STSL 12/13 H:8 | Bursaspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 20 Ekim - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:8 | Bursaspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 20 Ekim

Cevap: STSL 12/13 H:8 | Bursaspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 20 Ekim

Lige bak herkes bir birbirinden lesh.

Kötünün iyisi kazanır

Fener'in bu sansi nedir arkadas, Bursa gol bile atamadi, kendi oyuncusu yazdi tek golü de. Okan Deniz'in falan kacirdiklari felaket hele. Karsi karsiya nekadar kacirdi mallar öyle.

Volkan Demirel resmen vatan hainligi yapiyor, Milli maclarda nasil oluyorsa kendi kalesine atabiliyor ama Fener'e gelince mübarek adam gibi adam panter falan oluyor. Fener'e karsi gol kacirma rekoruna da sinir oluyorum, buna biz de dahil tabiki. Öyle bir savunma bile 1 gol yiyerek bitirdi su maci. Orta saha ve defans yoktu Fener'de, tamamen kaos futbolu ama alinan beraberlik yani. Stoch ellerinde patladi, Kuyt mücadeleci,istekli de 1 sene götürür, bir daha fayda saglamaz. Sow yine klas adam tabiki. Krasic'de elde patladi gitti olacak modunda.

kWLZ7.jpg

5 dakika önce Millerla konuştum, haftasonu tesislere geldim antreman yapıyorum dedi. Nerdesin suan dedim, Vancouverda, Kanadadayım dedi. Biliyorum yeni takımım Vancouver Whitecaps FC, nasıl iyimisin oralarda diye sordum. Ehh işte alışmaya çalışıyorum, Türkiyeyi zaman zaman özlüyorum, Bursasporu internetten takip ediyorum dedi. Yeni takımında başarılar dilerim dedim.

Bunlara ne b.k olduklarını hep hatırlatıcaksın ki ben yaptım olduculara, oldu bittilere prim vermiyelim.

Bu arada antuda bişey dikkatimi çekti.Bizim forumda Milli takım yenilince herkes demirörene sallıyor ama antuda 10 kişiden biri ya sallıyor ya sallamıyor.

Artık nedense;)

Bunlara ne b.k olduklarını hep hatırlatıcaksın ki ben yaptım olduculara, oldu bittilere prim vermiyelim.

Bu arada antuda bişey dikkatimi çekti.Bizim forumda Milli takım yenilince herkes demirörene sallıyor ama antuda 10 kişiden biri ya sallıyor ya sallamıyor.

Artık nedense;)

14 kasım güneş tutulmasından sonra sallarlar kardeş.

Biz kaybedince bunlarda kaybediyor yazık bunlara ya

Haftalardır FB'nin fikstürü üzerinden bahsediyordum puan farkını acmak için tarihi bir fırsat var diye. Biz son 1 aydır kaybederek bu fırsatı kullanamadık ama FB ve diğer rakiplerde ısrarla kaybetmeye devam etti. Bu bizim için muazzam oldu. Ayrıca her ne kadar deplasmanda daha iyi olsakta(bu sene haricinde konusuyorum) en yakın rakiplerimiz Arena'ya gelecekler. Tabi daha aralarında oynayacakları maclar da var ki bizim için kacan trenlerin yeniden gelmesi anlamına geliyor bu. FB böyle kaybetmeye devam ederde bizde takımı oturtursak gecen sezon ki filmin aynısı olabilir.

Sunlarin Balinin 10 da 1i bizde olsa.. Fark 9 puandi suanda

Vatanını hainini bilmem de, şunu söylüyordum hep Volkan dünyanın ilk 10 kalecisi içindedir. Biraz daha ileri gidiyorum, Muslera'dan daha iyi kaleci.

Kaç sezondur puan aldıkları maçların yarısından fazlasını Volkan sayesinde alıyorlar.

Haftalardır FB'nin fikstürü üzerinden bahsediyordum puan farkını acmak için tarihi bir fırsat var diye. Biz son 1 aydır kaybederek bu fırsatı kullanamadık ama FB ve diğer rakiplerde ısrarla kaybetmeye devam etti. Bu bizim için muazzam oldu. Ayrıca her ne kadar deplasmanda daha iyi olsakta(bu sene haricinde konusuyorum) en yakın rakiplerimiz Arena'ya gelecekler. Tabi daha aralarında oynayacakları maclar da var ki bizim için kacan trenlerin yeniden gelmesi anlamına geliyor bu. FB böyle kaybetmeye devam ederde bizde takımı oturtursak gecen sezon ki filmin aynısı olabilir.

Süper Final zımbırtısızından hemde. :D

Gorilin milli maç motivasyonuyla fener maçları motivasyonu aynı değil, ortada büyük bir ihanet var ama fener medyasında çıt yok ,sadece amk dan gökmen özdemirden bekliyorum bu tip haberleri, 2 günde bu kadar farklı oynanmaz ,oynanamaz...

Üst Alt