STSL 13/14 H:17 | Gençlerbirliği 1-0 Beşiktaş | M.S | 27 Aralık - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:17 | Gençlerbirliği 1-0 Beşiktaş | M.S | 27 Aralık

Maç içinde pozisyon arka açıdan tekrarını verdiler , hakem çok net düdüğünü gösteriyor ve düdüğü bekle tarzı birşey diyor ,

hakem bence olcay denen topçunun yaptığına şaşırdı ama burada hatası kesinlikle yok !

2013-2014 Gençlerbirliği 1-0 Beşiktaş maç özeti Ligtv.com.tr

burda dakika 2:10 olcay hakemi cekil diye eli ile yitiyor ve hakem orda belki bana öyle geliyor koluyla oyna isareti yapiyor ve sutu bekliyor ne olacak diye sonra bakiyor gol oluyor hemen iptal ediyor ama dogru olan vurus aninda düdük calmasi gerekli

ama tabiki golü iptal etmezi hakli

olcayin aciklamazi tam bir faciya ama burda bence hakem resmen oyna isareti yapiyor , sonra farkediyorki kaleci yerinde degil ve hemen golü iptal ediyor.

bence oyna demiyor. olcayın bu sözlerine tamam olsun sen bekle tarzında bir el hareketi yapıyor. ha ne konuşuyorlar bilmiyorum.

ancak önemli bir detay var ; olcay hakemi ittirip topa vuruyor. yani pozisyon efektif duruma gelmemiş daha. eğer bu gol olursa tff ve hakemler açısından ciddi sorunlara yol açar.

futbolcular kafasına göre vurur toplara.

Yazık bu sekiztaşa keşke lig 10 hafta olsa da bir iki şerefli(!) şampiyonluk yaşasa :D 10 haftadan sonra sapıtıyorlar :D:D

Birde ilk haftalar favori gösteriliyorlardı.Sıradan basit oyuncularla anca bu kadar ilerlersiniz :D:D

Bu arada bir detayı yakaladım;

Hakem vuruş anında kendisini eliyle ittiren Olcay'ı o da eliyle geriye ittiriyor. Yani kullanma anlamında bir hareket. Dur da diyebiliriz. Ama işte tam o anda Olcay topa vuruyor. Yani hakem oyna değil aksine dur oynama diyor eliyle de ittirerek. Ama beleşçi aklısıra kurnaz Olcay fırsatçılık yapıp topa vuruyor.

cxza.png

hem besiktas, hem kasimpasa kaybetdi... bide fener kaybedir ise OHHHHH...

bide biz aldik mi maci, tadindan yenmezzzz

elle oynama pozisyonunda hakem bariz hatalı hem pozisyonu avantaja bırakmıs gol olmayınca topu besiktasa vermiş genclerbirligi oyuncusuna sarı verebilir ama top genclerbirliginde olmalıydı hem avantajı oynatmmıs hemde tekrar besiktas kullanmıs ilginc

Zamanında Stancuya kim 6 Milyon istenmesine rağmen evet dediyse allah belasını versin. Böyle çapsız adamlara ne kadar para bayıldık ya, çıldırmamak elde değil.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Ben 25 senedir bu takımı izliyorum bu menemencilerin bize rakip olduğu çok az yıl hatırlıyorum onlarda da şampiyon oldukları için gram üzülmedim bu çapsızlar bize asla rakip olamayacaklar boşuna konuşuyoruz bunları son 10 yılda toplasan 3 maç vermişizdir bunlara ama ne hikmetse dişe diş kana kan bi mücadele içindeyiz sanki ,ben bunları oldum olası kaile almadım almamda ..

Ben 25 senedir bu takımı izliyorum bu menemencilerin bize rakip olduğu çok az yıl hatırlıyorum onlarda da şampiyon oldukları için gram üzülmedim bu çapsızlar bize asla rakip olamayacaklar boşuna konuşuyoruz bunları son 10 yılda toplasan 3 maç vermişizdir bunlara ama ne hikmetse dişe diş kana kan bi mücadele içindeyiz sanki ,ben bunları oldum olası kaile almadım almamda ..

Bencede öyle bu ülkede biz ve $ikebahceden haric takim yok.

Besiktasin kendisini büyük görmesinden igreniyorum.

Besiktastan daha cok nefret ederim ben fenevbahceden.

Üst Alt