STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:5 | Galatasaray 3-0 Akhisar Belediyespor | Maç Sonucu | 23 Eylül

Cevap: STSL 12/13 H:5 | Galatasaray - Akhisar Belediyespor | 20.00 | 23 Eylül

Konsantrasyon sorunu yaşamazsak farklı kazanırız, Akhisar bize karşı duramaz, çok zayıf kadroları var.

Muslera

Eboue - Semih - Danny - Çağlar

Hamit - Yekta - Emre - Amrabat

Burak - Elmander​

Bu 11'le çıkalım, bazı oyuncuları da dinlendirmiş oluruz.

Premier League düzeyinde takımız oynadığımız rakibe bak. Bizle oynayan United şimdi Liverpool deplasmanına gidecek biz ilçe takımıyla oynuyoruz. Manisa'nın kendi ne ki ilçesinin takımı ne olsun :)

Şampiyonlar Ligi bağımlılık yapıyor la, keşke önümüzdeki maç yine United'la olsa bu sefer tokatlardık ne güzel. Bu maç için de söylenecek tek şey puan kaybı hoşgörülebilecek bir maç değil. Mutlaka kazanmalıyız, kazanacağız.

United maçının acısı çıkacaktır. Minimum 3 gol bekliyorum. As kadro dinlendirilebilir. Rotasyon maçı diyebiliriz bu maç için.

Aslında büyük maçlardan sonra böyle maçlar sıkıntılı.Ama kazanırız diye düşünüyorum.

As kadroya cıkılmalı 2-0 3-0 ı bulursak ona göre oyuncu degişmeli puan kaybı tahamülümüzü inönüde kullandık her macı aynı ciddiyetle oynayıp kazanma alıskanlıgımızı bozmamamız lazım

Konsantrasyon sorunu yaşamazsak farklı kazanırız, Akhisar bize karşı duramaz, çok zayıf kadroları var.

Muslera

Eboue - Semih - Danny - Çağlar

Hamit - Yekta - Emre - Amrabat

Burak - Elmander​

Bu 11'le çıkalım, bazı oyuncuları da dinlendirmiş oluruz.

Bence Selçuk ve Melo'dan çok Eboue'nin dinlenmeye ihtiyacı var.. dün baya sert darbeler aldı , çok koştu yoruldu

Hoca rotasyona gidecektir diye düşünüyorum.

-------------Muslera--------------

Sabri---Dany-------Cris-----Çağlar

Hamit----Yekta---Melo-----Amrabat

----------Burak--Elmander------

olabilir .

En önemli şeydir Avrupa maçının dönüşünü galibiyetle tamamlamak,

Muslera

Hamit - Semih - Danny - Çağlar

Aydın - Yekta - Emre - Amrabat

Burak - Elmander​

Böyle de olabilir.

melo'nun mac eksiği varken kenara cekmez.

hamit'i bek oynatmaz milli takım olayından sonra, selcuk'u dinlendirip göbeğe çekebilir.

Ne rotasyonu, ne dinlendirmesi Allah aşkına ? Tam da takımın uyum yaşaması gerekirken, oyuncuların birbirine alışması gerekirken hiç yapılacak iş değil. M.United hafta sonu Liverpool ile oynayacak, onlar da rotasyon yapsın o zaman. Alışmamız gerekiyor böyle tempoya, eski Galatasaray olmak için bu şart. Bence M.United maçının 11'i yine ilk 11 olmalıdır. Sakatlığı olan veya çok yorulmuş futbolcular dışında kadroyu bozmamak gerek. Ayrıca Hamit'in, Amrabat'ın, Melo'nun ve Danny'nin kesin oynaması gerekir, onlar rotasyona hiç uğramamalı.

Melo 'nun bi kere mutlaka oynaması lazım.. Adamın bariz maç eksiği var, bunu kenarda oturarak kapatamaz...

rotasyon yapalım ama b.kunu cıkarmadan,3 oyuncu degismeli en fazla,eboue,selcuk ve umut dinlenmeli,yekta,emre,burak oynamalı

Hamit,Melo,Danny,Burak oynasın da gerisi fark etmez benim için.

Rotasyon şart oğlu şart..Hele sol bekte Hakan ı göriyim şu maçta Terim in adaletine olan güvenim sıfırlanır...

Yahu renktaşlar Hakan Balta için bi kampanya filan mı yapmak lazım nedir arkadaş..Bu adam yıllardan beri böyle her teknik adam da onu oynattı...En süper oynadığı maç bile vasatı aşamıyo..Bu haftadan itibaren artık görmek istemiyorum ya sinir krizi geçirticek sonunda bana

Üst Alt