STSL 13/14 H:10 | Bursaspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Bursaspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım

Kazanmaya alıştılar. Tek farklı bir galibiyet bekliyorum.

Fener'i durduracak tek takım biziz şunları kendi evinde yenip karışıklığa sokarsak tamamdır.

aziz, daum'a 2 çanta kokain yollamış diyolla

aziz artık tecrübeli şike konularında. hakemleri garanti ayarlıyor ayrıca rakip takımdan 2-3 oyuncu ve td de ayarladı mı tamamdır.

Bu mactan umutluyum oyle fbnin kolay kazanacagini falan dusunmuyorum, bursada o seyirci baskisiyla ozellikle ilk 20dk cok bastirir diyede dusunuyorum..Kesin olarak fenevin puan kaybi yasayacagini dusunuyorum ahh birde biz karikoyde cakabilsek iste ozaman tum ruzgarlar bizden yana esmeye baslar

Bursa geçen seneye göre bayağı güç kaybetti.Pinto çok formsuz,Frey olmadı sanki,orta sahada Edu'nun yerini dolduramadılar.Belluschi'yle Batalla'nın ayağına bakan takım görüntüsü veriyor Bursa.Zaten uzun zamandır feneri yenemiyorlar diye hatırlıyorum.1 puan koparabilirlerse bizim için yeterli diye düşünüyorum.

bursa toparlandı sayılır. hakem 50-50 yönetirse bursa çakar.

fener top falan oynamıyor. bizim kurtulmaya çalıştığımız kaos illetini futbol sanıyorlar.

Bencede bursada iş yok.

Fenerbahçe seri galibiyetlerle güven kazandı hem oyuncular kendilerine hem hocalarına.

Aslında fenerbahçe çıt kırıldım bir takım .

Şu an galibiyetler yüzünden herşey iyi gözüküyor ama 2 maç üst üste puan kaybetseler hem ersun yanal hem futbolcular kopar.

2-3 maçda hakem desteklemese şu an çokdan kopmuslardı.

Fenerbahçenin ilk puan kaybını yasayacağı maçı bekliyorum sonrasında dağılacaklar gibi geliyor bana.

Bursayıda yenerler de umarım Kadıköyde onlara koyan biz oluruz.

Gerçi sabri semih varken buna pek ihtimal vermiyorum ama bakalım dileklerim bu yönde.

Fenerin önünde 6 tane zorlu maç var.

Bursa D

GS

Antalya D

Beşiktaş

Rize D

Akhisar

bu 6 maçda puan veya puanlar kaybetmesini bekliyorum umuyorum.

Şöyle birşey varki Fener inanın şu son 8 maçın 8 inide kazansa yine şampiyonlukda işleri çok zor.

ilk yarı liderin 6 puandan fazla gerisinde olmazsak bu işi koparabiliriz.

9puan geide olsak bile umudum var.

Neden derseniz.

Fenerbahçenin 2. yarı deplasmanda oynayacağı maçlara bakalım.

Eskişehir

Sivas

Elazığ

Trabzon

Antep

GS

Beşiktaş

Akhisar

Kayseri

Sivas elazığ antep ve kayseri deplasmanlarını çok rahat geçseler bile

Eskişehir,GS,Beşiktaş,Trabzon,Akhisar gibi çok zorlu 5 deplasmana çıkıcaklar.

Fikstür 2. yarı fenerbahçe için hiçde iç açıcı değil.

o yüzdne ilk yarı farkı ne kadar az tutarsak 2.yarı yapabileceğimiz yerli transferlerle işin rengini değiştirebiliriz.

Fener seri galibiyetler alıp kendine güveni geldiyse Bursa da 3 maç kazanıp kendine güvenmeye başladı.

Bursa iyi oynamıyor ama Fener top falan oynamıyor.

Fener'i durduracak tek takım biziz şunları kendi evinde yenip karışıklığa sokarsak tamamdır.

Yok be renktaş.Hatırlasana Es-es maçını.O rezil Eskişehir bunlara top oynatmadı Necati kaçırmasaydı yenilirlerdi.Keza Kasımpaşa maçını nasıl aldıkları hala hatrımızda ki kasımpaşa ilk 4 maçın 3'ünü kaybetmişti.Lig sonuncusu felaket oynayan Gençler'e karambolden bir gol attılar.

İçeride Elazığ-Sivas maçları rezaletti.

Keza Erciyes maçını da hakemle aldılar Caner'i atamadı hakem.

Fener'in top oynadığı yok.Lig tarihindeki uzak ara en kötü futbol oynayan Antep'e daha nice pozisyon verdiler.Fikstür avantajları çok büyüktü.Önlerindeki zorlu 6 maçlık fikstürde bence dağılırlar.Buraya yazıyorum bunu.

Bursanın en büyük dezavantajı santraforu yok.Bizim yolladığımız Kazım forvet oynuyor.Bursa attığı goller ya hızlı atak ya da duran top.Aynı zamanda 4-5 maçtır golde yemiyorlar.İddaa oynayacaklar direk alt oynasın.

Üst Alt