi ama menemen akillarini bulandirmis iste

Sene başından itibaren hep söyledim.Beşiktaş ilk 5'e zor girer diye.Bunu Akhisar karşısında aldıkları mağlubiyetle belgelediler.Akihisar'dan fark yiyen bir takımın bittiğinin resmidir.Kötü günümüzde bizimle dalga geçen eziklere selam olsun benden.Bu daha iyi günleriniz.Betterin beteri var.İzleyin ve görün arkadaşlar...

Açıkçası bana sürpriz olmadı. Forumdaki tahminimde de böyle bir skor bekliyordum zaten.

Tarih 18 Nisan 2013

Samet Aybaba lig tv roportajinda demişki Akhisar maçında Niang'i oynatmayı düşünmüyorum...

Akhisar maçında 31.dk'da Niang'i oyuna soktu...

Ben boyle ezik bir teknik direktör görmedim :D

Neyse ki Real Madrid'in statlarinda antrenman yapmasinin gururunu yasadilar bu sene.

Akhisar daha iyi takim zaten. Sonuc normal. Bi Gekas onlarda yok mesela

Kimse Gekasa demiyor mu " Aga sen napıyosun " diye

922835_508540165848059_167522856_n.jpg

Beşiktaşlı taraftarlar dün 2 gol atan Gekas'ı oyundan çıkarken alkışladı ve Gekas'ta taraftarlara karşılık verdi.

Gekas'a helal olsun ama orada bir büyük Galatasaraylı var ki mucizenin peşinden koşuyor. Tartışmasız ligin en zayıf kadrosuyla hem de. Hamza Hamzaoğlu adamsın!

Gekas'a helal olsun ama orada bir büyük Galatasaraylı var ki mucizenin peşinden koşuyor. Tartışmasız ligin en zayıf kadrosuyla hem de. Hamza Hamzaoğlu adamsın!

mucizelerin baslangic takiminda oynadi zamaninda..

93-94--Manchester united 3-3 Galatasaray

bu takimda oynuyordu kendisi ve sampionlar ligine katilan takim bizdik sonunda.Izledigim en önemli ,en heycanli ve en co gurur kasandiran maciydi acikcasi simdiye kadar. Manchester o yilarda dünyanin en iyi takimiydi, acik ara hemde.

Manchester United - Galatasaray 3 - 3 (20.10.1993) - YouTube

Ertem Sener: Hocam "Hayalim Gs'de Td'lik yapmak" dediniz mi?

Hamza hoca: Daha onu hakedecek hicbirsey yapmadim.

Adamsin Hamza hoca

Üst Alt