STSL 13/14 H:16 | Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | M.S | 22 Aralık - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:16 | Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | M.S | 22 Aralık

Fb maçlarını 90 dk izlemeyi geçtim , özetini bile izlemiyorum ama bu topiği mesajsız geçmek istemedim.

Hala ağladıklarına göre Karabük çok sağlam koymuş :f68.gif::f68.gif:.

Fenerbahçe'nin kalan deplasmanları

Eskişehir

Sivas

Elazığ

Trabzon

Gaziantep

Galatasaray

Beşiktaş

Akhisar

Kayseri

Galatasaray'ın kalan deplasmanları

Erciyes

Gaziantep

Antalya

Rize

Karabük

Konya

Sivas

Elazığ

Trabzon

Bizim deplasmanlarla kıyaslarsak onlarınkiler çok daha zor. Arena'da onları yeneceğimizi varsayarsak (Aksini düşünmemeliyiz bile) puan farkı 5 ve bu 5 puanlık fark çok rahat bir şekilde bu fikstür farkıyla kapanabilir. Yeterki biraz istekli oyun, devre arası 1-2 güzel takviye ve adaletli hakem kararları olsun. 11 puan farktan sonra şampiyonluk kaybetme korkusu onları çok panikletecektir ikinci yarıda. Yeterki biz şöyle 5-6 haftalık seri yapalım. Gerisi gelir zaten..

Fenerbahçe'nin kalan deplasmanları

Eskişehir

Sivas

Elazığ

Trabzon

Gaziantep

Galatasaray

Beşiktaş

Akhisar

Kayseri

Galatasaray'ın kalan deplasmanları

Erciyes

Gaziantep

Antalya

Rize

Karabük

Konya

Sivas

Elazığ

Trabzon

Bizim deplasmanlarla kıyaslarsak onlarınkiler çok daha zor. Arena'da onları yeneceğimizi varsayarsak (Aksini düşünmemeliyiz bile) puan farkı 5 ve bu 5 puanlık fark çok rahat bir şekilde bu fikstür farkıyla kapanabilir. Yeterki biraz istekli oyun, devre arası 1-2 güzel takviye ve adaletli hakem kararları olsun. 11 puan farktan sonra şampiyonluk kaybetme korkusu onları çok panikletecektir ikinci yarıda. Yeterki biz şöyle 5-6 haftalık seri yapalım. Gerisi gelir zaten..

Şu fikstüre bak, şampiyonluk için bizim daha fazla umutlu olmamız lazım.

Üst Alt