STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:7 | Galatasaray 1-1 Eskişehirspor | Maç Sonucu | 6 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:7 | Galatasaray - Eskişehirspor | 19.00 | 6 Ekim

bilmem dikkatinizi çektimi ilk maçlarda sahaya sürülen 11 hemen hemen kampın hepsinde bulunmuş ve sistemli bir şekilde göze hoş gelen futbol oynuyorlardı. Daha sonradan 11'e adapte edilen yeni transferler çok sırıtıyor. en büyük sorunumuz bu şu anda. hepsi bireysel oynamaya çalışıyor

Bu sene lig şampiyonlar liginden çok daha önemli,bi şekilde kazanmalıyız.İyi futbol falan beklemiyorum 1-0 olsun bizim olsun

Bu maçta bi süre 4-5-1 denesin hoca. Maçın başında olur, öne geçer ondan sonra olur. Ne zaman olur bilmem ama denesin.

sabaha kadar uyuyamadım..yarı uykulu yarı uyanıktım bi ara...bu maçı kazanıp morallenmeliyiz.

Ben bütün tahminlerimi,yazılarımı Braga maçını kazanacağımıza ilişkin yapmıştım,tahminleri de.Hem oyun hem skor olarak fazlasıyla hayal kırıklığına uğradım.Bu moral bozukluğu lige de yansır bence.%75 puan kaybederiz.3 puan kaybetme olasılığımız da bir hayli yüksek.

valla diego-servet stoper ikilisi olan takımı ezmemiz lazım araya atılan toplarla + kalecileri de inanılmaz kötü eskisehir'in

uyuyabildiğim kısa süre boyunca gol atmaya çalıştım, debelendim durdum sabaha kadar. moralim bozuk, şevkim kırık, umarım futbolcuların psikolojisi de benim gibi değildir, yoksa eskişehir maçı da yalan olur.

valla acayip zor mac,görün ayı serveti,ölümüne savunma yapacak,ne yapıp edip kazanmalıyız,cünkü rakipler bu hafta puan kaybedecek,mümkün oldugunca acmamız lazım puan frkını ama zor mac yani,sıkıntı var icimde

ve umarım Baros en azından 18 de olur,ne durumda acayip merak etmekteyim

Chelsea'dan 5 yediğimiz günlerde hissettiklerimi hissediyorum.

Henüz bunları demek için erken ama nedense UEFA'ya kalıp orada yine birşeyler yapacağız gibi hissediyorum.

Moralim ise çok bozuk.Braga'yı evire çevire yenmemiz gerekiyordu.

Muslera

Eboue-Semih-Dany-Riera

Hamit-Melo-Selçuk

?-Burak (Umut)-Amrabat

5 m€'ya alınan o futbolcu oynamasın bu maçta.

Cluj maçına kadar olan 2 lig maçımızdan 6 puan şart morale ihtiyacımız var biraz.

Bu moralle kazanabileceğimizi sanmıyorum. Eskişehir'de kolay lokma değil. Berabere biter.

Chelsea'dan 5 yediğimiz günlerde hissettiklerimi hissediyorum.

Henüz bunları demek için erken ama nedense UEFA'ya kalıp orada yine birşeyler yapacağız gibi hissediyorum.

Moralim ise çok bozuk.Braga'yı evire çevire yenmemiz gerekiyordu.

3.olup Uefa'da en az çeyrek final göreceğiz gibime geliyor tabi ilk 2 turda Atletico Madrid,Dortmund (Büyük ihtimal Uefa'ya kalacak) falan gelmezse.

Bu takımın bir numaralı forveti Burak'tır. Burak'ın yanına kim yazılacak onu tartışalım. Adamın gol asist olarak ligde her maç golü var. Bu yıl da öyle, geçen yıl rekor kırdı zaten.

Üst Alt