STSL 12/13 H:7 | Fenerbahçe 3-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 7 Ekim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:7 | Fenerbahçe 3-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 7 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:7 | Fenerbahçe - Beşiktaş | 7 Ekim | 19.00

şikecilerin devvv randevusu

ezikler bu gazla alır. beşiktaşın şansı yok

Ynt: STSL 12/13 H:7 | Fenerbahçe - Beşiktaş | 7 Ekim | 19.00

Berabere bitse keşke, bu haftayı da kayıpsız atlatmış oluruz.

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Fener alır bence , belki bir ihtimal beraberlik olabilir o da Beşiktaş iyi direnirse.

uefa maçından etkilenmeyelim bence.

O maçtan 1 gr etkilenmiyorum ben, bu maça ithafen. Adamlar sahasında neredeyse 2,5 yıldır yenilmiyor,esas etken bu. Rezil oynayıp da en kötü berabere bitirdikleri onlarca maç var.Tabi bunlarda hakemin ve şansın yardımı büyük. Bjk'nin de kapasitesi belli olduğundan fb büyük ihtimal alacaktır yine.

Akşam maçı Fenerbahçe'nin almasını istiyorum. Düşünün artık ne kadar gıcık kaptığımı Beşiktaş'tan. :D

Adamlar iticilikte zirve yaptılar 1 yıl içinde gözümde. Sanırım bu yüzden, bu yıl sabırsızlıkla beklediğim maçlar listesinde ilk sıraya Galatasaray - Beşiktaş maçını koyarım Arena'da oynayacağımız.

beraberlik yada bjk galibiyeti çok hayırlı olur bizim içn

Akşam maçı Fenerbahçe'nin almasını istiyorum. Düşünün artık ne kadar gıcık kaptığımı Beşiktaş'tan. :D

Adamlar iticilikte zirve yaptılar 1 yıl içinde gözümde. Sanırım bu yüzden, bu yıl sabırsızlıkla beklediğim maçlar listesinde ilk sıraya Galatasaray - Beşiktaş maçını koyarım Arena'da oynayacağımız.

Bende Beşiktaş'ı daha itici bulmaya başladım.Ama nolursa olsun beraberlik veya BJK galibiyeti daha hayırlı bizim için :yenieek:

2-3 beşiktaş kazanıcak gibi hissediyorum. :D En son gecen sene barosun son dkda direkten donen topunda kadıkoyde 2-3 kazanıcağımızı hissetmiştim ama direkten donmustu:D bakalım bu aksam ne olacak ?

Kadrolar :

volkan

gg

egemen

yobo

hak

topal

baroni

meireles

kuyt

caner