STSL 13/14 H:17 | Kayseri Erciyesspor 1-3 Galatasaray | M.S | 28 Aralık - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:17 | Kayseri Erciyesspor 1-3 Galatasaray | M.S | 28 Aralık

Koşu mesafeleri,

zerw.png

selçuk iyi koşmuş

Herşeyi anladımda bu hakan balta nasıl 10.7 km koşmuş.Adamın 2.yarı ileri çıktıgını görmedim.Selcuk iyiydi bu maç yükseliş var.

Fb eskişehirde puan bıracaktır ikinci yarının ikinci haftası. Biz antep ve bursa maçlarını alırsak ibre bize döner. Bu arada Sabri de bir gelişmemi var yoksa bana mı öyle geldi. :D

Ben bu pozisyona takıldım. Şimdi gördüm.

Bu net kırmızı. Ve endirekt vuruş gerektirir mal .

Aut vermiş buna. Seni hakem yapanı bulup konuşmak lazım. Ama öyle böyle bi konuşma değil , direkt yüzüne söverim onun....

Soyadın özkalfa ama sen eyyamda usta olmuşsun...

fggf.png

Kesinlikle takımın en kötüsüydü bence Sabri bile kötü olmasına rağmen takıma faydalıyken Selçuk her topu Chedjou ve Semihe verip aradan sıvışmaya bakıyodu.. Hatta bi, topu Chedjou ya attı rakibin arkasına saklandı Chedjou da kaptırdı o topu tehlşke oldu.. Bunun gibi çok fazla defansı sıkıştıran geri pası veriyo.. Hücum bölgesinde Sneijderi hayalet sanıyo hiç pas vermiyo ..Çaprazdan şut çektiği pozisyonda Sneijder 18 üstünde bomboş bekliyodu kaleye vurdu.. Sneijder çime tekme attı.. Bunun gibi bir sürü örneği var. Hamit de el freni diyoduk ama Hamit dikine gitmesede dagonal ilerleyip top tutuyodu.. Selçuk sadece geri oynuyo yada Burak a uzun top.. Bence Selçuk a uzun top yasaklanmalı

what ???????????????????????????????????????????????????????

Kesinlikle takımın en kötüsüydü bence Sabri bile kötü olmasına rağmen takıma faydalıyken Selçuk her topu Chedjou ve Semihe verip aradan sıvışmaya bakıyodu.. Hatta bi, topu Chedjou ya attı rakibin arkasına saklandı Chedjou da kaptırdı o topu tehlşke oldu.. Bunun gibi çok fazla defansı sıkıştıran geri pası veriyo.. Hücum bölgesinde Sneijderi hayalet sanıyo hiç pas vermiyo ..Çaprazdan şut çektiği pozisyonda Sneijder 18 üstünde bomboş bekliyodu kaleye vurdu.. Sneijder çime tekme attı.. Bunun gibi bir sürü örneği var. Hamit de el freni diyoduk ama Hamit dikine gitmesede dagonal ilerleyip top tutuyodu.. Selçuk sadece geri oynuyo yada Burak a uzun top.. Bence Selçuk a uzun top yasaklanmalı

what ???????????????????????????????????????????????????????

Aut vermiş buna. Seni hakem yapanı bulup konuşmak lazım. Ama öyle böyle bi konuşma değil , direkt yüzüne söverim onun....

fggf.png

Fanatık fb li bu pust.Kendisi dişçidir.Arkadasım bunun muayene sine gitmişti.Fb anahtarlıgını filan görmüş.Bunun fb maçlarını iyi takip etmek lazım esas.İnanılmaz eyyam yapıyor fb lehine her zaman.

fggf.png

Drogba'yı da biri çok sert girip taca attı aha gitti dağ gibi fil dedim . Sonra baktım daha hakem sarı kartı çıkarmadan ayağa kalkmış , ceza sahasına koşuyordu :D

Üst Alt