STSL 13/14 H:1 | Torku Konyaspor 3-2 Fenerbahçe | M.S | 17 Ağustos - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:1 | Torku Konyaspor 3-2 Fenerbahçe | M.S | 17 Ağustos

helal olsun konya bu ligden düser dedim ilk yari bitince ama adamler resmen utandirdi beni.

dün emenikenin yerine cardozo olmus olsaydi kesin alirlardi maci, antu simdiden yanal istifa diye inliyor, arsenal maci +18 olur diyenlerde cok sayida

Fener yenildi, iyi oldu. Hatta 2-0'dan yenildi çok çok iyi oldu, komik oldu. Ama abartmayın. Daha ligin ilk haftası, illaki daha iyi olacaklar.

180820130147299369477_2_188746904552105d3a51f50.jpg

Gökhan Gönül'süz bir fb gercekten sıradan bir takım oluyor.Adam hem defansın sigortası hemde hücumdaki organizasyonalara büyük katkı sağlıyor.

Böyle bir adamı nasıl Avrupa'dan bir takım almıyor,hayret doğrusu...

Sanırım sözlesmesi bu sene bitiyor.Avrupa'daki menejerlere mesaj atmak lazım :)

Gökhan Gönül'süz bir fb gercekten sıradan bir takım oluyor.Adam hem defansın sigortası hemde hücumdaki organizasyonalara büyük katkı sağlıyor.

Böyle bir adamı nasıl Avrupa'dan bir takım almıyor,hayret doğrusu...

Sanırım sözlesmesi bu sene bitiyor.Avrupa'daki menejerlere mesaj atmak lazım :)

hikaye adamlar spor toto leş ligdeki performansa göre transfer yapmıyor burak ligde gol kralı oldu cl de 8 attı hani teklif ? gökhan gönül uluslararası maçlarda oldukça leş oynuyor sabri bile ondan iyi avrupa maçlarında gökhan gönül azerbaycan karşısında bile rezil olmuş bir bek spor toto leş ligi gözünüzde büyütmeyin

hikaye adamlar spor toto leş ligdeki performansa göre transfer yapmıyor burak ligde gol kralı oldu cl de 8 attı hani teklif ? gökhan gönül uluslararası maçlarda oldukça leş oynuyor sabri bile ondan iyi avrupa maçlarında gökhan gönül azerbaycan karşısında bile rezil olmuş bir bek spor toto leş ligi gözünüzde büyütmeyin

Avrupa maçlarında leş olduguna katılmıyorum.Gecen sene hemen her Avrupa macında bence takımın en iyi oyuncularından birisiydi.Özellikle icerde ki Benfica macında muazzam futbol sergilemisti.

Milli maclarda kötü oldugu bir gercek,zaten bu adamda milli duygunun yogun oldugunu sanmıyorum.Tek derdi fb.

Kim ne derse desin,Gökhan,fb'nin en kaliteli ve en yürekli futbolcusudur.

fb'den kim gitsin deseleriö

Sow ile Emenike'yi gördükten sonra,Burak Yılmaz'a laf edenleri sopayla kovalarım :)

Burak Yılmaz,Süper Lig şartlarında gercekten büyük nimet.Fatih Hoca'da artık bu adama karsı bu kadar Dik Tavır sergilemesin.

Tamam fazla kosmuyor,top tutamıyor ama gol atıyor kardesim.Bugün birileri gol atacak ki takım Şampiyon olacak.

Burak Yılmaz en az Drogba kadar ilgi gösterilmesi gereken bir santrafordur.Burak'a sahip çıkalım.

Fenevi yillardir 2 isim ayakta tutuyordu: alex ve gg..

Alex'i yolladilar, gg müzmin sakat..

'Dis mihraklarin' etkisi olmazsa küme dusmemek icin oynarlar bu sezon :D

Üst Alt