STSL 13/14 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Beşiktaş | M.S | 11 Şubat - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Beşiktaş | M.S | 11 Şubat

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş hesabı görmüştür. Herkesin haddini bilmesi açısından net bir skor oldu..

bu şikeci ne demek istedi ?

Beşiktaş fenerden bile daha fazla kıyak görmüştür bu ülkede

fener bana göre "gücün " " dark side " kısmında ve ne yapıyorlarsa kendi güçleri sayesinde ,

ama bu kargalar herdaim birilerine yaranma yardakçılık peşinde koşmuş kimi zaman bizim kimi zaman fenerin yalayıcılığını yapıp birşeyler elde etmeye çalışmış , başkalarının ( fener ve bizim ) güç çatışmalarından faydalanmaya çalışmış bu şekilde ayakta kalmış bir camia ,

94-95 sezonu ve Ali Şen faktörünü , 2002-03 sezonunu ve mafya+aziz faktörünü unutmadık ve bunlar hiçbirşey nerdeyse .

Fener yense bile iyi top oynamaz bence. Önemli olan kötü oyun bizim açımızdan.. Daha çok maç var

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

bizim babel resmi uçmuş :( 8-0 resmi havada kalmış.

bari altyazı geçeyim;

Babel eliyle 8 işaret ediyor...

RackMultipart.15580.0_display_image.jpg

Hiç katılmıyorum. BJK hep yancıdır sonuncudur başkalarına mahkumdur. FB piyasada yoksa araya sokarlar GS'nin rakibi olsun diye

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Hatta BJK yancılığı bir karakter olarak benimsemiştir.

BJK nin yancılığını Anadolu takımlarının oyununa benzetirim. Misal Senede 2-3 kez hayatının maçını oynarlar.

BJK de birkaç senede bir çıkış yakalar şampiyon olur, sonra gerçek karakterine yani yancı moduna girer tekrar.

bjk yi hiç sevmem. hep bize devlet telekom stadını yaptı diye nara atarlar ama kendilerine çekilen peşkeşten kimse bahsetmez. 3 tane haybeye şampiyonluk eklendi hesaplarına. bu yüzden her sene beleşten milyon dolarları götürüyorlar.

Zorla yendirdiler, yazık oldu kasımpaşaya tam bi rezalet. beşiktaş diye takımmı olur lan herşeyi beleş adamların :uncomfortableness:

kardeş bu nefret nerden geliyor yahu... stadyum yapılıp bi raya girene kadar bişey beklemioz sizde öyleydiniz staddan önce 10 yıl şampiyonlar ligi değil avrupada yoktunuz kewell lı yıl hariç bu küçük görme neden...:) ama saygılar son 2 yılın şampiyonuna...

kardeş bu nefret nerden geliyor yahu... stadyum yapılıp bi raya girene kadar bişey beklemioz sizde öyleydiniz staddan önce 10 yıl şampiyonlar ligi değil avrupada yoktunuz kewell lı yıl hariç bu küçük görme neden...:) ama saygılar son 2 yılın şampiyonuna...

Galatasaray'in durumunu sizin durumunuz ile kiyasliyorsun ciddi ciddi? Objektif söylüyorum, belkide direk kiyaslama yapmiyorsundur cümlende ama Galatasaray ve Besiktas'i kiyaslamak futbol adina ciddi anlamda hakarettir.

Bilmiyorum bu kücük görme neren geliyor ama Besiktas cok kötü bir takim be Onur :)

Örnek: Biz Juve ile mac tekrarlarken siz Kasimpasa ile tekrarliyorsunuz. Özet budur.

Galatasaray'in durumunu sizin durumunuz ile kiyasliyorsun ciddi ciddi? Objektif söylüyorum, belkide direk kiyaslama yapmiyorsundur cümlende ama Galatasaray ve Besiktas'i kiyaslamak futbol adina ciddi anlamda hakarettir.

Bilmiyorum bu kücük görme neren geliyor ama Besiktas cok kötü bir takim be Onur :)

ya kardeşim tamam fikrine saygı duyuyorum ama 2000 den sora gsli olanlar için öyle gelebilir :)

ya kardeşim tamam fikrine saygı duyuyorum ama 2000 den sora gsli olanlar için öyle gelebilir :)

Türk futbolunda temel problem zaten bu. Hep lokal düsünüyoruz. Bu yüzden 3 büyük takim ayni seviyede diyip geciyoruz ama hepsi palavra. Uluslararasi bu 3 takim arasinda ciddi farklar var. Taraftar veya camia anlaminda degil, kalite ve prestij anlaminda.

Ben bu yüzden Besiktas'i birazfazla kücümsüyorum, acik acik söylüyorum. Rakip olarak göremiyorum nedense.

Üst Alt