STSL 13/14 H:15 | Fenerbahçe 4-0 Akhisar Bld. Spor | M.S | 13 Aralık - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Fenerbahçe 4-0 Akhisar Bld. Spor | M.S | 13 Aralık

551422_594968313908288_791643480_n.jpg

éhéhé :ka23:

işte bunların hepsi kezban.

Ah bide hava atmaları yok mu? Rakibin en önemli ismi Bilal çıkmış.Tıpkı bizim Bernabeudaki Erayın geçmesi gibi Burdada ona benzer bir durum olmuş.Sol Bekleri yok.25.Dk 10 Kişi kalmış vs. vs. halada hava atma çabaları..

Haftaya Karabük maçını yenerlerse bu iş biter diye düşünüyorum.Karabük son 5 maçta 13 puan aldı.Fizik gücü yüksek ve Hızlı atağa çıkan bir takım emin olun şu an Fener kimle oynasın deseler direk Karabük deplasmanı derim.

Melo chedjeu drogba kayseride ki o pozla turkiyenin gundemini degistirdi resmen ozentiler atladi hemen

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[attachment=5718:BbNuL53CQAErZsw.jpg]

Futbolcuları bizim topçuları , taraftarları da bizim taraftarları takip ediyor . Webo'ya sorsak bunu da biz geleceğe gidip onlardan görmüşüzdür.

Melo ne demiş'' Tüm bunları yaptıklarına göre demek ki onlar bizi takip ediyor ama ben fb maçı olduğunda genellikle yabancı liglerdeki maçları izliyorum . Daha ne diyelim bırakın sevinsinler .

Ekli dosyalar

• BbNuL53CQAErZsw.jpg
    BbNuL53CQAErZsw.jpg
    53.3 KB · Görüntüleme: 112
Üst Alt