STSL 12/13 H:30 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Gaziantepspor | M.S | 21 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:30 | İstanbul B.Ş.B 1-3 Gaziantepspor | M.S | 21 Nisan

Cevap: STSL 12/13 H:30 | İstanbul B.Ş.B 0-1 Gaziantepspor | 1.Y | 21 Nisan

Ben antep yenmesini değil ibb nini fb maçını satmasın diye sınırda olsun istiyorum Göksel gümüşdağ ne yapacak bakalım

yahu yensin antep.. neyin kafasini yasiyorsunuz.. ligde kalmayi garantilemis kadar olacaklar yenerlerse.. antep icin tatil baslayacak bu maci kazanirsa, hala belediye yensin diyenler var..

angutlar da belediye yensin diye kuduruyor.. bizim icin hic bir sekilde iyi olmaz antep'in bugun puan kaybetmesi.. onlar bize her turlu kapanacaklar.. bu hafta acik sacik oynayan elazig'dan bir damla ders aldilarsa..

ayrica AKP'nin takimi IBB kume dusmemek icin fener macini kazanmak zorunda kalabilir.. bu cok iyi..

Cevap: STSL 12/13 H:30 | İstanbul B.Ş.B 0-1 Gaziantepspor | D.A | 21 Nisan

Sadece Antep olarak bakmayın. İBB yenilirse 32. hafta fenerle ve bu hafta 16.lığa düşüyorlar her türlü Antep'in alması işimize gelir. :yenieek:

Antep düşmez ya araada 4 puan fark vardı zaten.. Bari potadan uzaklaşsında rahatlasın hem İBB kassın fener maçını... Antep rahatlasa da bize saldıracaktır ya neyse..

eskiden inter vs. parma maci haftanin maci havasindaydi...

parma da kimler kimler vardi crespo vs.

inter de yine öyle vieri, recoba vs.

simdi ismini dahi duymadigim adamlar cirit atiyorlar :eek:

oh iyidr bu skor böyle biterse iyi olur

Güzel skor , Antep rahatlarken İBB ateşe düşüyor :asd:

Ortalık karışıp bikaç kişi cezalı duruma düşsün bide süper olur . Binya ve Serdar Kurtuluş ilk tercihlerim

Bülent istediği kadar gazlasın bu maçtan 3 puan alırsa Antep oyuncuların bilinçaltında kaybetsek te olur havası olacak. Ayrıca Antep'i geçtim İBB kaybetmeli ki 2 hafta sonra fenere karşı mecburen asılsın.

olm antep lider de olsa sonuncu da olsa kapansa da acilsa da GS olarak onlara cakmak boynumuzun borcu..

hele ki sikeci bülent td iken!!

bülent kaptan adina üzülüyorum.. ne isin var ibb de ya

yahu yensin antep.. neyin kafasini yasiyorsunuz.. ligde kalmayi garantilemis kadar olacaklar yenerlerse.. antep icin tatil baslayacak bu maci kazanirsa, hala belediye yensin diyenler var..

angutlar da belediye yensin diye kuduruyor.. bizim icin hic bir sekilde iyi olmaz antep'in bugun puan kaybetmesi.. onlar bize her turlu kapanacaklar.. bu hafta acik sacik oynayan elazig'dan bir damla ders aldilarsa..

ayrica AKP'nin takimi IBB kume dusmesin diye fener macini kazanmak zorunda kalabilir..

Antep için bilmem ama Bülent Uygun için önemli olan Antep'in ligde kalmasından çok Aziz Babasının şampiyon olması..

Bana da belediyenin yenilmesi daha iyi olur gibi geliyordu ama biraz kafamı karıştırdı son yazılanlar. Belediye şikecilere karşı can havliyle ve mutlak puan almak için oynamak zorunda kalmaz mı bu maçı kaybederse?

Antep'in yenmesi her türlü iyi olur arkadaşlar . Rahat olsunlar bize ne ? Rahat oynuyorlar diye Antep'e yenilecek değiliz ya, asıl can havliyle oynarlarsa çok sert oynarlar , pislik yaparlar hakemlere de fırsat cıkar. Bırakın rahat oynasınlar, dün rahat oynayan Elazığ'ı gördük işte

Emin ol Bülent Uygun'da Yılmaz hoca gibi yenmeye çıkar maça. Aynı Es es Ts maçında ki gibi.

ayrica AKP'nin takimi IBB kume dusmemek icin fener macini kazanmak zorunda kalabilir.. bu cok iyi..

Belediye sanki feneri yenebilecek gücü var.deseler fb yi yen kümede kal yine yenemez

İtalyada ne kaldıki onlarda kalsın ,

interi , milanı , juveyi geçtim 98 Parma takımı bu sene ŞL 'yi alırdı ,

aynen :)

Parma, Lazio, Roma.. ne takimlari vardi adamlarin :)

Ne oldum degil, ne olucam demeli..

sarkisi bile var: bu devran hep böyle sürüp gitmez ki, sen de solacaksin günün birinde :)

Nedense Parma ismini duyunca aklıma Sensible Soccer geliyor :)

o niye?

benim aklima hep peynir ve jambon geliyor :asd:

Üst Alt