STSL 13/14 H:20 | Galatasaray 3-0 Eskişehirspor | M.S | 8 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:20 | Galatasaray 3-0 Eskişehirspor | M.S | 8 Şubat

Muslera-telles-semih-burdisso-veysel-melo-selcuk-umut g-sneijder-ontivero-burak

Böyle deneriz insallah orta saha diamonds seklinde. Melonun önünde selcuk umut onlarin önünde sneijder, önde ontivero , en ucta burak

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Sahamız düzgün göründü son maçta. Çok önemli bu bizim oyunumuz için.

Böylece, daha akıcı oynayabileceğiz. Maçı kazanacağımızı düşünüyorum, ama fark olur mu olmaz mı çok önemli değil.

Bursa maçındaki gibi istekli arzulu oynarsak en az 3-4 gol atarız.Eskişehiri fazla abartmamak lazım bursayıda övdüler,abarttılar ama sonuç ortada ben takıma güveniyorum o 4.yıldızı söke söke alacağız bu yıl.

Bundan sonraki her maç 1-0 olsa da bizim olsun yeter bana yeterki şampiyon olalım

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eskişehir'i yeneriz.

Antalya (D) - Beşiktaş - Ç. Rize (D) - Akhisar - Karabük (D)

Dananın kuyruğu bu maçlar sonrasında kopar. Karabük maçına kadar puan kaybetmeyeceğiz diye düşünüyorum.

Ancak Karabük ve bir sonraki deplasman olan Konya maçları konusunda çekincelerim var.

Bu mactan sonraki mac bizim icin kritik eşik,Antalya'yı da gecersek sonuna kadar kovalarız,hele Fener bu hafta Sivas ta puan kaybederse 4.yıldıza dogru depara kalkarız,bu 2 mac önemli Es es ve Antalya ya koymalıyız...

Eskişehir'i yeneriz.

Antalya (D) - Beşiktaş - Ç. Rize (D) - Akhisar - Karabük (D)

Dananın kuyruğu bu maçlar sonrasında kopar. Karabük maçına kadar puan kaybetmeyeceğiz diye düşünüyorum.

Ancak Karabük ve bir sonraki deplasman olan Konya maçları konusunda çekincelerim var.

Bize her deplasman zor.Fenerin deplasmanları daha da zor.İçeride fener de biz de kolay kolay maç vermeyiz artık.Deplasmanda kim daha iyiyse o şampiyon olacak.Daha CL maçları da var arada.

Bu hafta kazanmak psikolojik olarak da etkili olacak. Fenerbahçe maça çıkarken 4 puana inmiş farkın baskısıyla çıkacak. Akıllarına arenadaki derbi gelince aslında bu farkın sadece 1 olması rahatsız eder onları.

Bu mac evimizde. Hava yakalamamiz ve seri yapmamiz gerekiyor.

Eskisehir, Bursaspor'dan iyi takim degil. Oynayacaklari oyun onemli. Gecen sene icerde son dakikada yedigimiz golle 1-1 berabere kalmistik.

Golumuz erken gelirse farka gideriz diye dusunuyorum fakat gelmezse de zorlanabiliriz Drogba'siz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onlar yorgun cikacaklar, bizim takimsa tamamen dinlenmis, diri, kendi sahamizda. Drogba'nin olmayisi etkilemez, rahat kazanmamiz lazim, cok rahat.

Üst Alt