STSL 12/13 H:8 | Beşiktaş 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | 21 Ekim - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:8 | Beşiktaş 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | 21 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:8 | Beşiktaş 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu | 21 Ekim

sarper haklı.cana yı da hesaba katarsak 10-12 milyon euroluk kaleci muslera benim de beklentilerimi karşılamadı..seneye alt yapıdan onuru alsak kontenjan da açılır :)

Yok zaten hemfikiriz onda.Muslera'nın bir suçu yok sadece bize geldiğinden beriki kaleciliğine dedim. :)

sana genelde katılırım ama muslera haddinden fazla eleştirliyor bence. ha onur gelecekse muslera gitsin. onda sorun yok ben defans ve orta saha böyle kevgirken eleştirlcek bir yanını göremedim. 20 maç gol yemeyerek rekor kıran kaleci olarak tarihte adı geçecek sonuçta bu adamın.

sarper haklı.cana yı da hesaba katarsak 10-12 milyon euroluk kaleci muslera benim de beklentilerimi karşılamadı..seneye alt yapıdan onuru alsak kontenjan da açılır :)

Renktaş kusura bakma ama bu yorumu da gördüm ya bu forumda sadece OHA diyorum.

Şu an alabileceğimiz en iyi kaleciye sahibiz.

sana genelde katılırım ama muslera haddinden fazla eleştirliyor bence. ha onur gelecekse muslera gitsin. onda sorun yok ben defans ve orta saha böyle kevgirken eleştirlcek bir yanını göremedim. 20 maç gol yemeyerek rekor kıran kaleci olarak tarihte adı geçecek sonuçta bu adamın.

Geçen yıl takım savunmamız da süperdi hocam bunu da unutmayalım tek Muslera ile alakalı bir durum değil o. :)

Onur'u izledik bugün,3-4 pozisyona engel oldu.Böyle oynaması işte Muslera'dan beklentim,elbet her maç böyle oynayamaz ama bize geldiğinden beri 2 maç hatırlıyorum sadece,Şampiyonlar Ligi maçları onlar da.

sonunda musleraya da b.k attınız ya kapatalım gidelim dükkanı anasını satim.Bu takımın taraftarlığını bırakmak için kaç para istiyosun? var biraz param bu takımı senin gibi bi taraftardan kurtarmak için harcayabilirim.

vay vay antu taraftarı buraya da gelmiş. al birini vur ötekine. senin gibi at gözlüklü bir taraftar olacağıma, objektif bir galatasaraylı olarak kalacam ben:D

Geçen yıl takım savunmamız da süperdi hocam bunu da unutmayalım tek Muslera ile alakalı bir durum değil o. :)

Onur'u izledik bugün,3-4 pozisyona engel oldu.Böyle oynaması işte Muslera'dan beklentim,elbet her maç böyle oynayamaz ama bize geldiğinden beri 2 maç hatırlıyorum sadece,Şampiyonlar Ligi maçları onlar da.

2 sene önce güney amerika kupasını bana göre uruguayın defansı iyi olmasına ragmen nerdeyse tek başına aldırdı kupayı. ozamanda beri begenirim. son fener maçında semihin topunu tutup mutlak gol yemekten olduk. tafferelden sonra bize gelen en iyi kaleci bana göre. muslera tutsada hemen unutuluyor. önünde öyle defans olursa bende bişey farketmez diyorum. mesela gençler maçında 2-1 öndeyken karşı karşıya ayagıyla tuttu ama dönen top gol oldu. buda insan yani. kalecinin arkasında onu kurtaracak kimse yok. onuru hem türk hem iyi kaleci olsun diye isterim. övdügün volkan mesela mili takımı nasıl batırdı gördük sarper:D

stoper ve santrafor bence kaleciden daha önemli bizim içinde her takım içinde.bugün kalemizde onur olsa stoperde 2 sağlam yabancıyla "sağlam takım " oluruz..şimdiki gibi clujdan bile gol yememize şaşırmayacağız takım olmayız..emerson ve bamba da iyi seçimler..ayrıca oğuzhan da çok iyi kumaş..bizim emre çolağa bu maçı izletmek gerek oğuzhandaki özgüven emre de yok malesef..

2 sene önce güney amerika kupasını bana göre uruguayın defansı iyi olmasına ragmen nerdeyse tek başına aldırdı kupayı. ozamanda beri begenirim. son fener maçında semihin topunu tutup mutlak gol yemekten olduk. tafferelden sonra bize gelen en iyi kaleci bana göre. muslera tutsada hemen unutuluyor. önünde öyle defans olursa bende bişey farketmez diyorum. mesela gençler maçında 2-1 öndeyken karşı karşıya ayagıyla tuttu ama dönen top gol oldu. buda insan yani. kalecinin arkasında onu kurtaracak kimse yok. onuru hem türk hem iyi kaleci olsun diye isterim. övdügün volkan mesela mili takımı nasıl batırdı gördük sarper:D

Volkan sallamıyor milli takımı,Fener'de nasıl oynadığını görüyoruz.

Onur da insan Volkan da,onların defansları kötü ama her maç en az 1-2 tane pozisyon çıkarıyorlar.Benim beklentim hatasız oynaması değil,Ufuk'tan hatasız oynamasını beklerim mesela.Kaldı ki her maç da böyle oynasın demiyorum.

Bu maçta bile eleştirilecek Galatasaraylı futbolcuya gelmiş konu..Valla helal olsun size....

her yol hatta içtiğim suyu bile GSARAYA bağlarım ben banane küçük şikecilerle pilot takımımızın maçından!

Volkan sallamıyor milli takımı,Fener'de nasıl oynadığını görüyoruz.

Onur da insan Volkan da,onların defansları kötü ama her maç en az 1-2 tane pozisyon çıkarıyorlar.Benim beklentim hatasız oynaması değil,Ufuk'tan hatasız oynamasını beklerim mesela.Kaldı ki her maç da böyle oynasın demiyorum.

ufuk deme bana sinirlerim zıplayor onu duyunca. penaltı atılırken hemen yere yatıyor adam. o adamın hatasız maçı olamaz. boşuna tutuyoruz onu:D

allah belanı versin yönetim

muslera yine kötüydü

fatih terim istifa

selçuk eski selçuk değil

burak topçu değil

dany 3 milyonluk adam tu kaka

melo şahane kötü oynadı ama olsun geç aldılar onu, sezon öncesi antreman yapmadı. 15464532135458435147532 maç sonra kendisini toparlayacağına inanıyoruz.

durun lan bu o konu değildi demi..

Karsi karsiya, biri cepheden biri caprazdan 2 top kurtardi bu macta da.

Daha gecen hafta eskisehirin golundeki arka arkaya 3 defa kurtardi, ne cabuk unuttunuz.

Her mac en az 2 kritik kurtarisi var golluk.

Daha ne bekliyorsunuz? Ne istiyorsunuz?

Ya da amaciniz ne?

Elestiri tamam ama bir yere kadar. Kimse bubtakimin oyuncularini degrrsizlestirmeye lalkmasin.

Üst Alt