STSL 13/14 H:14 | Galatasaray 2-0 S.B. Elazığspor | M.S | 6 Aralık - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:14 | Galatasaray 2-0 S.B. Elazığspor | M.S | 6 Aralık

gayet iyi ve aklili oyunadik oyunun basinda 2-0 bulup kontrolu kendimizi yormaden ve kalemize 1 sut atmaden bitirdik daha ne istiyorsun ?

bu oyuna iyi diyorsan futbol mantığımız ve beklentilerimiz farklı olduğu ortaya çıkıyor.

elazığ gibi takımlara karşı oyunu rakip sahada kontrol ederek oynayan GalataSaray istiyorum.

bu futbola iyi ve akıllı dersek yarın biraz iyi takımlar bizi ne hale getirirler allah korusun.

Eses bursa febe paşa üst tarafa oynayan takımların hiç birisini yememedik .. Bu sene ikinci olup CL ye gidebilirsek Çok kıymetli olur benim açımdan... Bende her hafta acaba diyorum ? Ama yok kadro kalitesi yok derinliği yok sistem yok seyirci de inanmıyor Zaten stadın yarısı boş..

----------Muslera-------------

----Ched---Zan---Dany-------

Eboue---Melo--Selcuk---Riera

----------Sneijder------------

--------Drogba-Bruma--------

olabilir.

Bu arada GS'in oynadigi duzeni bile cozemeyip "bence 4-4-2" diyerek kendini komik dusuren, futboldan gram anlamayan Lick TV spikerleri, istifa etmelisiniz.

Omer Urundul'den betersiniz. Sizi dinlemek insana aci veriyor. Maci izleyesim gelmiyor.

hem cahil hem galatasaray düşmanı spikerler, hiç çekilmiyorlar dolayısıyla. bide bu işten yığınla para kazanıyorlar

bu oyuna iyi diyorsan futbol mantığımız ve beklentilerimiz farklı olduğu ortaya çıkıyor.

elazığ gibi takımlara karşı oyunu rakip sahada kontrol ederek oynayan GalataSaray istiyorum.

bu futbola iyi ve akıllı dersek yarın biraz iyi takımlar bizi ne hale getirirler allah korusun.

derken birinci lig takimi sonucta Fethiye gibi ptt birinci ligi takimi ve diger takimler bizim super lig takimleri ve diger 3 buyukleri ne hale getirdigni gorduk.

elazıg takımı tam net bı yorum yaptıramaz fakat yınede guzel galıbıyettı...drogba daha etkılıydı..keske devre arası alsaydı oyundan bıraz dınlenmesı ıyı olurdu...juve macı krıtık mac ne yapıp edıp kazanmamız lazım...ayrıca ılk yarıda takım hırslıydı bunu gormekte sevındırıcı

1441331_10152124114167526_176397804_n.jpg

Yatip kalkip o sezon rakiplerinin ts olduguna dua etsinler. Biz olsaydik gorurlerdi fb'yi kurtarmayi

zaten rakılerı ts oldığu için yapabıldıler ya. ben bilmiyorum bılen varsa da uyarsın. fb ıle ne zaman cekıssek bır potaya gırsek yada bır dınal kupa macı olsa onlar bu bskıyı kaldıramıyor. Galatasarayın sampıoynluklarının genelınde fener ıkıncıdır. Ama fenerın sampıyonluklarında genelde bız potada yokuz. Bızım ıddaalı olmadımız seneler alıyorlar zaten

Millet tutturmuş bugün takım şeyleydi beyleydi.. 10 dakkada 2 gol atmışsın. düz mantık yürütsen 90 dakkada 18 gol olsa kime ne faydası var...

3 gün sonra bu senenin kader maçına çıkacaz .. Tabii ki taktiğimizi de, enerjimizi de hırsımızı da heba etmeyip O güne saklıcaz..

Ayrıca, biz bu adamlara kendi evlerinde yenilmemişiz,

Burada da yapılması gerekeni yapacaz evvel ALLAH(cc) 'ın izniyle !...

Hadi herkese huzurlu geceler ve iyi uykular ..

Üst Alt