STSL 12/13 H:34 | Galatasaray 2-0 Trabzonspor | M.S | 18 Mayıs - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:34 | Galatasaray 2-0 Trabzonspor | M.S | 18 Mayıs

Cevap: STSL 12/13 H:34 | Galatasaray - Trabzonspor | 19.05 | 18 Mayıs

Galatasaray'ım sağolsun, skoru önemsiz maçlardan birine daha çıkıyoruz. Günün güzelliği "19" da olacak.

Ve bir sezonun daha sonuna geldik, şükürler olsun yine Şampiyon tamamlıyoruz.Benim için en önemlisi Champions League'de yeniden gruplarda olmak.Burada sürekliliği sağlamak gerekiyor.

Selamlar,

Ben Trabzonspor taraftarıyım. Buraya gelme sebebim olay çıkarmak falan değil. Son yıllarda Fenerbehçe'nin başını çektiği ırkçılık.

Geçen sene Zokora'ya da yını ırkçılık yapılmış ve birkaç Fenerbahçeli taraftar stadda kafalarına siyah poşet geçirip ellerindeki 'NEGRO' ile poz vermişlerdi. Camia olarak ırkçılığı, şikeyi ve kavgayı destekleyen 'Futbol şiddettir, futbol holiganlıktır' bestesiyle de bunu açıkça söyleyen bir yapıları var. Türk futbolu bunlar yüzünden her geçen gün yerin dibine giriyor. Umarım adalet tez zamanda yerini bulur ve Fenerbahçe amatör lige kadar düşürülür. 2010-2011 kupası da yerini bulur. Hala Trabzonspor'un 28 yıldır şampiyon olamadığını söyleyenler var ama bizim gözümüzde bizim 7 kupamız var. Sadece birinin tenekesi eksik, o da gelecek. 96-2005 ve 2011 'de 3 kez şampiyonluğumuzu çaldılar.

Bu maça gelecek olursak. Umarım olaysız, kavgasız bir maç olur. İki takım için de bir önemi yok bu maçın. Bizim için sadece 1 maç kaldı bu sezon.

Dostumuzsunuz :yenieek: Şahsi olarak Trabzonspor 'u çok seviyorum , Fenerbahçe 'ye karşı dimdik durmalıyız.

bir "holigan" fenerlinin bicaklanmasi sonucu sampiyonluk kutlamasi yapmiyoruz

aziz yildirim sampiyonlugumuzu arka plana atma hedefine basariyla ulasmistir

aslinda bu cirkeflere inat cilginlar gibi kutlayacaksin sampiyonlugu

Re: STSL 12/13 H:34 | Galatasaray - Trabzonspor | 19.05 | 18 Mayıs

Trabzonsporu da 2-0 yenelim fazla üzmeyelim malum Türkiye kupası final maçları var.

Aslında Trabzonspora temsili 2010-11 şampiyonluğunun kupasını versek ya la :D

Adminler yanlış anlamasın, karaborsa falan yapmıyorum, maça gidemeyeceğim diye kombinemi kiralıyorum, pegasus alt tribünüdür normal bilet fiyatına alamayan ve gitmek isteyen birine verebilirim. özel mesaj atmanız yeterlidir.

Maçtan sonra organizasyon anonslar falan yokmuş beyler yahu? Heryerde eğlenceler devam ediyor hataydaki olaylardan sonra,bizim arenadaki şampiyonluk kutlamamız mı saygısızlık oluyormuş yani?

Güzel bir oyun oynayarak galip gelelim. Nede olsa son maçımız bu sezon. Umarım bol gollü maç olur.

bol gollü bı maç olmasını sadece benmi beklıyorum

Oyuncu anonsu felan sonra yapılacak mı yoksa hiç mi yapılmayacak.

Sonra yapsak ya içimde kalır Sneijder,Drogba'yı çağırmazsak sahaya.

Maçtan sonra organizasyon anonslar falan yokmuş beyler yahu? Heryerde eğlenceler devam ediyor hataydaki olaylardan sonra,bizim arenadaki şampiyonluk kutlamamız mı saygısızlık oluyormuş yani?

Anlam veremiyorum zaten, tamam kutlayalım coşalım edelim diye savunduğumdan değil ama şu an kim neyi ne kadar yapıyor da futbolda ille de bunu gösterme çabası içine giriyoruz anlam veremiyorum. Ekranlarda ve insanların hayat akışında şarkılar türküler eğlenceler tam gaz devam ederken bu çelişki enteresan.

Üst Alt