STSL 12/13 H:4 | Fenerbahçe 2-1 Mersin İY | Maç Sonucu | 16 Eylül - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:4 | Fenerbahçe 2-1 Mersin İY | Maç Sonucu | 16 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Fenerbahçe - Mersin İY | 16 Eylül | 20.30

Mersin İdman Yurdu ilk 11: Sehiç, Boum, Aydın, Serkan, Ivan de Souza, Mustafa K., Yattara, Ben Yahia, Hakan, Culio, Mert Nobre

yalnız kadroda dikkatimi çeken fenerin 11'i geçen senekinden daha iyi değil.. geçen seneden farkı :

ziegler-hasan ali

baroni-topal

emre-meireles

sow-kuyt

7-8 transfer yaptılar o kadar para harcadılar ve bence hala eksikleri kapatamadılar

Mersin İdman Yurdu ilk 11: Sehiç, Boum, Aydın, Serkan, Ivan de Souza, Mustafa K., Yattara, Ben Yahia, Hakan, Culio, Mert Nobre

şu kadro fenere en az 1 gol atar. {en az 1}

baya pozisyonlu bir maç bekliyorum açıkçası her iki takım adına da. ama içimde 1-1 bitecekmiş hissi var.

Antuda Farklar konuşuluyor. 3-0 mı olur 4mü olur kavgası var :D

Bizde Man.Unt maçının tartışması var.Fark budur :)

yalnız kadroda dikkatimi çeken fenerin 11'i geçen senekinden daha iyi değil.. geçen seneden farkı :

ziegler-hasan ali

baroni-topal

emre-meireles

sow-kuyt

7-8 transfer yaptılar o kadar para harcadılar ve bence hala eksikleri kapatamadılar

Oyuncu bazında bir eksikleri yok, her bölgenin yeterli adamı var zaten. Ne eksiği olacaktı ki? Bir teknik direktör eksikleri var o kadar..

Antuda Farklar konuşuluyor. 3-0 mı olur 4mü olur kavgası var :D

Bizde Man.Unt maçının tartışması var.Fark budur :)

Niye bizde konuşulmuyor mu? Biz lig maçı oynamyor muyuz?

Oyuncu bazında bir eksikleri yok, her bölgenin yeterli adamı var zaten. Ne eksiği olacaktı ki? Bir teknik direktör eksikleri var o kadar..

Niye bizde konuşulmuyor mu?

Bizde asla küçümseme olmuyor.Antalya maçı öncesi herkes güveniyordu ama fark atarız falan demiyorduk.

Aykut iyi kadro çıkarmış.Aslında iyi oyuncuları var tek tek baktığınızda.Ama Aykutda onları oynatacak ışığı hiç görmüyorum.Bugün rahat kazanırlar.

Üst Alt