STSL 13/14 H:1 | Beşiktaş 2-0 Trabzonspor | M.S | 18 Ağustos - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:1 | Beşiktaş 2-0 Trabzonspor | M.S | 18 Ağustos

Ts iyice saçmalamaya başladı. Yapılan değişiklikler takımı olumsuz etkiledi. Bjk'nin değişiklikleri takıma hareket getirdi.

Beşiktaş baştan aşağı takım olsa,baştan aşağı yıldız topluluğu olsa ne yazar ya Beşiktaş işte.

Rakipleri K.paşa,Eskişehir,Trabzon falan olur.

Fener'in 5 gömlek altı takım.

aksilik olmazsa iki takimda yerinde sayar, biri 10. biri 3. oldu gecen sezon

trabzon kümede kalmaya gayret etsin yeter, ciddiyim

Bu Resit Akcay tam bir hödük, onu söyleyeyim yani. Özlü sözler, yamuk yamuk aciklamalarla olmuyor bu isler.

Zaten capsiz bir kadron var, Malouda´yi cikariyorsun, ligin en mal futbolcusu Volkan´i oyunda tutuyorsun.

Besiktas Fenerbahce´yi gecer bu sene. Besiktas´in ifadesini de biz aliriz.

Bu Resit Akcay tam bir hödük, onu söyleyeyim yani. Özlü sözler, yamuk yamuk aciklamalarla olmuyor bu isler.

Zaten capsiz bir kadron var, Malouda´yi cikariyorsun, ligin en mal futbolcusu Volkan´i oyunda tutuyorsun.

Besiktas Fenerbahce´yi gecer bu sene. Besiktas´in ifadesini de biz aliriz.

Ersun büyük saçmalıklar yapmaz ve takımda radikal kararlar alırsa geçemez bence. Fener kadrosu 2 kere döver bunları.

Ben mi abartıyorum acaba ama cidden 17 takımdan karma yapsalar biz yine 10 puan farkla götürürüz ligi diye düşünüyorum.

Valla her takim kötü, sampiyonluk yasamis takimlar dökülüyor.

Bursa bu sene rezilleri oynar, oynuyor zaten

Trabzon'un 3-4 oyuncusunu saymazsan 5 para etmez kadrosu var

Fener'in üzerine giden her takim puan alir en kötü süper kupada ifadelerini aldik

Besiktas'ta FEDA meda fln iste

Üst Alt