STSL 13/14 H:14 | Çaykur Rizespor 1-2 Fenerbahçe | M.S | 7 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:14 | Çaykur Rizespor 1-2 Fenerbahçe | M.S | 7 Aralık

stsllogo.png

caykur-rize.png
v.png
fenerbahce.png

19503.jpg

Spor Toto Süper Lig 13/14 Sezonu 14. Hafta

Çaykur Rizespor - Fenerbahçe

Rize Şehir Stadyumu, Rize

7 Aralık

19.00

Rize ilk 5 hafta'da 4 galibiyet.Sonra galibiyetleri yok.

Bu istatistiğin bir yerde bitmesi lazım.Böyle uzun süreli galibiyet almayan takımlar rakip için tehlikelidir.Yoksa Rize'nin top falan oynadığı yok...

liderlikle falan alakamiz kalmadi zaten, bosu bosuna izleyip sinirlenmeyin. rize'nin kalecisi ve beceriksiz defansi sayesinde averaj düzeltirler.

vebo-emenike-show-kuyt hep birlikte saldırınca birde kanatlardan caner-gökhan destek verince adamlar coşuyor. onlarda olmazsa hakem arkadan biraz iteliyor işi bitiriyorlar. Gerçekçi bakarsak Rize'nin hiç şansı yok.

rize yense ne olcak kii bu ruhsuzlukla 3 maç üst üste kaybetseler yine yetişemeyiz herifler dehşet top oynuyo bu sene yalan yok

Rize ye nekadar gol kaçirdik. Burak a sövdügüm ilk maçti. şimdi şikecilerin Sow onlari yakalasa affedermiydi? şikeciler buldugunu attigi için alir bu maçi. bizde becerikli forvetler getirirsek maç kazanmak çok kolay olacak. öyle yada böyle her maç 4-5 pozisyon yakaliyoruz.

şikeciler farklı alır. rizede bi numara yok, kaledede serkan varken gram ümitlenmeyin. hem kazara kaybetse nolacak sanki yakalayacak top oynuyoruz

Rize düşüşünü durdurmak zorunda artık, bu da en iyi bir Fenev maçında olur. En kötü beraberlik diye düşünüyorum.

Kayıp sürpriz olur tescilliler iyi hava yakaladi tek umudum ersunun takimlari iyi başlar sonra düşerler genelde ama bu anadolu takımlarında böyleydi.

hic ümidim yok bu mactan

Ne ümidiniz var onu merak ettim ?

Böyle her maç canını dişine takıp oynayan 11 ciğersiz futbolcu ve yedek kulübesi zengin feneri 9 puan arkadan gelip bu leş futbolla geçme ümidi mi ?

Hayırlı olsun iyi ümit.

Aldıkları hakem desteğini de unutmayalım ama hakem desteği olsun,olmasın Fener bu sene şampiyonluğu en çok hak eden kulüp.

Beşiktaş ve Kasımpaşa'yı geçip 2.olmaya bakalım.

Üst Alt