STSL 12/13 H:4 | Trabzonspor 1-0 Sivasspor | Maç Sonucu | 16 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:4 | Trabzonspor 1-0 Sivasspor | Maç Sonucu | 16 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:4 | Trabzonspor 0-0 Sivasspor | 16 Eylül | İlk Yarı

Trabzonspor'un maclarini izlemeyi hic sevmiyorum. Uyutuyor beni

janko oyniyor mu, oynamiyorsa yedekte mi

emerson hani sakat idi, oyniyor?

Janko oynamıyor, bende yeni açtım yedektedir heralde.

20 dakikada 52 pas yapabilmiş Trabzon. Bizim 25 dakikada 130 küsürdü dün. :ayatollah:

Bir Galatasaraylinin trabzon maçlarına ilgisi komik olarak algılanıyor sosyal platformlarda o yüzden.

(Bknz:selcuk,burak,umut,engin,ceyhun) :yenieek:

aa, ondan mi, ben cözemedim olayi ilk basta

yok , yayini actim göremeyince oynamiyor mu acaba, yedekte mi en azindan diye sordum jankoyu

bu bamba böyle devam ederse iyi yani begendim. ama yanındaki mustafa yumlu tam bir kazma. jankonun oynamamasıda büyük skandal. nezaman oynatcan adamı acaba.

bu bamba böyle devam ederse iyi yani begendim. ama yanındaki mustafa yumlu tam bir kazma. jankonun oynamamasıda büyük skandal. nezaman oynatcan adamı acaba.

bambayi bende begeniyorum 2-3 mactir.

sey, alanzinhoyu hic begenmiyorum, cok bos bir topcu gibi hava veriyor onun her hareketi bana, sanki muthis birseyler yapiyormus gibi rakibi karsisina alip, 30 saniye ayaginda top tutmaz mi ...

simdi ben elestirdim ya, kesin gol atar ..

bambayi bende begeniyorum 2-3 mactir.

sey, alanzinhoyu hic begenmiyorum, cok bos bir topcu gibi hava veriyor onun her hareketi bana, sanki muthis birseyler yapiyormus gibi rakibi karsisina alip, 30 saniye ayaginda top tutmaz mi ...

simdi ben elestirdim ya, kesin gol atar ..

gol atınca süper futbolcu olunmuyor salman boşver. mustafa sarpta atıyordu bizde gol. alanziho için nötürüm ben. bu henrike bu takımda nasıl oynuyor şaşıyorum. bamba şu zamana kadar baya iyi transfere benziyor. bozulmazssa tabi. basıyor. zamanında hamleler yapıyor. serbest vuruşlarda tehlikeli bir adam.

ünal başkan tribünden takip ediyomuş maçı :D:D:D:D:D:D

Üst Alt