STSL 13/14 H:16 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 22 Aralık - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:16 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | M.S | 22 Aralık

Onur ve Bamba olmasa Trabzonu yalama ederdik... Bilmem dikkatinizi çekti mi Bamba inanılmaz oynadı dün akşam.Belki de kariyer maçını oynadı . Onun dışında Onur muhteşemdi bir de Olcanın çabaları var tabi.. Bizde Musleraya 1-2 kez iş düştü onlarda da çok önemli toplar kurtardı... Defansta Gökhan kötüydü Semih iyi toplar kesti ama bir stoperin bu kadar güçsüz olması kabul edilecek şey değil.. Riera her zamanki gibi 10/6-7'lik oynadı.. Selçuk yine çok kötüydü Sno takımı iyi yönettii..Buraktan futbol adına beklentimiz yok zaten şu golleri atsa yeter kapasitesi belli.. Drogba'nın inanılmaz egosu takıma zarar verebiliyor..Dün kırmızı yiyecek diye çok korktum..AYrıca son anlarda Aykutu çalımlayacağım diye acayip hırsa yaptı normal oyununu oynasa 1 tane daha atardık..

Defans olarak resmen rezalettik.

Dany ve Chedjou zaten bireysel anlamda yeteri kadar hata yapıyorlar, bu isimlere aynı hataları yapan olarak Gökhan'da eklendi dün akşam, Semih zaten potansiyeli belli.

Kısacası resmen stoper problemi var takımda...

geri 3lü olarak kimi koyabilirsiniz?

4lü defans olduğunda Eboue olabilir sağ bek olarak, sol bek olarak Hakan... Ama 3lü sistemde stoper yok...

Bu sezonki en iyi futbolu oynadık bence , Kopenhag maçıda dahil

Burak 2 gol atsada bence hala kötü futbolcu , ilk 11 de hiç bir zaman başlamaması lazım

Kişilere olan sevgiyi armanın önüne koyan kişiler sizlersiniz.

Takım kazandığında bu taraftarların içlerinin burulduğunu söyleyebilcek kadar dünyadan bi habersin. Böyle birşey olabileceğini sanman bile ne kadar boş düşüncelerde olduğunu gösterir.

Burada ne başkan ne mancini ne terim umrumda değil.

Umrumda olan tek şey Galatasaray menfeatlerine uymayan ne varsa dile getirmek.Ama siz bunu yapmıyorsunuz.

Elbette çok fazla absürt yorumlar yapanlar var. ama bunlar bir elin parmağını geçmez, zaten bunlarda kaale alınmaz.

Gelelim maça,

Mancininin çok ciddi hatalarına rağmen bu maç kazanılmıştır.Sistem, oyuncu tercihi ve değişikliklerindeki hataları Terim bile yapmamıştır.

Şimdi soruyorum sana, hangimiz kişilere olan sevgiyi renklere olan sevginin önüne koyuyoruz.

Maç 2-1 rakip 10 kişi kalmış takım savunması evlere şenlik. kimin nerede oynadığı belli değil.

Kardeşim mancini bunu düzeltsin diye gelmedi mi...

Buna göre oyuncu değişikliği yap, çok fazla gömülmeden geçsin oyuncular topun arkasına kaptığın toplarla pozisyon bul.

Trabzon biraz ileriye çıktığında geride inanılmaz boşluklar verdi.Biz bunları ne kadar değerlendirebildik.

Yahu şu chedjuyu Brumuaya tercih ediyor adam.Ve oyuna soktuğu Chedju saçma sapan fauller yaparak ileriye çıkmakta zorlanan rakibe avantaj sağladı.

Bu takım bu sene şampiyonda olabilir. Ama bunun sebebi kesinlikle Mancini olmayacaktır.

Hadi len ordan yürü de ense traşını görelim kebabçının neferi

Ömer Toprak'ın çok iyi olduğunu düşünmesem de bu kadroya bakarsak yerli stoper olarak çok rahat oynar bizde.

Gökhan Zan berbat zaten, her maç yazıyorum. Her maç topları rakibe veriyor. Adamları da kaçırıyor.

en ii türk kaleciylen en iii yabancı kalecilerin düellosu oldu, musleranın pozisyonları az ama özdü. ölümcüldü yani. bi kere colman auta attı der kimiler ama yanlış zanın patladığı pozisyonu gerçekten iyi kapadı. kafa pozisyonu zaten maçı bize döndüren pozisyondu. bazı arkadaşlar volkan, onur, tolga 3 puan aldıran kaleciler ama muslera sadece ii kaleci diyolardı. Buyrun işte sıcak sıcak 3 puan

Onurunkiler çoktu ama bazıları etkisiz şutlardı, uzaktan ama etkili olanlar vardı. Bazıları gerçekten kolaydı. Fakat galiba drogbanın köşeye attığı kafa topu vardıki gerçekten takdir ettim onuru pes artık dedirtti. Gerçekten 2 tane mükemmel kaleci izledik.

Az önce özeti izledim. Tam 9 pozisyonumuz var golleri saymazsak (net olmayanlar dahil).

Galatasaray gibi bir takimin daha fazla gol üretmesi gerekiyor.. Fazla da pozisyon verdik, özellikle duran toplar ve Henrique'ye.

5'lik maç 2'de kaldı trabzonlular dua edin bıdı bıdı ötmeyin onur'u da elinizden almayalım sonra.

Bunlara centilmenlik filan yapmayacaksın hak ettikleri dilden konuşacaksın.

Ömer Toprak'ın çok iyi olduğunu düşünmesem de bu kadroya bakarsak yerli stoper olarak çok rahat oynar bizde.

Gökhan Zan berbat zaten, her maç yazıyorum. Her maç topları rakibe veriyor. Adamları da kaçırıyor.

malesef anlatamadım bende gökhanın çok kötü bi stoper olduğunu. Fakat arkadaşlardan bazıları en iyi stoperimiz olduğunu söylüyor. Ligin en iyisi chedjou bana kalırsa. Dün zaten girdikten sonra duvar gibi olduk yanındaki 2 kişiye rağmen iyiydi chedjou.

Gökhan Zan'ı anca CL'de felan real deplasmanına ya da ona benzer gömülü oynanan deplasmana gittiğinde koyarsın 3lü defansa fark yememek için. Onun dışında belki sakatlık durumunda kullanılır. Fazlası zarar.

malesef anlatamadım bende gökhanın çok kötü bi stoper olduğunu. Fakat arkadaşlardan bazıları en iyi stoperimiz olduğunu söylüyor. Ligin en iyisi chedjou bana kalırsa. Dün zaten girdikten sonra duvar gibi olduk yanındaki 2 kişiye rağmen iyiydi chedjou.

Gökhan Zan'ı anca CL'de felan real deplasmanına ya da ona benzer gömülü oynanan deplasmana gittiğinde koyarsın 3lü defansa fark yememek için. Onun dışında belki sakatlık durumunda kullanılır. Fazlası zarar.

Ömer mi gökhan mı

Serdar mı gökhan mı :)

yav aslında ömer semih gibi aynı, biraz daha iyisi onun. Şimdi bizdeki stoperlerin hepsi aynı türden olacak onlarıda alırsak.

Aslında her ikiside gökhandan iyi. Ama gökhanın yedek oyuncu olmasından gayet memnunum. ilk 11 oyuncusu olmasın her maç o yeter.

Yeter ki kadro derinleşsin ikisini de almakta yarar var. Sonuçta 3 kulvarda gidiyoruz semih-chedjou ile bütün sezon bitmez gökhan - serdar - ömer yedekler olmalı

Zoruna gidiyor değil mi çakma Galatasaraylı. Bu yorumlar ne zaman zoruna gitmez işte o zaman gerçek Galatasaraylı olursun.

Kebabcı kelimesini kullanarak nasıl bir adam olduğunu çok güzel ifade ediyorsun.

Galatasaray kazandıkça kebapçı fatih ve siz çıraklarının böyle mort olduğunu görmek inan paha biçilemez bir zevk. Kudurmaya devam

Üst Alt