STSL 13/14 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Beşiktaş | M.S | 11 Şubat - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Beşiktaş | M.S | 11 Şubat

Türk futbolunda temel problem zaten bu. Hep lokal düsünüyoruz. Bu yüzden 3 büyük takim ayni seviyede diyip geciyoruz ama hepsi palavra. Uluslararasi bu 3 takim arasinda ciddi farklar var. Taraftar veya camia anlaminda degil, kalite anlaminda.

Ben bu yüzden Besiktas'i birazfazla kücümsüyorum, acik acik söylüyorum. Rakip olarak göremiyorum nedense.

biz bilmiyoruzmu sanıyorsun galatasarayın fb dende bjk dende daha başarılı bir takım olduğunu ama bizim ligimzde geçmişten bugüne hiç bir zmn adil bir lig oynamadığını şike olaylarının eskiden beri var olduğunu ... ama hiç bi takımın taraftarı bunu kendine yediremez gs daha iyi demez bilse dahi...:)

biz bilmiyoruzmu sanıyorsun galatasarayın fb dende bjk dende daha başarılı bir takım olduğunu ama bizim ligimzde geçmişten bugüne hiç bir zmn adil bir lig oynamadığını şike olaylarının eskiden beri var olduğunu ... ama hiç bi takımın taraftarı bunu kendine yediremez gs daha iyi demez bilse dahi...:)

Katiliyorum. Bak ne güzel anlasiyoruz iste. Keske fu Fikret baskaniniz da sinirlama olayinda bizimle birlikte olsada seneye Besiktas CL'de iddiali olsa diyorum. Nefret nerden geliyor derken kendi adima konusuyorum. En büyük neden bu Fenerbahce ve Besiktas gibi takimlarin su sacmaligi desteklemesi.

Lig icin yeterli olabilir Olcay ve Töre gibi cöpler (cöp dememe takilma burda kendi oyuncularimiza bile diyorum) ama CL'de Bundesliga 2. liginde orta seviyede oynayan Olcay lar yeterli olmaz.

Katiliyorum. Bak ne güzel anlasiyoruz iste. Keske fu Fikret baskaniniz da sinirlama olayinda bizimle birlikte olsada seneye Besiktas CL'de iddiali olsa diyorum. Nefret nerden geliyor derken kendi adima konusuyorum. En büyük neden bu Fenerbahce ve Besiktas gibi takimlarin su sacmaligi desteklemesi.

Lig icin yeterli olabilir Olcay ve Töre gibi cöpler (cöp dememe takilma burda kendi oyuncularimiza bile diyorum) ama CL'de Bundesliga 2. liginde orta seviyede oynayan Olcay lar yeterli olmaz.

bende yabancı sınırı olsun istemiyorum ama bizim başkan yalaka adnan polat gibi stadı yapıp tekmeyi yiyecek inşallah...

RackMultipart.15580.0_display_image.jpg

Bu Beşiktaş bizim karşımıza da şu son 3 haftada ki gibi çıkarsa bir bursa tarifesi de Beşiktaş'a uygularız gibi abi. Adamlar 55-60'dan sonra inanılmaz düşüyorlar oyundan. Erciyes maçını izledim, skor 3-0. Erciyes 3-2 yaptı. bir 10 dk daha olsa o maç 3-3 biterdi :D

Bu Beşiktaş bizim karşımıza da şu son 3 haftada ki gibi çıkarsa bir bursa tarifesi de Beşiktaş'a uygularız gibi abi. Adamlar 55-60'dan sonra inanılmaz düşüyorlar oyundan. Erciyes maçını izledim, skor 3-0. Erciyes 3-2 yaptı. bir 10 dk daha olsa o maç 3-3 biterdi :D

Ihtimal dahi vermiyorum. Kabul edelim o gün iyi oynasakta karsimizda rezil bir Bursa vardi.

Ihtimal dahi vermiyorum. Kabul edelim o gün iyi oynasakta karsimizda rezil bir Bursa vardi.

Rezil bir Bursa'dan ziyade, Mancininin kafa karıştıran kadrosu yüzünden oldu o fark bence. Kimse 4lü bir savunma beklemiyordu. Kadrolar açıklanınca bile 3lü olarak yorumladık çoğumuz. Daum'da dahil buna. Kadro seçimi tamamen baskı altına almaya ve çıkarmamaya yönelikti. Maç başladıktan sonra görüldü ki 4lü oynuyoruz. Mevcut kadroyla belirli müdahaleler yaptı daum ama işi Sercan kazım ve bir yabancıları daha vardı forvette. bu 3ü bozdu. sıfır takım savunması vardı. Hal böyle olunca sonuç kaçınılmaz oldu Filmci. Kaos filmini izlemediysen izle. Jason reisin. gerçi eski izlemişsindir büyük ihtimal. Az önce tekrar izledim :D

Desene hayvanseverler dernekleri ayağa kalkacak yine... :happy0025:

Kuş katliamı var diye... :f68.gif:

Üst Alt