STSL 13/14 H:15 | Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş | M.S | 15 Aralık - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:15 | Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş | M.S | 15 Aralık

O bu değild bu fifa kokartı nerden kazanılıyor veya satın alınıyor bilen varsa söylesinde bizde alalı 1-2 Adet. Lazım olur belki bir gün. Böyle hakemi değil fifada bizim mahale maclarında düdük vermem.

1472074_10152153169426842_2130700568_n.jpg

hakemin raporu:

"Donk topu eline aldığında oyunu durdursaydım elbette ki daha doğru olurdu. Ancak Donk'un topu dışarı atacağını düşündüm. Hızlı gelişen pozisyon sonrası Donk, elindeki topu diğer topun üstüne atmadan önce düdüğümü çaldım. Oyunu durdurma düdüğüydü bu. Topların çarpışması sonrası pozisyon kayboldu. Donk'a, sportmenliğe aykırı davrandığı için doğal olarak sarı kart gösterdim. Kural bunu gerektiriyor. Oyunu durdurduğum için olay orada bitti. Penaltı tartışmaları çok anlamsız. Ayrıca hakem atışı yaptırmam da doğru bir karar. Kural kitapçığında bu da açık bir şekilde yazılı" şeklinde ifade kullandı

Kesinlikle tekrarlanmaz.

Hakem oyuncu topu atmadan düdügü caliyor zaten. Az önce izledim tekrarini, MHK eski baskani da dedi tekrarlanmaz diye.

Kural hatasi yok.

Ve o sahaya dalan taraftara da Almeida cok iyi gecirdi, helal.

Güvenlik cok aciz. Adam depar atiyo resmen tüm sahada rahat rahat elini kolunu sallaya sallaya oyuncuya tekme atabiliyo..

Gezi parkina giden vatandasa ama cok iyi müdahele etmesini bilirler...

Bu hukümet türkiyeye cok zarar ya..

Kural hatası yok.

Topu atmadan düdük çalıyor hakem , kural hatası olması için düdüğü çalmadan futbolcunun böyle bir eylem yapması gerekiyor .Bu maç kesinlikle tekrarlanmaz.

Maç tekrarlanması gerekir mi bilmem ama tekrarlatmazlar.

Kasımpaşaspor maçı zatan hak etti.

Sadece Donk'a kırmızı kart verilmeliydi.

Bu arada içimden bir ses diyor ki kasımpaşayıda gs,fb,bjk gibi büyük klüp yapmak istiyor diktatörümüz.

Eğer bu performanslarını sürdürüp ligi 2. sırada bitirirlerse Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılacak Kasımpaşa. 2000'li yılların başında 3. Lig ile Amatör küme arasında sıkışıp kalan küçücük semtin takımı 2014 yılında stadında Şampiyonlar Ligi marşı çaldırıp Real Madrid, Bayern Münih, Barcelona gibi devleri konuk edebilme ihtimaline sahip ciddi ciddi. Herhalde 2002 yılında biri çıkıp "12 sene sonra Kasımpaşa Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak" dese deli muamelesi yapılırdı..

Üst Alt