STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği | M.S | 11 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği | M.S | 11 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği | 1.Y | 11 Mayıs

Pektemek kötü oyuncu demiyorum. potansiyeli olan genç bir oyuncu. ilerde kendini geliştirip çok iyi yerlere gelebilir. ben şu an için Galatasaray da yedek olamaz diyorum. ilerde ne olur bilinmez.

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 0-0 Gençlerbirliği | 1.Y | 11 Mayıs

Cagdas Turk;6368984[B' Alıntı:
]Umut bulut Burak Yılmaz dan sonra yerli olarak en iyi forvet oyuncusudur.[/B] Pektemek şu an için Galatasaray da yedek bile olamaz.

ahahahahahaha.umut bulut futbolda gördüğüm en yeteneksiz insanlardan birisidir.önündeki adama pas atamayan bir adamdan bahsediyoruz ve de Galatasaray topçusu Allahın takdiri işte.:D

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 2-0 Gençlerbirliği | 1.Y | 11 Mayıs

gol

edit:umut pas atamıyor diyen arkadasım

pektemege hicbi özelligi yok diyen arkadasım

haa bi düzenleme daha:umutu severim ve durmasından yanayım:)

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 2-0 Gençlerbirliği | D.A | 11 Mayıs

Mac oncesi fena olaylar cikmis. Polis tezahurat yaan grubun icinden gecerken havaya ates ediyor. Zivanadan cikti bu polislerde.

images

Mehmet Oguz

Cevap: STSL 12/13 H:33 | Beşiktaş 0-0 Gençlerbirliği | 1.Y | 11 Mayıs

ahahahahahaha.umut bulut futbolda gördüğüm en yeteneksiz insanlardan birisidir.önündeki adama pas atamayan bir adamdan bahsediyoruz ve de Galatasaray topçusu Allahın takdiri işte.:D

Umut Bulut bu sezon kazandıgımız şampiyonlukta büyük payı var. ayrıca sezon başı süper kupada fenerbahçeyi yendiğimiz maçta 2 gol atmıştı.

Pektemek nezaman oynasa sürekli 2-3 sayfa muhabbet edilir. Fizik olarak bitik bir oyuncu, hava topunda etkisiz, sadece süratiyle is yapan oyuncu. Yedek oyuncumuz olsun diye 4-5 falan hayatta vermem.

Mustafa Pektemek arayı çok iyi gördü ve iyi bir pas attı.

Sizce golde hata kimindi ?

Aykut yerindeydi , kendi adamı olmamasına rağmen yine de gidip müdahale etmeye çalıştı , hata bence Cem Can'ın. Pozisyon içinde bile yoktu , Olcay kendi adamı olmasına rağmen sizce ?

umuttan çalım pas alıp veremez onunne gelsin vurur gol olur yada korner :)

Olcay kazmasi Quaresma+Simao'dan fazla katki verdi

Pektemek nezaman oynasa sürekli 2-3 sayfa muhabbet edilir. Fizik olarak bitik bir oyuncu, hava topunda etkisiz, sadece süratiyle is yapan oyuncu. Yedek oyuncumuz olsun diye 4-5 falan hayatta vermem.

kesinlikle bazı dediklerine katıldım

ama iyiydi gençlerdeyken :D

Olcay 2-0 yaptı ve ilk yarı bitti. Yine söylüyorum, her zaman söyleyeceğim iyiki almamışız bu Olcay'ı :lol:

Mustafa Pektemek mi potansiyeli olan geç oyuncu :haha: Adam 25 yaşında.

Çok iyi bir oyuncudur o ayrı. Bu forumda Sercan Yıldırım aşağı Sercan Yıldırım yukarı yapılırken Mustafa'yı ilk yazan kişi benim. Ama genç potansiyel falan abartmayalım. Yok emekleyen bebek.

Olcay kazmasi Quaresma+Simao'dan fazla katki verdi

Kaos ortaminda o oyunculardan iyi performans bekleyemezsin, kaliteli futbolcu herzaman oynar, katki verir. Sen mukavelesini adam gibi yapmazsan tabiki alemcilik yapar oyuncu.

Menajer getiriyor, Yildirim Demirören aliyordu. Quaresma gibi yetenekli bir oyuncudan bile maksimum verim alabilirsin, ama böyle degil.

Üst Alt