STSL 13/14 H:17 | Kayseri Erciyesspor 1-3 Galatasaray | M.S | 28 Aralık - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:17 | Kayseri Erciyesspor 1-3 Galatasaray | M.S | 28 Aralık

La oğlum avatar doğru da, istediğin kadar mesajımı araştır, ben geçen sene bile Burak'ı eleştiren nadir kişilerdendim, sen beni başkasıyla karıştırdın herhalde :D Yoksa trollük mü yapıon lan :trollfacce.gif:

Yok lan Bora Akı idi ismi sarışın bebe vardı avatarda. Burakı deli gibi savunuyodun trollük yapan sensin :D hatırlamıyo ayağına yattı adam inanılır gibi değil :D

Yok lan Bora Akı idi ismi sarışın bebe vardı avatarda. Burakı deli gibi savunuyodun trollük yapan sensin :D hatırlamıyo ayağına yattı adam inanılır gibi değil :D

Ben hayatımın hiçbir döneminde Burak'ı savunmadım, savunmam da :D Mesajlarıma bakabilirsin kardeşim, bizim gizli saklımız yok, savunsam savundum derdim öyle bir derdim yok yani :D Ben de tam tersi sen savunuyordun gibi hatırlıyorum, kompozisyonlar yazıyordun hatta Burak için yanlış mıyım Recep???? :D

Takımdaki laubaliliği anlayamadım gitti. İkinci yarının ilk 10 dakikası bitse de gitsek havasındaydı bizimkiler. Golü kalede görücünce akılları başına geldi. Gol pozisyonlarında çok ciddiyetsiz davrandılar. Yine de galibiyetle kapatmak güzel. Sneijder top ayağına geldiğinde gerçekten heyecan veriyor bazen. Bu takıma 5 tane sağlam transfer yapmalıyız.

yaşla alakası ne, pirlo kaç yaşında mesela adam 12-12.5 km ile ortalamalar ile oynuyor hala,mesela monchengladbach bundesligada geçen sene 120 km civarı koşmuş ama ligi kaçıncı sırada bitirdi tahmini 7-10 arasıdır bilmiyorum,koşmadan ziyade verim önemli her oyuncuyu at gibi koşturtamayız,aykut kocaman taktiği bu koştur at gibi nasıl olsa kazanırız,ayrıca 120 km koşacak kapasitede yok bizim takımda iflas eder o takım 3 maç sonra

Xavi yine kosar o mesafeleri sorun degil fit oldugu sürece ama Xavi son 2 senedir bildigimiz fitlikte degil Barcelona zaten takim halinde cöküs icerisinde 3 sene önce oynadiklari futbolun f'si yok. Sadece sen Xavi 8 km filan kosuyor deyince ben dedim Xavi simdi kac yasinda. Zamaninda adam Barcelona ve Ispanya %70 topa sahip oldugunda 12 km den asagisini kosmuyordu hatta 14 km kostugu maclar oluyordu.

Tabi yetenek olmadiktan sonra bu kosu mesafeleri bos ben zaten aksini iddia etmiyorum sadece rakip güclü ise ve sen bu rakibe karsi kazanma sansini arttirmak istiyorsan en az rakibin kadar kosacaksin. Genelde bu oynadigimiz rakipler bizden fazla kosuyor bu sezon CL'de oynadigimiz maclarin kosu mesafelerine bir bak rakip bizden hep fazla kosmustur.

Gecen sene bir Ajax-Borussia Dortmund maci oynandi CL'de iki takimda 120 km üstüne cikti simdi biz o macta her iki takimdan birisi olsaydik ve 105 km kossaydik o maci kazanma sansimiz ne kadar olurdu ? Rakip cok yeteneksiz oyunculardan kurulu olur senin kaliteli ayaklarin olur isi bitirirsin ama Dortmund gibi yetenekler ile dolu bir takimi bu sekilde yenmen imkansiz neredeyse. Otobüsü kalenin önüne cekersin belki bir umut ama bizde o da yok, ofansif futbol oynayarak kazaniriz anca.

Xavi yine kosar o mesafeleri sorun degil fit oldugu sürece ama Xavi son 2 senedir bildigimiz fitlikte degil Barcelona zaten takim halinde cöküs icerisinde 3 sene önce oynadiklari futbolun f'si yok. Sadece sen Xavi 8 km filan kosuyor deyince ben dedim Xavi simdi kac yasinda. Zamaninda adam Barcelona ve Ispanya %70 topa sahip oldugunda 12 km den asagisini kosmuyordu hatta 14 km kostugu maclar oluyordu.

Tabi yetenek olmadiktan sonra bu kosu mesafeleri bos ben zaten aksini iddia etmiyorum sadece rakip güclü ise ve sen bu rakibe karsi kazanma sansini arttirmak istiyorsan en az rakibin kadar kosacaksin. Genelde bu oynadigimiz rakipler bizden fazla kosuyor bu sezon CL'de oynadigimiz maclarin kosu mesafelerine bir bak rakip bizden hep fazla kosmustur.

Gecen sene bir Ajax-Borussia Dortmund maci oynandi CL'de iki takimda 120 km üstüne cikti simdi biz o macta her iki takimdan birisi olsaydik ve 105 km kossaydik o maci kazanma sansimiz ne kadar olurdu ? Rakip cok yeteneksiz oyunculardan kurulu olur senin kaliteli ayaklarin olur isi bitirirsin ama Dortmund gibi yetenkeler ile dolu bir takimi bu sekilde yenmen imkansiz neredeyse. Otobüsü kalenin önüne cekersin belki bir umut ama bizde o da yok, ofansif futbol oynayarak kazaniriz anca.

rakibin 120 koşsa sende o rakamlara yaklaşırsın rakibin temposu belirler koşunu, mesela madrid maçında 115 koştuk yanlış hatırlamıyorsam ama 6 yedik,koşmak önemli ama verimli koşmak boş koşmamak daha önemli,ceyhun akhisarda 12 km koştu ama ne yaptı hiçbirşey,mustafa sarp ve barış da aynı tarz adamlar mesela koşmaktan başka birşey yapmayan tipler,sneijder gibi adamlar lazım hem koşan bunun yanında verim veren oyuncular,koşu mesafelerini 110 civarına çekmek bu lig için yeterlidir benim görüşüm

Ben hayatımın hiçbir döneminde Burak'ı savunmadım, savunmam da :D Mesajlarıma bakabilirsin kardeşim, bizim gizli saklımız yok, savunsam savundum derdim öyle bir derdim yok yani :D Ben de tam tersi sen savunuyordun gibi hatırlıyorum, kompozisyonlar yazıyordun hatta Burak için yanlış mıyım Recep???? :D

evet ben hala savunuyom en iyi yerli forvet yapacak bişey yok diye. Ama sende bi işlik var. Çok köftehorsun :D neyse öyle diyosan öyle olsun ama diğer arkadaşlar inanmasın boraya :trollfacce.gif: bizzat ittifak kurduğumuzu hatırlarım ulan:uncomfortableness:

Ne var bu burak'ın futbolculuğunda onu savunacak recep :D

ben onu savunmaktan ziyade cenk tosunu alsak bundan iyi diyenlere ve burakın gollerine şans diyenlere fitil oluyom. cok iyi topcu felan dediğim yok. Eğer çok iyi forvet istiyosanız Eboue ve 1 yabancıyı daha satar bi yabancı forvet alırız ve burakı göndeririz. Yok eğer kontenjan bu şekilde kalacaksa Burak mecburen olacak. Ha muhammedi falan alırsın o ayrı ben almayak demiyom. geleceğe yatırım olur iyide olur.

Mancini bile seviyo burakı daha ne diyek biz. Bize laf düşmez rdaşlarım

evet ben hala savunuyom en iyi yerli forvet yapacak bişey yok diye. Ama sende bi işlik var. Çok köftehorsun :D neyse öyle diyosan öyle olsun ama diğer arkadaşlar inanmasın boraya :trollfacce.gif: bizzat ittifak kurduğumuzu hatırlarım ulan:uncomfortableness:

Hahaha Hey Allah'ım :D Yok valla güzel kardeşim, hani savunsam savundum derim cidden problem değil. İttifakı kurduğun kişiyle karıştırdın beni muhtemelen. Ama avatarı doğru hatırlıyorsun :)

rakibin 120 koşsa sende o rakamlara yaklaşırsın rakibin temposu belirler koşunu, mesela madrid maçında 115 koştuk yanlış hatırlamıyorsam ama 6 yedik,koşmak önemli ama verimli koşmak boş koşmamak daha önemli,ceyhun akhisarda 12 km koştu ama ne yaptı hiçbirşey,mustafa sarp ve barış da aynı tarz adamlar mesela koşmaktan başka birşey yapmayan tipler,sneijder gibi adamlar lazım hem koşan bunun yanında verim veren oyuncular,koşu mesafelerini 110 civarına çekmek bu lig için yeterlidir benim görüşüm

Senin ilk dedigin gibi bu takim zaten 120 kosamaz oyuncu profili buna uygun degil. Rakip cok kosar ise sende ona yaklasirsin bu dogal önemli maclarda. Benim bunlara itirazim yok sadece bazi lig maclarinda 100 km üstüne bile cikamiyoruz ona sitem ediyorum. Ondan sonra vay efendim niye pozisyon üretemedik vs vs konusmalar oluyor. Onun icin hic bir macta 110 km altina düsmemek lazim ara sira böyle erken kopan maclarda veya rakibin cok kötü oldugu maclarda daha az kosmamizinda pek zarari yok yeterki takim laubali laubali oynamasin bundan bir kac hafta önce oynadigimiz macta gibi. Sonra basimiz cok agriyor ucuza kaybettigimiz puanlar yüzünden.

bcmngfaigaasbcw-1-jpg.9458

olaya müdahale zorunluluğu doğdu bora en başından beri burakı eleştirenlerdendir,ters bir durum görsem alıntı yapardım zaten, bazı arkadaşlar var geçen sene lewandowski, sow da kimmiş burak varken diyorlardı şimdi buraka çöp diyorlar dansöz gibi kıvırıyorlar,o değilde recep eurovisiondaki başarını unutturamassın bize böyle suni gündemler yaratarak bunu bil:D

olaya müdahale zorunluluğu doğdu bora en başından beri burakı eleştirenlerdendir,ters bir durum görsem alıntı yapardım zaten, bazı arkadaşlar var geçen sene lewandowski, sow da kimmiş burak varken diyorlardı şimdi buraka çöp diyorlar dansöz gibi kıvırıyorlar,o değilde recep eurovisiondaki başarını unutturamassın bize böyle suni gündemler yaratarak bunu bil:D

bb küstüm

Üst Alt