STSL 13/14 H:17 | Fenerbahçe 5-1 Kayserispor | M.S | 29 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:17 | Fenerbahçe 5-1 Kayserispor | M.S | 29 Aralık

a6752stsllogo.png

fenerbahce.png
v.png
kayseri.png

fener-sukru.jpg

Spor Toto Süper Lig 13/14 Sezonu 17. Hafta

Fenerbahçe - Kayserispor

Şükrü Saraçoğlu, İstanbul

29 Aralık

19.00

Karabük maçında karabük'ün fener'e çelme takabileceğini söylemiştim, içimden böyle geçiyordu. Şimdi de diyorum ki fark olur

3-1 4-1 filan biter

Bu teknik direktör bozuntusu yüzünden Kayserispor ne hallere düstü. Besiktas'in bile fark attigi, bizim gibi deplasman fakiri bir takimin yendigi Kayseri'yi Fener iceride paspas yapar.

En kötü ihtimalle hakem devreye girip Akhisar vol. 2 yapar.

051008_fbkayseri30.jpg

Nerde o eski günler? Fenerin 3 puan alacağını düşünüyorum ama belli olmaz.Alves yok,Nobre ve Bobo sürpriz yapabilir.

Yeterki biz kazanalim. Ikinci devre cok daha önemli. Kaybetse müthiş olur o ayri.

Ama Kadiköy'de mac vermez bunlar. Kayserispor'un durumu malum zaten.

3-0 biter

fener top fln oynamıyor ama arkasında ki aşırı güçlü lobi bu maçıda kazandıracak. İddaa tek maç açsa fener maçlarına bari gariban halk yani biz para kazanırdık.

fener fark yapar.. ama eğrisi doğrusuna denk gelip bir yenilseler ve 5 puan fark ile ilk yarı kapansa güvencinlerin psikolojisini düşünemiyorum :D

kayseri hücumu iyi de gerisi kötü..gerçi fener defansına yüklenirlerse fenerin defansı da kötü.02 kayseri diyorum.

fener fark yapar.. ama eğrisi doğrusuna denk gelip bir yenilseler ve 5 puan fark ile ilk yarı kapansa güvencinlerin psikolojisini düşünemiyorum :D

Adamlar yenilince 3 puanlik sistemde farkin hemen eridigini anladi sonunda. Adamlar daha bize gelecek, BJK-TS gibi zor deplasmanlarda var. Yani bunlar 2 beraberlik, bizde 2 galibiyet alsak durum ortada olacak.

Kadrosu epey dar. Öndeki 4 adamdan biri sakatlanirsa seyret sen komediyi.

Üst Alt